~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu am scos nimic din context...doar ca nu mi se pare ca un admin sa ameninte si jigneasca voalat prin proverbe...daca nu facea asta nu aveam nimic cu el...poate sa posteze ce vrea el...dar ca orice jucator normal...si daca greseste sa fie pedepsit ca atare...

ai scos din context :) eu nu sunt din staff... pot sa iti spun ca esti ipocrit atunci? pana la urma conteaza faptele si asta rezuma postul lui xenimus (asta era contextul)

si eu am avut posturi similare cu al lui xenimus... si nu am fost pedepsit... daca tu nu sti sa folosesti limbajul ca si o arma nu-i condamna pe altii care sunt mai rasariti ca tine... asta e... fie au avut norocul sa se nasca cu cap fie au muncit ca sa se educe... dar oricum o iei pana la urma nu ai dreptul sa-i condamni ca altii au si tu nu...
 

DeletedUser11867

uite unde era desteptul...
tias arata motive aiurea pt care miam luat ban pe forum dar cica nu e voie...nene semperveritas nu esti miezul sa se raporteze toata lumea la tine...am vazut multi ca tine...gura mare mintea mica;)...multumesc deci doamne ca nu am avut norocul tau;)...
a si miam adus aminte parca tiam mai demonstrat pe nu stiu ce topic ca esti noob nu? ca ai carente in ceea ce priveste gandirea logica? vrei sa iti demonstrez iar...daca iau postarile tale de la rubrica sh-ului numai si iti demonstrez iar...dar nu are rost sami bat capul cu cei cu gura mare si mintea mica...
 

DeletedUser5970

Profitand de acest topic, anuntam pe cei din Soveja sa se pregateasca, dupa ce cade ~TBKM~, ei urmeaza.
 

DeletedUser

uite unde era desteptul...
tias arata motive aiurea pt care miam luat ban pe forum dar cica nu e voie...nene semperveritas nu esti miezul sa se raporteze toata lumea la tine...am vazut multi ca tine...gura mare mintea mica;)...multumesc deci doamne ca nu am avut norocul tau;)...
a si miam adus aminte parca tiam mai demonstrat pe nu stiu ce topic ca esti noob nu? ca ai carente in ceea ce priveste gandirea logica? vrei sa iti demonstrez iar...daca iau postarile tale de la rubrica sh-ului numai si iti demonstrez iar...dar nu are rost sami bat capul cu cei cu gura mare si mintea mica...

ciocoflendere... deocamdata nu eu sunt ala care s-a ferit sa-si ofere numele pe joc :D prin faptul ca ai zis doamne ai demonstrat totul :D un alt indoctrinat fara speranta ...

postul tau se rapoarteaza doar la persoana mea ... deci nu eu ma cred important... tu ma faci sa fiu asa :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41812

Profitand de acest topic, anuntam pe cei din Soveja sa se pregateasca, dupa ce cade ~TBKM~, ei urmeaza.

Cata graba... Pe moment nu miscati cu TBKM-ul acolo si sariti la noi. :D E un razboi de uzura acolo intre voi, ramane de vazut ce si cum, pe moment v-ati limitat la supravietuire.
 

DeletedUser5970

Modul vostru pupincurist de a intoarce armele impotriva aliatilor, si de a va alia cu dusmanul, nu o sa ramana netaxat. V-ati legat de cine nu trebuie in acea zona. ;)
 

DeletedUser41812

Un motiv a existat daca s-a ajuns la razboi. Vorbeste cu conducerea, nu mi se pare cazul sa ti-l spun eu. Cat despre ofensa adusa noua, in modul meu de a vedea lucrurile absolut gratuita, nu va face decat sa ne dea imbold sa terminam tribul US mai repede. Dupa cine stie ce va urma...
 

DeletedUser

Cata graba... Pe moment nu miscati cu TBKM-ul acolo si sariti la noi. :D E un razboi de uzura acolo intre voi, ramane de vazut ce si cum, pe moment v-ati limitat la supravietuire.

Nu ai inteles....probabil Gaby se refera ca Burn si Avalon o sa rupa diplomatia cu TBKM si o sa dea toti in ei si o sa cada :D

La alceva nu cred ca se refera ca oricum in statistici....varza :D

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~, ~TBK3~
Parte 2:
Triburi: ~TH~, -TH-

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 388
Tabăra 2: 177
Diferență: 211

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 4
Diferență: 29

chart
 

DeletedUser34078

Cat-a "macelul" :rolleyes:.. felicitari ! Daca va aud altii de pe alte lumi cu ce va laudati cred ca va cer autografe! :D
 

DeletedUser34078

Te refereai la varza? Vrei si tu o portie? :D Chelner ia comanda la baiatu' ! :D
 

DeletedUser5970

La cat de perversa e lumea asta, nu-mi permiteam sa fac afirmatii ce ar fi inclus si alte triburi.
Ce am zis, am zis strict legat de TH
 

DeletedUser34078

da' permiteti draga ce atata autocenzura :p si-asa aveam chef sa propun baietilor viziunea proprie despre diplomatia de pe lumea asta :) nu vezi ca avem numai interlocutori care nu mai joaca :rolleyes:
 

DeletedUser5970

nu va face decat sa ne dea imbold sa terminam tribul US mai repede. Dupa cine stie ce va urma...

Ce-mi place de voi.
Cand va bateati cu TBKM nu erati atat de cocosi, brusc, dupa ce v-ati patat cu noroi si ati intors armele impotriva aliatilor, distrugeti, demolati, tot ce va sta in cale, ce buni sunteti voi :rolleyes:
 

DeletedUser41812

Din ceea ce ai spus eu asa am interpretat: expresia "v-ati legat de cine nu trebuia in acea zona" m-a determinat sa fac asta, crezand ca te refereai la k35 si k36. Dar e la fel de adevarat ca stau de 10 ani in Italia si mi-ar putea scapa de sub ochi subtilitati marunte ale limbajului. :p
 

DeletedUser41812

Oricum, daca tii mortis poate ajungem si la voi odata si odata cu "distrugerile" si "demolarile".
Aici se joaca pentru a castiga. Voi ati reusit intr-un fel sau altul sa va puneti jumatate de harta pe cap la nivel de diplomatie si v-ati descurcat bine date circumstantele. Acum pierzi si stima si simpatia de care te bucurai incat am admirat modul vostru de a va descurca in situatii adverse: stima si simpatie care nu m-ar fi impiedicat insa sa respect diplomatia tribului caruia ii apartin, indiferent de care ar fi putut fi. E un joc, il tratez ca atare si indiferent de ce se intampla pe harta imi place sa-mi fac prieteni in viata reala cu care sa poti schimba o vorba buna si nu provocari si insulte. Ceea ce spun aici ar putea parea ambiguu daca nu chiar paradoxal, dar tine cont ca intr-un trib fiecare are propriile responsabilitati, iar eu sunt doar un simplu jucator, nu un conducator, execut nu dau ordine.
 

DeletedUser5970

Si ce-i asa un mare obstacol culoarea de pe harta pentru a putea purta niste discutii amicale, despre orice ? Nu suntem atat de incuiati la minte precum unii, stim sa facem diferenta dintre un joc si viata reala.
Nu ne-am pus nimic in cap, noi doar ne-am continuat liniile directoare pe care a fost construit tribul, si asta i-a deranjat pe multi din vecinatatea noastra, tocmai d'asta suntem atat de doriti. Am facut o afirmatie catre tribul tau, ti-am zis de ce, ati actionat murdar, sa intoarceti armele si sa va laudati ca va bateti la fundu gol inamcii (fostii aliati). Asta nu da bine in **-ul vostru si eu doar am vrut sa subliniez.

Si, atata timp cat va apare la profil ca sunteti in familie TBKM, trebuie sa fim cu ochii si pe voi. Nu o luati personal.
 

DeletedUser41812

Pai razboiul cu fostii aliati a plecat de la simplul fapt ca a fost luat un sat care apartinea unui jucator de al nostru. Tu o asemenea actiune nu ai interpreta-o ca pe un afront?
 

DeletedUser5970

Pui tot conflictul intr-o pozitie care justifica exagerat actiunile voastre. TBKM v-a acordat pna-ul pentru a se concentra pe granita cu noi. Cum tribul US a dorit sa continue lupta contra TBKM, voi v-ati dat cu cel mai puternic (pe hartie), gest ce se traduce clar ca unul de maxima lasitate.

Felicitari celor din tbkm pentru puterea mare de a manipula pe care au avut-o acolo, dar deja acordam prea multa atentie si nu isi are rostul. Eu doar am vrut sa trag un semnal de alarma.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus