~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38239

Hey astia,sunteti pe minus pe joc,asta e o certitudine,deci nu vad rostul intrebarilor care le puneti.

Concentrativa la joc :))

Eu il vad.A ``canta la saxofon`` poate avea unele conotatii mai nasoale. Colegul tau stie ca l-ai dat de gol?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~, TBKM3
Parte 2:
Triburi: ~TH~, -TH-

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 1
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135,136
Tabăra 2: 8,098
Diferență: 127,038

chart



din respect pentru jocul asta am sa pun numai statistici si nu am sa mai cobor la nivelul vostru inferior.

Comentati cat vreti , nu ma mai atac. Statisticile mele va contrazic toate aberatiile pe care le puteti scrie.


Mersi drunken , pentru reclama! :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~, TBKM3
Parte 2:
Triburi: ~TH~, -TH-

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 458
Tabăra 2: 201
Diferență: 257

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 5
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,402,929
Tabăra 2: 684,108
Diferență: 1,718,821

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 267,263
Tabăra 2: 39,835
Diferență: 227,428

chart
 

DeletedUser

pretenas...daca iti suntem atat de inferiori de ce joci cu noi?

Voi vreti mortis sa jucati cu el,nu el cu voi :))

Mai asta Clepo eu nu mai joc cam de vreo 3 saptamani si mai mult,asta nu inseamna ca cine joaca in locul meu nu e jucator consacrat,in rest Clepo cum o mai duci vad ca te cam plictisesti?
 

DeletedUser7708

Aici greșești oochiumaro. Din contră, s-a tăiat serios din numărul de membri în ultima vreme. Doar nu e nimeni îngrijorat că se rămâne fără spioni nu? :D
 

DeletedUser

Am dat pronostic 2 luni pentru ca atat cred eu ca rezista psihic
Nu o sa ii desfiintam noi, o sa se desfiinteze ei.

Cel putin asta e parerea mea dupa ce am vazut ce e la ei. Pot sa ma insel


In primul rand stai foarte prost la capitolul pronosticuri, se implinesc doua luni imediat si nici gand sa se intample ce preziceai:))
In al doilea rand, prin comparatie cu felul in care s-au descurcat in razboaiele lor SH si AVALON voi sunteti foarte slabi. Toata harta observa foarte clar ca v-ati cam impiedicat de noi si nu reusiti mare lucru. Statisticile alea cu cu cateva zeci de sate luate avans sunt apa de ploaie.
 

DeletedUser

nu sunt apa de ploaie prietene,tinand cont de viteza lumii si alti factori ,ar trebui sa fii cat de cat realist si sa nu bati atat de mult pe langa adevar ,mai ales ca ai experienta si altor lumi si stii sa faci diferenta ...

pot spune ca deja ne batem cu un trib defensiv care nu face decat sa tina de sate si sa mai recupereze ce se mai poate(nimic de condamnat tinand cont situatia razboiului si inamicii actuali) dar nu veni aici cu astfel de afirmatii ca deja o dai in alta extrema....stii cum este ,din neputinta de a face mai mult deja incepi sa invoci tot felul de subiecte,numai sa aveti cu ce va contra impotriva noastra....

la inceput v-ati laudat cu diferenta de sate innobilate,cand balanta sa schimbat ati inceput cu tot felul de subiecte care mai de care mai penibile....
 

DeletedUser34078

N-o lua chiar asa, mai zice omu' la suparare una alta, la inceput era o cu totul alta situatia, iar daca am devenit trib defensiv circumstantele au cerut-o. Voi v-ati putut permite o strategie care s-a dovedit a fi una benefica, noi am avut celalalta alternativa. Una peste alta statistica arata cum arata. Insa hai sa nu ne mai hazardam cu pronosticuri subiective, asta-i razboi de uzura, daca continuam la maniera asta toata vara. Adevaratul razboi va incepe in momentul cand vom avea si noi o riposta care sa inceapa sa puna harta in miscare, la modul la care suntem obisnuiti inca de pe alte lumi.
Cat priveste maniera la care refulam pe-aici si unii si altii e de prost gust. Nu o sa alimenteze decat orgoliile unora in detrimentul celorlalti care poate vor sa joace jocul asta mai relaxat.
Poate ar trebui sa ne limitam doar la statistici si eventual felicitari pt. ambele tabere. Recunoasteti ca TH, ca sa parafrazez un coleg e o nuca tare, daca e sa luam in calcul ca a plecat cu handicap. Asa ca vom avea un razboi lung si frumos :D
 

DeletedUser

Mi se pare corect sa recunosc,ca TH are in componenta sa si oameni cu caracter in primul rand si buni! Este de apreciat si de felicitat modul cum v-ati descurcat,ambele tabere mai au multe de spus pana la un final ,dar ar fi etic ca in afara acestui razboi sa fim oameni si sa incercam sa pastram o limita de decanta in afirmatiile pe care le facem...
De ce trebuie sa ne balacarim pe extern unde sute de persoane citesc postarile noastre lipsite de orice lucru uman...este un razboi frumos si ar fi bine sa fie un razboi frumos si pe forumul extern! Sunt sigur ca multi ar aprecia acest lucru si s-ar alatura si ei aici ,cu discutii mult mai ridicate ca valoare ,atat despre acest razboi cat si despre oamenii care il duc
 

DeletedUser34078

E evident ca fiecare partizeaza cu tabara proprie, ca maniera e una care nu ne face cinste, asta e partea a doua, poate ne straduim cum spuneai si tu, sa avem un schimb de replici fara tenta ofensatoare la adresa unui trib intreg sau atacuri la persoana. Cat priveste interventia altora in discutiile din acest topic e binevenita, mai ales ca pe alte lumi poate am impartit acelasi trib sau ne-am incrucisat topoarele. :D
Chiar ne-ar trebui si unora si altora niste incurajari, cu sau fara majorete. :)

PS: Cand am propus interviurile, am sperat ca vor fi formulate intr-o maniera inedita, mai amuzanta, mai de interes, mai de comentat etc...in asa fel incat sa fie si forumul de pe lumea asta accesat si nu evitat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

[...]
Cat priveste interventia altora in discutiile din acest topic e binevenita, mai ales ca pe alte lumi poate am impartit acelasi trib sau ne-am incrucisat topoarele. :D
Chiar ne-ar trebui si unora si altora niste incurajari, cu sau fara majorete. :)
[...]


Succes !! ;)
 

DeletedUser34078

multumim colegu' :*
vegheste acolo in continuare si apara-ne de cel necurat ! ;))
 

DeletedUser

nu sunt apa de ploaie prietene,tinand cont de viteza lumii si alti factori ,ar trebui sa fii cat de cat realist si sa nu bati atat de mult pe langa adevar ,mai ales ca ai experienta si altor lumi si stii sa faci diferenta ...

Statistica arata asa:

Parte 1:
Triburi: ~TBK2~, TBKM3, ~TBKM~
Parte 2:
Triburi: ~TH~, -TH-

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 177
Tabăra 2: 128
Diferență: 49


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,362,985
Tabăra 2: 906,902
Diferență: 456,083


Daca tu imi spui ca o diferenta de 49 de sate sunt relevante la acest nivel de joc, inseamna ca vorbim limbi diferite.
La asta ma refeream eu, ai colegi care isi umfla pieptul pe aici laudandu-se ca au castigat razboiul, eu va indemn sa fiti mai realisti.
 

DeletedUser



Ar fi de preferat sa fi impartial,dar daca tot nu esti,nu ca ar avea vreo importanta,cu tine sau fara tine TH e un fel de gramadeala de noobi cu defense la recrutare,care incearca sa mai salveze ce se poate salva.

Este o vorba printre jucatorii de triburi,nu toti care fac parte din Teamul Triburile stiu si juca acest joc,adica cam 5 la suta au habar de acest joc,restul incearca sa recupereze :))

Ludacriss,nu stiu cine esti pe joc,dar sincer nu mai gasi si puncte plus la cei din TH,ca sincer nu au nimic pe plus,sunt o adunatura de increzuti fara sa fi avut vreun merit pe vreo lume pe care au jucat,nu am vazut nici unul din ei sa fie macar top 5 la ceva clasament,fie el top jucatori,rank agresor sau cel mai rapid inobilator etc,doar uitate la jucatorii din acest trib ce ritm de dezvoltare au,si acum o sa zica ca altii inobileaza intern ca unii sau urcat pe pom si au cules pere,dar la ei toti se dezvolta foarte incet,si stau multi aproape 24 din 24 pe joc,deci ca sa terminam discutia ca nu are prea mult sens,sunteti praf astia din TH :))
 

DeletedUser5970

Pai vezi tu bre monkey, asa se intampla cand sunteti 5 academii, nu iti cunosti colegii. Ce ai spune daca iti dau un pont si ti-as spune ca ludacris e in tabara cu tine ?

Multumim TBKM pt ca existati, fara voi, l27 ar fi pustie pt noi ;)
 

DeletedUser34078

Ar fi de preferat sa fi impartial,dar daca tot nu esti,nu ca ar avea vreo importanta,cu tine sau fara tine TH e un fel de gramadeala de noobi cu defense la recrutare,care incearca sa mai salveze ce se poate salva.

Este o vorba printre jucatorii de triburi,nu toti care fac parte din Teamul Triburile stiu si juca acest joc,adica cam 5 la suta au habar de acest joc,restul incearca sa recupereze :))

Ludacriss,nu stiu cine esti pe joc,dar sincer nu mai gasi si puncte plus la cei din TH,ca sincer nu au nimic pe plus,sunt o adunatura de increzuti fara sa fi avut vreun merit pe vreo lume pe care au jucat,nu am vazut nici unul din ei sa fie macar top 5 la ceva clasament,fie el top jucatori,rank agresor sau cel mai rapid inobilator etc,doar uitate la jucatorii din acest trib ce ritm de dezvoltare au,si acum o sa zica ca altii inobileaza intern ca unii sau urcat pe pom si au cules pere,dar la ei toti se dezvolta foarte incet,si stau multi aproape 24 din 24 pe joc,deci ca sa terminam discutia ca nu are prea mult sens,sunteti praf astia din TH :))

Mai stimabile ex coleg de harta, dac-o fi asa cum zici matale si ai dat bir cu fugitii, doar asa pt. ca ne eclipsezi ca si performer triburile, tocmai ce facusem apel la o abordare mai decenta decat ne permite statutul si conditia si vii si dai cu aia in fasole! :(
Nu stiu daca matale ai capacitatea sa evaluezi un trib. Asa ca daca n-ai mai posta pe-aici tot felul de prostii, instigari, ironii sau comentarii nefondate, promit daca te plictisesti si revii pe lumea 27 sa-ti dau satul ala inapoi.
Poi cum poti sa ai tupeul sa critici faptul ca facem defensiva cand la matale in sate zac cate 30k trupe defensive adunate de pe la alti amarati din cele nshpe academii, adunati sub marele imperiu "rang" 1 cum va place sa sensibilizati in circulare? :rolleyes: Noi nu atacam chiar atat de sinucigas ca suntem o mana de oameni si pe cont propriu.
Ia-o logic, daca suntem in inferioritate numerica fata de voi oricat atac am face nu razbim nici de blindajele matale bre! Asa ca ce ne mai ramane decat sa va rupem nobilii aia dati prost de treci cu tancul printre ei?
Renunta la aroganta cu "performanta" 1-5 top agresori pe alte lumi ca eu cel putin am fost acolo pe lumea 17 din cate mi-aduc aminte si la ce mi-a folosit? Am cumva mai multi bani pe card?
Daca nu joci jocul asta de placere si cu placere nu ai nici-o satisfactie baiete! ;) Mai lasa ifosele astea gonflabile pt. alt server ca cica desfiinteaza astia vulcanizarile... ;)

PS: sa speram ca mai schimbam impresii si statistici in topic si peste 1 an !
Cele bune! :)
 

DeletedUser

In primul rand stai foarte prost la capitolul pronosticuri, se implinesc doua luni imediat si nici gand sa se intample ce preziceai:))
In al doilea rand, prin comparatie cu felul in care s-au descurcat in razboaiele lor SH si AVALON voi sunteti foarte slabi. Toata harta observa foarte clar ca v-ati cam impiedicat de noi si nu reusiti mare lucru. Statisticile alea cu cu cateva zeci de sate luate avans sunt apa de ploaie.

In primul rand acele pronosticuri au depins de conducerea voastra
In al 2-lea rand nu noi suntem slabi...voi a-ti fost mai buni decat cei cu care s-au luptat Avalon si SH
Nu se impiedica nimeni de voi. Dureaza putin pana se ia sat cu sat. Se pare ca psihic stati destul de bine
Satele alea avans vezi ca atunci cand a inceput razboiul erau cam tot atatea in plus pentru voi asa ca ar trebui sa dublezi statistica

Recunoasteti ca TH, ca sa parafrazez un coleg e o nuca tare, daca e sa luam in calcul ca a plecat cu handicap. Asa ca vom avea un razboi lung si frumos :D

Eu recunosc ca nu ma gandeam ca stati asa bine psihic si o sa rezistati atat. Mai incercati inca sa va salvati si sa bagati ceva strambe pe acolo dar, sa vedem daca va ies :D (si asa diplomatia pe L27 cred ca e cea mai incurcata de pana acum )


Fiind in TT parca nu trebuia sa tii cu nimeni...
Acum eu ce sa cred? :D

Aici greșești oochiumaro. Din contră, s-a tăiat serios din numărul de membri în ultima vreme. Doar nu e nimeni îngrijorat că se rămâne fără spioni nu? :D

De aia nu scapi niciodata:))



A , si am uitat sa mentionez ceva....Eu am mai bine de 1 luna de cand nu mai joc asa ca nu mai fac parte din echipa TBKM.Vorbesc din ce stiu si eu ca se mai intampla.
Mai ii ajut pe ei, mai o sprijin pe quitana... Ehh, asa e viata :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus