T.T.T vs Haiduc

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e bine ca are cu ce se lauda (la nivel de trib). pana la urma sunt oamenii pe primul loc.. au muncit pentru asta... nu am ce sa le reprosez... sa fi fost eu pe primul loc.... numai pe extern stateam .

si eu la fel,dar nici in felul asta..iti spune omu' felicitari pt reusita sau ceva de genul si incepi sa iti dai aere de zeu ca esti cel mai profesionist..:rolleyes:
o sa ajungeti si la protv,jos palaria..n-am ce zice..:cool:

app,sunt triburi care au dus razboaie mai grele decat ttt-u' tau tankardistule,si le-au desfiintat numai din 2-3 actiuni la nivel de trib..si nu s-au laudat asa cum o faci tu..cu corturi sau alte prostii debitate :)
si ca sa nu zici ca vorbesc aiurea o sa pun aici triburile:
1.DS! - best rank: 2 - desfiintat
2.EVIL family - best rank: 3 - desfiintat cand mai aveau putin si ajungeau locul 1 :))
3.-CNA- - best rank 14 - desfiintat de curand
4.RVL family - best rank 5 - desfiintat,si-a luat-o cel mai urat.
5.JB family - best rank 3 - desfiintat,fuzionat..oricum e ceva recent.

astea sunt triburile care au fost in top 20,cine nu crede poate sa urmareasca topicul de mai jos,legat de top 20..pe langa ele au mai fost destule care s-au desfiintat..de top 30-40 ;)

statistica vorbeste :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu le mai da acuma mura-n gura, eu credeam ca fiind cativa jucatori noobs pe acolo is totusi cativa oameni maturi si constienti si cunoscand termenul de trib si cu bun simt, m-am inselat! sau poate nu au stat suficient de mult ca sa isi faca o parere sau stii ca in orice trib mai exista cate 1 sau 2 care nu prea au ce cauta pe acolo

Adr1an ala cand posteaza zici ca e un EDITAT de 10 ani, in rest ceilalti care ii luati apararea ce pot sa mai zic?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine, bafta si voua, sper sa ajungeti odata la stadiul de maturitate sa aibe lumea ce sa vorbeasca cu voi, asta e ultimul post pe forumul lumii 14
 

DeletedUser20143

Imi pare rau ca nu am reusit sa vin mai devreme,raspunsurile acelea date de mine erau pentru anumiti membrii fara nicio legatura cu jocul,nu pentru cei din triburile bune,nu cred ca v-am raspuns niciodata urat sau m-am laudat aiurea acolo unde era vorba de cei din partea superioara a clasamentului.

Vorbind cu oameni precum Andy sau cum il cheama si nemilos rau sau cei care pur si simplu se baga aiurea in seama nu poti sa le dai un raspuns decent,pentru ca ei nu il inteleg,si trebuie sa te cobori un pic la nivelul lor,


Da am fost in noobs,nu m-a concediat nimeni....

Cat despre Pr. cred ca sunteti cel mai putin in masura sa ne ziceti ca ne laudam,nu m-am luat de voi nu stiu de ce va luati de mine,nu am comentat evolutia voastra pe l 14 stiind ca nu ati jucat tocmai serios cu totii deci...


Iar topicul cu ttt vs haiduc nu a fost deschis de noi,doar am comentat si pana la urma nu e dreptul nostru sa ne facem propaganda???



Ps.am iesit din TTT.
 

DeletedUser

Bah, eu eram ironic!
Le-au inrosit granita celor din haiduc (fosti aliati ai TTT in alt razboi si tradati chiar de maretul trib-aviz amatorilor de aliante cu hiene), au dat in ei din 3 parti si se lauda ca au inobilat un jucator intr-o luna de zile...ntz, ntz, ntz.
Mai invatati strategie, colectionarilor de sate.
A fost de ajuns un val de atacuri pe noobul stansfield (alt infumurat), ca sa isi dea in petic tot tribul. Dupa valul ala, a atacat maretul TTT un jucator de la noi despre care au aflat ca are nunta.
Ghici cu ce s-au ales si ce incearca sa faca acum?
Cu ce s-au ales nu va zic pt ca e un termen obscen, insa va pot spune ca discuta cu triburile din jurul TSF/*TSF* pentru a repeta miscarea facuta cu haiduc.
 

DeletedUser

Eu mam mir ca aveti tupeu sa comentati,daca sunteti chiar asa tari cu totii de ce nu sunteti pe 1???

TTT-ul,un trib slab ...atat de slab incat domina 3 din 4 clasamente....


Amatorii de senzatii tari...hai..cortul in alta parte..sau urmariti si voi cum joaca profesionistii....


TTT-ul a dat o lectie,ei au fost cei atacati si eu au castigat....altii care se tot cred tari...sa puna mana sa faca ceva ca sa isi sustina afirmatiile...

Nu stiu ce ati dovedit pana acum. 80% din ce inobilati sunt proprii jucatori concediati.
Oricum, nu cred ca a zis cineva ca sunteti prosti. Eu zic altceva: colectionati sate, sunteti lipsiti de onoare, strategic vorbind, ultimele voastre mutari au fost dezastruoase. Ramane doar ca cineva sa v-o dovedeasca.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus