=TeG= si ~WW~ vs. =FB=

  • Autor subiect DeletedUser11852
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ok am inteles vom vorbi la momentul potrivit k acum sunt doar vorbe goale . sai ai grija de tine Phatbwoy si mult succes ;)
 

DeletedUser11852

ok am inteles vom vorbi la momentul potrivit k acum sunt doar vorbe goale . sai ai grija de tine Phatbwoy si mult succes ;)

tu ai grija de tine si de tribul tau;)
sfatul meu e sa dai restart si sa alegi nord-vest sau nord-est. Altfel nu scapi de a deveni ferma si apoi de a fi innobilat ;)
 

DeletedUser

bai n3olitic de unde si pana unde te bagi tu ma sa dai sfaturi. nu uita voi fi cu ochi pe tine :)) :))
 

DeletedUser16873

deci n3olitic da inceput nou ca domnu cerebel are planuri mari , sa ai grija :D
cand se ridica protectia trimite spionu` pe tine :p
 

DeletedUser

bai n3olitic de unde si pana unde te bagi tu ma sa dai sfaturi. nu uita voi fi cu ochi pe tine :)) :))

sper sa nu iau iar avertisment
cerebel24 sa imi zici cand ma ataci sa deschid portile soldatilor, nu de alta dar asa e frumos.
aqu serios: LASA-NE, LASA-NE
on-topic: tot nu ai pus o statistica privind cuceririle tribului tau
 

DeletedUser

ook sa incheiea aceasta discutie despre razboaie. pace e cel mai bine ;)
 

DeletedUser11852

prea tarziu amice. adica noi stam in satuce si plangem de frica ta ca sa o dai la pace?
nuuuuu...prea tarziu... :D
 

DeletedUser

ok imi cer scuze tuturor pe care i-am deranjat intr-un fel sau altul. va multumesc
 

DeletedUser4991

xkzz astăzi la ora 18:41
Razboiul se amana ptr ca mi-am dat seama ca e degeaba oricum n-avem cum sa-i cucerim acum, si lor nici nu lea-m zis ca incepem razboi deci totul e ok, dar ramanae valabila chestia cu trupele, faceti si trupe si cladiri

FF nu pot sa cred ))
 

DeletedUser

Quote:xkzz astăzi la ora 18:41
Razboiul se amana ptr ca mi-am dat seama ca e degeaba oricum n-avem cum sa-i cucerim acum, si lor nici nu lea-m zis ca incepem razboi deci totul e ok, dar ramanae valabila chestia cu trupele, faceti si trupe si cladiri



FF nu pot sa cred ))

asa... sa incepem cu inceputu... asta cam seamana cu madalin ala, daca stiti despre cine vorbesc... in vremurile lui bune... :rolleyes:


ok am inteles vom vorbi la momentul potrivit k acum sunt doar vorbe goale . sai ai grija de tine Phatbwoy si mult succes ;)



consilierul lui Phatbwoy, pe timp de razboi, iti multumeste... :D:D si iti ureaza la fel...

apropo, ma lasi sa am eu grija de el? =))))


bai n3olitic de unde si pana unde te bagi tu ma sa dai sfaturi. nu uita voi fi cu ochi pe tine :)) :))

da mey, n3olitic, cine esti tu, a? sa`i dai sfaturi?

cerebel, poti fi daca te rog, cu ochii si pe mine? :D asta daca mai ai :rolleyes:



ok imi cer scuze tuturor pe care i-am deranjat intr-un fel sau altul. va multumesc



si noi iti multumim tie... :rolleyes:



Doamne... de unde sunt frate atatia... chiar ca e mare gradina aia...

ce`am observat mai nou... mai multi de o gramada de n00bi, care cred ca au invatat sa joace triburile... ntz ntz ntz... :rolleyes:
 

DeletedUser

Ce ma vati speriat deja si ati deschis un topic deja cu razboiul ?!
Razboiul a fost inceput de voi chiar daca suntem departe si spuneti ca ati vrut sa vedeti unde suntem de ce oare ?! Si in plus uni jucatori vor sa se razbune pe uni jucatori din =TeG= ** si fac tot ce este posibil ca sa ne darame (mai asteptati multi si bine) , cruciatu **** care probelam ta cu aliati nostri atat timp cat atunci cand leam cerut ajutorul neam raspuns afirmativ , esti controlat din dnou de last warrior ?? ( si nu sunt singurii asa ca ati gresit titlul) vba luati de niste lucruri minore cum ar fi mesajele .
Razboiul a fost declarat de voi ce sa cred cand trupdorit imi trimite mesajul:
Axetaz (Perversa) a spus:
TrupDorit în data de 21.12. la ora 15:24
Anunta-ti tribul ca sinteti la dusmani de pe acum .


Ca sa nu se uite orgoliile . :)

TrupDorit în data de 21.12. la ora 15:25
Bnieinteles si sclavii vostri de aliati :)
Daca ii aflu or sa fie si aia pusi .

TrupDorit în data de 22.12. la ora 00:56
Duşmani
=TeG= sfârşit

TrupDorit astăzi la ora 02:01
Ca sa stii diplomatia noastra fata de voi , success atita va urez .

Mesajele acestea au fost trimise de către TrupDorit mai departe.

Sper ca mesajul a clarificat multe pt a ca fost o sursa oficiala .

Alex
 

DeletedUser

Ce ma vati speriat deja si ati deschis un topic deja cu razboiul ?!
Razboiul a fost inceput de voi chiar daca suntem departe si spuneti ca ati vrut sa vedeti unde suntem de ce oare ?! Si in plus uni jucatori vor sa se razbune pe uni jucatori din =TeG= ** si fac tot ce este posibil ca sa ne darame (mai asteptati multi si bine) , cruciatu **** care probelam ta cu aliati nostri atat timp cat atunci cand leam cerut ajutorul neam raspuns afirmativ , esti controlat din dnou de last warrior ?? ( si nu sunt singurii asa ca ati gresit titlul) vba luati de niste lucruri minore cum ar fi mesajele .
Razboiul a fost declarat de voi ce sa cred cand trupdorit imi trimite mesajul:


Sper ca mesajul a clarificat multe pt a ca fost o sursa oficiala .

Alex



andreea esca, a incheiat transmisiunea de la fata locului.

trebuie sa ma uit atent, daca am drepturi in acest trib, ii pun pe toti la dusmani, nu va mai dau mesaje, vorbiti intre voi, si va rog, puneti`ne si voi toti...

va declar razboi oficial, la toata harta... :rolleyes:
 

DeletedUser

Of Of Of.. :(
Cel mai nenorocit razboi din cate a cunoscut batranul k54, vr-odata :(
Nici nu stiu pe cine sa pariez :eek::confused:, sunt atat de echilibrate taberele :rolleyes:
 

DeletedUser9837

Sunt profund miscat de amplitudinea acestui razboi,v-as solicita si niste statistici :D

Loc de dat cu capul pe forumul mare...Este bun un astfel de topic,caci,odata citite aceste declaratii de war iti imprima un zambet pe buze,prielnic in preajma sarbatorilor...Astfel nu te mai deranjezi a vizita acest topic...dar nici nu-ti poti sterge acest zambet
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

andreea esca, a incheiat transmisiunea de la fata locului.

trebuie sa ma uit atent, daca am drepturi in acest trib, ii pun pe toti la dusmani, nu va mai dau mesaje, vorbiti intre voi, si va rog, puneti`ne si voi toti...

va declar razboi oficial, la toata harta... :rolleyes:

vai draga pica dar cum ai putut sa zici asa ceva {puneti`ne si voi toti...} poate cand ne vom intalni :D
 

DeletedUser

vai draga pica dar cum ai putut sa zici asa ceva {puneti`ne si voi toti...} poate cand ne vom intalni :D

cerebel daca ai nevoie de postari pentru a deveni senior dute la off-topic, acolo poti vorbi ce vrei si ce nu vrei.

p.s.: parerea mea ca topicul ar trebui inchis.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

vai draga pica dar cum ai putut sa zici asa ceva {puneti`ne si voi toti...} poate cand ne vom intalni :D

uhhm`... numele meu, daca nu se vede acolo, se scrie cu y, la fel si cel din joc, daca te rog...

si fi sigur, daca n`ai avut nesansa sa ne intalnim pana acum, o facem acum... m`ajuti s`o facem in stil mare? :rolleyes: :cool:

ca esti prea bun... nu de alta... :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus