~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34078

bun hai sa explic ca la copii : e una cand esti atacat de cand ai 4 sate si tot de pe urma razboaielor sa ajungi la 250k puncte si 10 mil inamici invinsi si alta sa fi atacat de la 250k direct la un alt nivel al jocului cand faci puncte la oda si odd mai usor :)

poi si eu am avut doua sate si m-a atacat juma' de trib si-am stat 1 luna rang 1, ca era diferenta de vreo 300k puncte intre mine si urmatorul clasat, parca alcatraz, ceva asa... dar tot n-am inteles care era ideea? e vreo referinta ceva? :confused:
 

DeletedUser

poi si eu am avut doua sate si m-a atacat juma' de trib si-am stat 1 luna rang 1, ca era diferenta de vreo 300k puncte intre mine si urmatorul clasat, parca alcatraz, ceva asa... dar tot n-am inteles care era ideea? e vreo referinta ceva? :confused:

mai clar decat atata nam cum sa fiu... era o comparatie inegala si stupida si am explicat motivele pentru care e... ce nai priceput? sau din cauza ca a explicat o persoana se sex masculin nu ai priceput?
 

DeletedUser34078

eu te luasem la misto, mai istetule ... daca omu e "raposat", nu mai face 2 parale, asa ca referinta 0 sau zero barat, cum vrea muschii lu' matale, asa ca mai scuteste-ne....
 

DeletedUser41993

Am si eu o intrebare pentru "cel mai bun" trib de pe lumea 27: cum este sa atacati timp de 5 zile in continuu un jucator si sa nu luati nici macar un sat? Eu as da stergere cont in locul vostru.
 

DeletedUser34078

Poi crezi ca ei nu stiu, dar is ofticosi pe oda lui SH si spera si ei ca din 10-15 fuluri pe un sat de-al tau sa adune si ei ceva agresori :))
 

DeletedUser5970

Niste nenorocite fetili din TH care stau cu satele blindate pe granita :rolleyes: nu stiti a juca :D
 

DeletedUser38225

Sa nu ne apucam sa discutam de unde are quittana sprijin ? caci chiar daca dispar de pe o lume, lumea vorbeste si ajunge vorba si la urechea mea ;)
Deci quitana sa traiasca cunostiintele ?
 

DeletedUser34078

Sa nu ne apucam sa discutam de unde are quittana sprijin ? caci chiar daca dispar de pe o lume, lumea vorbeste si ajunge vorba si la urechea mea ;)
Deci quitana sa traiasca cunostiintele ?

Da bre ma "iubeste" baietii :p inchipuie-ti cat imi dadeai tu daca mai jucai :D... dar si merit no? :cool:

Bai Gabi, numai din cauza ta, le fac probleme la baietii din tbkm care ma sprijina, fiti-ar iconurile nenorocite sa-ti fie! :D
Sa se bage iconuri cu inimioare si pupici obligatoriu ca nici nu mai intru 1 saptamana pe forum in semn de protest ! :D
 

DeletedUser38225

Da bre ma "iubeste" baietii :p inchipuie-ti cat imi dadeai tu daca mai jucai :D... dar si merit no? :cool:

nu stiu cat primeai de la mine.. pe vrema cand 7 sate erau mult si erai in top 50 daca aveai asta.. eu am avut 6 sate de atac si 1 aparare, inchipuieti ca proprotia se mentinea cel putin al fel de mica :D
 

DeletedUser

Sa inteleg ca asta e cel mai animat razboi al momentului ?

Cei mai buni sa castige ! Succes!
 

DeletedUser7708

Când nu mai e statistica favorabilă TBKM, nu se mai postează :rolleyes:

Parte 1:
Triburi: ~TH~, -TH-
Parte 2:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~, ~TBK3~

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 217
Tabăra 2: 332
Diferență: 115

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 8
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 802,616
Tabăra 2: 1,726,573
Diferență: 923,957

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103,530
Tabăra 2: 69,146
Diferență: 34,384

chart
 

DeletedUser38231

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~, TBKM3
Parte 2:
Triburi: ~TH~, -TH-

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 53
Diferență: 97

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 3
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 831,166
Tabăra 2: 127,968
Diferență: 703,198

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104,918
Tabăra 2: 22,135
Diferență: 82,783

chart
 

DeletedUser

Mai astia din TH,mai traiti?

Iar va dat eclipsa Claudiu,voi stiati ca Claudiu canta si la saxofon,pe langa ca e jucator infailibil de triburi el e si muzician de marca :)
 

DeletedUser7708

De abia acum, cu schimbarea diplomatică pot spune că se poate vorbi strict de TBKM Family vs. TH Family. Până acum ați avut avantaj diplomatic(probabil pentru că nu v-ați simțit în stare singuri), acum e lupta reală, calitate vs. mass-recruit.

p.s. "voi stiati ca Claudiu"
Măi pisoi, trebuie să recunosc că porți mare respect colegilor tăi de trib.
 

DeletedUser

Vi cu texte deastea ca pisoi si mai stiu eu ce,care lai luat de la una pensionara de pe la voi din trib,si imi ** mie de diplomatie cand tu esti subnutrit,hai te rog nu transforma jocul asta in ceva basm sau legenda sau mai stiu eu ce fila de istorie din manualele de istorie din clasele 1-4,joaca triburi mai mananca ca ai o fata astenica si esti al naibii de subnutrit ;)

Deci esti praf :))

Va rezolvat Claudiu din nou :))
 

DeletedUser

joaca triburi mai mananca ca ai o fata astenica si esti al naibii de subnutrit : fii bun si explica sensul acestei propozitii:)
 

DeletedUser38239

Sau sa ne explice cum e partea cu cantatul la saxofon.I-a invatat si pe ceilalti ? Va cantati unul altuia?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hey astia,sunteti pe minus pe joc,asta e o certitudine,deci nu vad rostul intrebarilor care le puneti.

Concentrativa la joc :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus