Timpul nu mai are rabdare cu -DK-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Mai bine se odihneau, au dat din nou in pamant..:)
Pacat ca tot DK au punctajul primilor 4 jucatori din Time ca altfel eram pe plus cu ei :)))

wKejk6Z.png

Parte 1:
Triburi: TIME
Parte 2:
Triburi: -DK-

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 6
Diferență: 10



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,917
Tabăra 2: 22,043
Diferență: 31,874

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 TIME 1.644.517 1.835.658 56 32.780 309 5.941
.
.
.
23 -DK- 372.699 421.048 57 7.387 100 4.210

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Loc Numele tribului Înfrângere
1 It is just a matter of time... 2,95 Mil.
.
.
.
24 Dark 660.522

Inamici învinşi (Triburi)
Ca apărător
Loc Numele tribului Înfrângere
1 Dark 1,64 Mil.
.
.
.
6 It is just a matter of time... 1,03 Mil.

Aici puteti comenta despre acest razboi foarte interesant in care se confrunta doi titani ai lumii: timpul si intunericul !

PS pt asediatii din -DK-, vand argila pt PP la schimb avantajos ;)
 

DeletedUser45029

Din statistica ai omis academiile voastre sau acolo e doar material pentru interne?:D

PS:mai vand argila doar cei care mai au cu ce farma :p

Parte 1:
Triburi: TIME, TIME.., TIME.
Parte 2:
Triburi: -DK-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 13
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58,036
Tabăra 2: 55,075
Diferență: 2,961

chart
 

DeletedUser44036

Din fericire pentru noi o sa destramati tribul inaintea noastra.
 

DeletedUser39777

Din statistica ai omis academiile voastre sau acolo e doar material pentru interne?:D

Parte 1:
Triburi: TIME, TIME.., TIME.
Parte 2:
Triburi: -DK-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 13
Diferență: 4
_DK_
Hai sa punem la socoteala si academia voastra daca se pune a noastra.
Cu ea, ar arata asa:
Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 13
Diferență: 9
TIME-ul a rupt tîrgul în două cu PP-urile sale .

Să fim serioşi , de nu era această opţiune.. demult se sacada tribul . :)

Pe bune? De-asta ai ramas tu la 4k puncte? Au cumparat ei tot si tu n-ai mai apucat... ce rai sunt!
 

DeletedUser45675

TIME-ul a rupt tîrgul în două cu PP-urile sale .

Să fim serioşi , de nu era această opţiune.. demult se sacada tribul . :)

te-ai gasit sa vorbesti:))

Lord Taifi este in primi 20 de pe lume dar totusi nu are 10.000 sate farmate...stii cate pp'uri a facut acest om doar unui prieten de al meu? peste 1500 doar lui...cum iti permiti sa vii tu sa faci asemenea afirmati pe cand la voi s-au rupt pepeurile groase pe pp:))
e mai usor sa vedem paiul din ochiul altuia decat barna din ochiul nostru nu ?
 

DeletedUser40282

Pe bune? De-asta ai ramas tu la 4k puncte? Au cumparat ei tot si tu n-ai mai apucat... ce rai sunt!

Ce importă punctele ? Eu de exemplu nu mă grăbesc niciunde . Totul vine pe parcurs .
La începutul lumii planurile au fost doar pentru cîteva PP-uri.. însă pe parcurs , mi-am schimbat părerea faţă de colegii pe care îi am.

Deci.. să fim serioşi , ador să văd rapoartele . :))

REEDIT : Nu pot să dau amănunte pentru ceva ce nu ştiu concret . Însă , nu pot spune că la noi nu au fost din aceste oferte .
Nu am reproşat nimănu-i că dece a făcut-o , însă.. una face echipa , alta face banul . :)

Spre exemplu , sper să o ţinem aşa.. până pe la jumatea lumii .
 

DeletedUser39777

Pai si ce? Asta nu inseamna ca toti jucatorii din Time au cumparat resurse. Daca n-ar fi ei, ati muri de foame.

Hai ca deja ti-am acordat prea multa atentie si nu cred ca era necesar.
 

DeletedUser40282

Pai si ce? Asta nu inseamna ca toti jucatorii din Time au cumparat resurse. Daca n-ar fi ei, ati muri de foame.

Hai ca deja ti-am acordat prea multa atentie si nu cred ca era necesar.

Ştii , puţin îmi pasă atenţia ta , sau un aşa caracter. Una e să-ţi ţii faţada mândriei , şi alta să vorbeşti serios .

Tot ce-mi rămâne să spun e că , un trib care nu-l completează nici jumate pe al vostru vă sparge 2 .

Mult succes mai departe ! :)
 

DeletedUser44036

Ştii , puţin îmi pasă atenţia ta , sau un aşa caracter. Una e să-ţi ţii faţada mândriei , şi alta să vorbeşti serios .

Tot ce-mi rămâne să spun e că , un trib care nu-l completează nici jumate pe al vostru vă sparge 2 .

Mult succes mai departe ! :)

Neaţ rupt fâşu. Neam organizat prost asnoapte ca denu loaţ bătai.

[video=youtube;3gVjjxzgiuY]https://www.youtube.com/watch?v=3gVjjxzgiuY[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Dupa dezbateri indelungate ,conducerea tribului TIME ,a decis sa nu isi dea demisia si sa continue aceasta lupta teribila.Iata mesajul transmis vrajmasilor!!!

[video=youtube;aHJC7hQZrr0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=aHJC7hQZrr0[/video]
 

DeletedUser39777

Trebuie sa iti spun ca cred ca daca ca sa te inteleg trebuie sa vorbesti romaneste daca ca vorbesti chineza eu nu pot sa intelege.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
O gândire înţeleaptă . :)

Ne mai împugem şi noi cu cîte o lance .. sau topor ruginit , că cavalerii au aţipit .

Domnule ,cazac slavic(sunt si altfel de cazaci decat slavici?:confused:) matale pari un om cumsecade ,ai chef de vorba ,dar sa stii ca nu merita sa te bagi in discutii cu cei din TIME,sunt niste neseriosi,niste..niste ..nu am cuvinte sa ii descriu.Mai bine ne vedem de lupta pe harta unde voi sunteti profesionisti din cate ati lasat se se inteleaga si lasa-i in plata domnului pe baietii astia care nu stiu sa faca altceva decat spam si caterinca.
 

DeletedUser39777

Lady, my dear, le-ai adresat niste cuvinte usturatoare membrilor din TIME, cred ca deja plang toti.. Spamul si caterinca fac parte din jocul lor, ce sa faca daca nu mai au alte arme? :D
Slabi rau..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus