Top 10 triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1284

Bai Carrier..nu inteleg de ce mai postezi pe forumul asta omule!-Mai ai tupeul sa te crezi mare si tare-comentarii eleborate..etc-Omule voi jucati pentru puncte nu aveti nimic in comun cu jocul-Lasa baietii destepti sa comenteze tu ataca satele din tribul tau ca ai multi inactivi-poate il ajungi pe zeranex1234-asta e TELUL tau-sa apari in TOP 10 cu cele mai multe puncte.
 

DeletedUser

locul 12 in lume e cel mai bun jucator pe care l`am vazut vreodata pe triburi uitate putin sa vezi ce razboi a dus cu barbari=)))
 

DeletedUser33089

Bai Carrier..nu inteleg de ce mai postezi pe forumul asta omule!-Mai ai tupeul sa te crezi mare si tare-comentarii eleborate..etc-Omule voi jucati pentru puncte nu aveti nimic in comun cu jocul-Lasa baietii destepti sa comenteze tu ataca satele din tribul tau ca ai multi inactivi-poate il ajungi pe zeranex1234-asta e TELUL tau-sa apari in TOP 10 cu cele mai multe puncte.

GUAWAR mai e bine ca esti pe aici macar le mai bagi mintile in cap la copii astia care sunt cu internele =))
eu daca tot zic la dusmani asta parca le intra pe ureche si iese pe alta :D
unde e mariuk3 sau cum il chema sa isi spune si el povestea lui cu internele cu tribul de pe lumea 7 ma refer la H.K. :D
tribul de pe locul 1 de pe lumea 19 este cel mai MARE TRIB DE INNOBILARI INTERNE DE PE SERVER-UL TRIBURILE.RO!!!!!
 

DeletedUser34110

nu mai vorbi la adresa altor triburi fiecare cu tactica lui
sincer la cum aratati voi la granita cred ca pana acum numai punctele a fost de capul vostru
 

DeletedUser36802

Mi se pare normal sa innobilezi inactivii din tribul tau, nu sa ii lasi adversarilor.
 

DeletedUser33089

nu mai vorbi la adresa altor triburi fiecare cu tactica lui
sincer la cum aratati voi la granita cred ca pana acum numai punctele a fost de capul vostru

Da esti sigur pe chiestia asta Mefi? chiar punctele sunt de capul nostru?cine innobileaza intern fratica?noi sau voi?
ca sa iti mai usurez povara sa stii de fapt cum stau lucrurile iti pun o statistica care cred ca ar spune multe de cat de buni sunteti.

Side 1:
Tribes: MONGOL
Side 2:
Tribes: TITANI, TITAN, TITAN-, TITAN., TITAN$, Kings

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 826
Tabăra 2: 6,122
Diferență: 5,296

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117
Tabăra 2: 99
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,753,742
Tabăra 2: 38,666,551
Diferență: 34,912,809

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,034,310
Tabăra 2: 845,719
Diferență: 188,591

chart


La punctele voastre trebuiati sa fiti peste noi dar se pare ca aici se vad internele :D

Side 1:
Tribes: MONGOL
Side 2:
Tribes: TITANI, TITAN, TITAN-, TITAN., TITAN$

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 163
Tabăra 2: 1,169
Diferență: 1,006

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 24
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 659,385
Tabăra 2: 8,163,295
Diferență: 7,503,910

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 340,508
Tabăra 2: 237,391
Diferență: 103,117

chart


stii ca statisticile vorbesc f mult pe asemenea razboaie.
care este cauza acestei diferente la statistici?

1 TITANI 77.286.711
10 MONGOL 25.972.474
sincer cred ca in locul tau mi-as baga capul in pamant si as tacea din gura.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34110

Cum poti fi atat de ingust la minte?
CE AI PUS TU ACOLO NU ARE RELEVANTA,de ce nu ai pus toate triburile existente,trece statistica ce luati de la noi nu de la cine stie ce triburi




Side 1:
Tribes: TITANI
Side 2:
Tribes: MONGOL

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 574
Tabăra 2: 166
Diferență: 408



Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 1
Diferență: 19



Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,683,027
Tabăra 2: 678,126
Diferență: 4,004,901


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 201,750
Tabăra 2: 10,515
Diferență: 191,235
 

DeletedUser33089

Cum poti fi atat de ingust la minte?
CE AI PUS TU ACOLO NU ARE RELEVANTA,de ce nu ai pus toate triburile existente,trece statistica ce luati de la noi nu de la cine stie ce triburi

dar ce are relevanta la tine?nu esti seful suprem? asta inseamna ca reprezinti si academiile sau gresesc?poate tu esti prea ingust la minte sa realizezi asta.
iti zic eu ce este relevant TITANI=
237.gif
 

DeletedUser

Voua va e ciuda ca zeranex are 325 de sate si voi nu!
Fiecare sat reprezinta o ferma in plus pe care o folosesti la razboi!
Razboiul este razboi cu toate siretlicurile sale!
Nu o sa te atac pentru ca mi-e mila sau ca sunt prea integru bla, bla, bla?
Daca am ocazia sa te prind in "off-side", te-am curentat!
Chiar acesta e scopul!

guawar, vezi sa nu-ti iei warn pentru "n" posturi consecutive! ;)
 

DeletedUser33089

Voua va e ciuda ca zeranex are 325 de sate si voi nu!
Fiecare sat reprezinta o ferma in plus pe care o folosesti la razboi!
Razboiul este razboi cu toate siretlicurile sale!
Nu o sa te atac pentru ca mi-e mila sau ca sunt prea integru bla, bla, bla?
Daca am ocazia sa te prind in "off-side", te-am curentat!
Chiar acesta e scopul!

guawar, vezi sa nu-ti iei warn pentru "n" posturi consecutive! ;)

mai sa stii ca nu punctele il fac pe jucator =))
mai sa stii ca am vazut si eu niste rapoarte de atacuri pe satele tale.. si cam te-au curentat e cateva sate..
si la ce mesaj mai scrii pai cred ca trebuia sa fii sanctionat;)dar hai sa trecem peste :)
 

DeletedUser34110

Daca nu ati jucat alaturi de zeranex de ce comentati?
INTRADEVAR EL INNOBILEAZA MULT INTERN DAR PE ICI PE COLO MAI IA SI CATE UN SAT DE LA MONGOLI CHIAR DACA E LA 50 DE ORE DE EI
Pentru mine este unul din cei mai buni jucatori,chiar daca nu a dovedit-o,daca nu ati jucat alaturi de el sau nu ati primit atacuri de la el de ce comentati?
Voi de ce nu innobilati intern ca el?
 

DeletedUser33089

Daca nu ati jucat alaturi de zeranex de ce comentati?
INTRADEVAR EL INNOBILEAZA MULT INTERN DAR PE ICI PE COLO MAI IA SI CATE UN SAT DE LA MONGOLI CHIAR DACA E LA 50 DE ORE DE EI
Pentru mine este unul din cei mai buni jucatori,chiar daca nu a dovedit-o,daca nu ati jucat alaturi de el sau nu ati primit atacuri de la el de ce comentati?
Voi de ce nu innobilati intern ca el?


cu cine sa joc?
2i8d4ao.gif

zeranex? aaa innobilatorul suprem zici..pai de ce nu sa nu fie comentat?Mefi ai dreptul tu sa ne inchizi gura? zeranex nu are nici un drept la replica pe aici sau ce? la ce trib aveti acolo de sugative de interne la cate academii aveti.
10.gif

"DAR PE ICI PE COLO MAI IA SI CATE UN SAT DE LA MONGOLI CHIAR DACA E LA 50 DE ORE DE EI"lLamurestema si pe mine de unde se poate ca zeranex sa ia sate de la MONGOL la 50 de ore distanta ?s-a schimbat cumva distanta de trimitere a nobililor si nu stiu eu? sau tu vorbeai de lumea 1 unde se poate si de la 190 de ore parca sa trimiti nobili..
TINANI trebuie sa li se dea trofeul de campioniii sugativelor interne
10.gif
=))
 

DeletedUser36802

Daca nu ati trimis nobili la 350 de ore, nu ati gustat din savoarea jocului. :D
 

DeletedUser33089

da se vede ca s-a cam sters toata discutia interesanta de azi de dimineata..
grogg ar fii chiar interesant sa se poata face asa ceva.. macar neam muta tot mongolul in nord:Ddar din cate vad eu zona aceia e ocupata.. oricum o sa ne facem loc aici in sud...
 

DeletedUser36802

da se vede ca s-a cam sters toata discutia interesanta de azi de dimineata..
grogg ar fii chiar interesant sa se poata face asa ceva.. macar neam muta tot mongolul in nord:Ddar din cate vad eu zona aceia e ocupata.. oricum o sa ne facem loc aici in sud...

Asa se facea in tribal pe primele lumi, nu era limita la distanta pe care o putea parcurge un nobil. Era o tactica ca fiecare jucator sa isi faca cate un nucleu la o distanta foarte mare ca in cazul in care razboiul era pierdut in sud (De exemplu) majoritatea jucatorilor ramaneau cu satele din nord.
 

DeletedUser33089

mai e bine ca pe primele luni mergea asa aici e altceva trebuie mai multe "diplomatie", "fuziune" si multa gargara de la niste sefi de trib.
sincer astept sa se faca marea de barbare MINI TITANII :D
 

DeletedUser36802

Aici se promoveaza razboiul de uzura de la granita.
Este pacat pentru ca se pierde placerea de a intra mult in teritoriul inamicului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus