Top 10 triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

Ce mama naibii e aici ?! Cati de titani sunteti mai ?! Mai schimbati-va si voi numele ... :confused:
 

DeletedUser

Top 10​

48197753.jpg

Top 10 Harta​

showmapedited.jpg

Comentarii despre Top 10.

p.s: Posturile care vor incalca regulamentul vor fi sanctionate!
 

DeletedUser33089

e destul de impartita harta :)
dar cred ca TY si Tj au cam subtiat titani din zona de mijloc se poate sa se intample sa taiem tribul in doua bucati?:D
 

DeletedUser

eu nu stiu de ce vorbesti tu..ca nu ai luat nici un sat de la dusmani..adica de la titani;)
 

DeletedUser

eu nu stiu de ce vorbesti tu..ca nu ai luat nici un sat de la dusmani..adica de la titani;)

Maxim!!! :D


Harta! Majoritatea sunt aliati impotriva titanilor, iar daca ai sta sa calculezi Granitele pe care le au titanii cu dusmanii, iese mult mai mare decat granitele dusmanilor laolalta!
 

DeletedUser

era mai simplu cand aveati toata harta albastra si doar cu mongol razboi?:rolleyes:
va reamintesc ...nici atunci nu ati facut mare lucru :eek:
 

DeletedUser38225

Un top 10 harta si statistica actualizata, daca se poate..
Sa se vada mare acolo T-J, sa aratam ca avem "valoare" si ca "dhusmanii" nostri nu au "valoarea" noastra :))

P.S. sry de spam, dar nu m-am putut abtine :))
 

DeletedUser25287

Cu placere Catalin, si vorba englezului, indeed, frumoasa culoarea aia de prin nord-est la harta pusa de mine ( emy la asta se referea catalin, la harta postata de mine care este facuta ieri, nu la a ta :))
 

DeletedUser38225

Intocmai cum a spus merlin, ma refeream la harta sa, care imi palce mult mai mult,nu ca in a ta am fi iesit rau... Ca suntem fotogenici in harti :)) indiferent de culoare :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus