=TeG= si ~WW~ vs. =FB=

  • Autor subiect DeletedUser11852
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11852

respect a spus:
cerebel24 astăzi la ora 14:05
*** voi cei din acest trib i-ati marcat cu rosul aprins pe harta pe cei din tribul =TeG= sa stiti k si voi sunteti in acceiasi ipostaza pt noi. asa k nu va pot spune decat succes. declar razboi total impotriva voastra *** nu va revine mintea la cap pana pe 01.01.2009

PhatBwoy astăzi la ora 14:06
=))
La cum vorbesti fi sigur ca n-o sa accept altceva cu voi decat razboi.

Dar nu crezi ca e cam devreme sa declari razboaie? Sau tu esti mai but de fel? :D

PS: altii mai sunteti? Ca numai cu voi doi o sa ne plictisim ;)


LoL :D Distractie ptr cei din K54 :p
 

DeletedUser11852

ce razbel frumos ar trebui sa fie:))
razboiul spicuirilor de sate parasite:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Ar trebui sa nu fie probleme, mai ales cu domnul cerebel...indeplineste toate conditille pentru ferma perfecta :

Iata si celebrele conditii !

1. Satul neaparat se numeste "sparta" sau "troia"
2. Obligatoriu sabie la profil ( se accepta si dragoni, cranii, sau cetati )
3. Neaparat o poezie cu carater ostasesco-imbecil.
4. Un must-have este si banda cu "loading" ceva !


Cu alte cuvinte...succes la farmat ! :D
 

DeletedUser11852

si titlul mesajului prin care declara razboi e "respect" :D

mersi ptr urari, o sa avem... ;) inca astept 11 jucatori din S-V sa vrea in trib, ca dup-aia daca intra si ei o sa fim luati in serios :D
Momentan =FB= e inca vazut ca o gluma proasta si datorita unor colegi "razleti" fata de trib....
Prea putini mai joaca doar pentru prietenie, ca pe L1 ;)
(mi-e dor de Asfaloth :( )
 

DeletedUser

"....declar razboi total impotriva voastra ....."

Ptr.cerebel24 : exista si razboi partial ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6938

o fi de unde sa stim noi eu nu am auzit decat de razboi si acela include de toate cred eu :D
 

DeletedUser16873

ce rau esti mai alex respecta-ti dusmanul , vom rade la urma stai calm ;)
 

DeletedUser6767

of of mai mai. voi nici nu aveti definitia de razboi.
si cand ma gandesc la faptul ca cei din teg si ww sunt in zona M.T.

daca intradevar va fi razboi, merg pe mana FB

sa fie cu noroc
 

DeletedUser16873

cine nu stie definitia???


RĂZBÓI1, războaie, s.n. Conflict armat (de durată) între două sau mai multe grupuri, categorii sociale sau state, pentru realizarea unor interese economice şi politice; răzbel. Război civil = luptă armată între două sau mai multe grupări politice de orientări diferite din interiorul unui stat în vederea schimbării ordinii politice şi de stat sau pentru menţinerea celei existente. Război rece = stare de încordare, de tensiune în relaţiile internaţionale, provocată de politica de ostilitate a unor state faţă de altele, care nu ia totuşi forma unui conflict armat. Război psihologic = stare de tensiune, de hărţuială nervoasă, psihică, iniţiată şi întreţinută cu scopul de a zdruncina moralul forţelor adverse şi de a demoraliza populaţia. Stare de război = beligeranţă. ♦ Fig. Ceartă; neînţelegere, vrajbă, gâlceavă. – Din sl. razboj „ucidere, jaf”. :D
 

DeletedUser6767

cine nu stie definitia???


RĂZBÓI1, războaie, s.n. Conflict armat (de durată) între două sau mai multe grupuri, categorii sociale sau state, pentru realizarea unor interese economice şi politice; răzbel. Război civil = luptă armată între două sau mai multe grupări politice de orientări diferite din interiorul unui stat în vederea schimbării ordinii politice şi de stat sau pentru menţinerea celei existente. Război rece = stare de încordare, de tensiune în relaţiile internaţionale, provocată de politica de ostilitate a unor state faţă de altele, care nu ia totuşi forma unui conflict armat. Război psihologic = stare de tensiune, de hărţuială nervoasă, psihică, iniţiată şi întreţinută cu scopul de a zdruncina moralul forţelor adverse şi de a demoraliza populaţia. Stare de război = beligeranţă. ♦ Fig. Ceartă; neînţelegere, vrajbă, gâlceavă. – Din sl. razboj „ucidere, jaf”. :D


ce penibil. tot timpul cand vine vorba de a sti sau nu ceva : toti google.ro si copy - paste.

nu are nici o legatura definitia de razboi de pe triburile.ro cu ce e mai sus.
 

DeletedUser16873

pai eu ti-am adus una dintre definitii daca stii tu cea corecta de ce nu ne-o impartasesti???:confused:
 

DeletedUser

cine nu stie definitia???


RĂZBÓI1, războaie, s.n. Conflict armat (de durată) între două sau .........

Nu va fi razboi va fi macel. Tocmai datorita duratei. :D:D:D. Intelegi??????????????????? Daca nu da mesaj privat si-ti traduc. ;)
 

DeletedUser11852

Gata baietii :p

Poate ne aliem si cu eMTeul sa ne mai declare vreo` spe mii de triburi razboi total, partial, razboi doar pe perioada pacii, razboi de razboi, razboi sangeros si alte specimene din acestea spartane, troiene sau romane, cum amintea cineva mai devreme ;)
 

DeletedUser6767

Gata baietii :p

Poate ne aliem si cu eMTeul sa ne mai declare vreo` spe mii de triburi razboi total, partial, razboi doar pe perioada pacii, razboi de razboi, razboi sangeros si alte specimene din acestea spartane, troiene sau romane, cum amintea cineva mai devreme ;)

din ce trib esti tu?
si de cand pana cand 'ne aliem' noi cu voi ?
 

DeletedUser11852

@ argeton: daca ma cauti pe L9 vezi si din ce trib is ;)
si era doar o supozitie ironica, nu vam cerut asta ;)
Nu ne milogim ptr asa ceva si oricum nu e momentul inca sa cautam aliante...e prea devreme :)

Te rog, termina cu grozaviile, ca n-am de gand sa ma cert cu tine;)
 

DeletedUser6767

@ argeton: daca ma cauti pe L9 vezi si din ce trib is ;)
si era doar o supozitie ironica, nu vam cerut asta ;)
Nu ne milogim ptr asa ceva si oricum nu e momentul inca sa cautam aliante...e prea devreme :)

Te rog, termina cu grozaviile, ca n-am de gand sa ma cert cu tine;)

sunt multi care nu au acelasi nickname de pe forum cu cel din joc.
ironic, ironic dar daca taceai filozof ramaneai.
nu e nici o grozavie pur si simplu te-am intrebat 2 lucruri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus