Top 20 triburi

DeletedUser38225

Si uite asa a ajuns baiatul cel care jigneste prea mult in vacanta :D
Da bre demy nu ai vazut ca asa se lauda gromka, ca cica s-a dus diplomatia dintre ei? Ramane de vazut cat de serioasa e "ruperea de diplomatie"



Am auzit ca m-a certat baiatu' ??Nu am vazut postarea ca au sters-o adminii :(((((((

nu ai piredut nimic, decat niste jigniri pe acolo si alte din alea urate cu eprubete si tomberoane
 

cossu

member
Scor reacție
9
Frate..o postare am facut...si a fost de ajuns sa isi ia ban???
Deci is chiar bun!!Teribil de bun...De aia mi se spune "Regele", probabil.
 

DeletedUser9816

Da cossule,iar eu sunt regele tau :)

Ca tot n-am mai intrat de mult pe aici...myosotis si barosanul,tot prafi ati ramas?Si dupa ce ati pupat pe multi in dos ca sa va ia la ei si degeaba....glume de jucatori ce sunteti !
 

Deleted User - 1621757

45:70:47 (507|474) K45 9,036 dr@k3 [Gods] Myosotis11 [Time.] 2013-08-01 16:58:26
si asta la doar 3 zile dupa ce am ajuns langa tine.....
asta spune totul despre tine drake :)
sa ai o seara buna ,inainte sa postezi ceva te rugam sa aduci si argumente....


Schimbări de trib: 2 myosotis11
Schimbări de trib: 7 dr@k3


Mai bine taci si dai impresia ca esti prost decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu....
 

DeletedUser9816

Ce usor se face prezenta la noobi :)))))

Ti-am mai zis ca nu esti atat de bun pe cat te dai si ti-am demonstrat asta..Ca ai luat 1 sat,dupa ce te-ai milogit de copii sa iti cedeze sate langa mine(tu n-ai fost in stare sa iei singur) si ai amenintat pe altii slabi de inger, cand eram la birou,nu spune mare lucru.

Dar timpul le va rezolva pe toate,ti-am mai zis asta.Chiar eram curios ce era de capul tau,dar m-am cam lamurit,vorbe multe si fapte ioc,cam la asta se rezuma "nemasurata ta experienta de triburile",asa cum singur iti faceai reclama.

Imi arati ca am schimbat tribul?:))) Eu am venit sa joc cu 2-3 prieteni,nu ca tine cu toata gasca si sa traiesc din fuziuni,altfel nefiind in stare de mai mult.Sa fim seriosi,voi zeii triburilor,inchizatorii de lumi,da-mi voie sa iti spun ca sunteti praf,iar la asta ma refer strict la grupul tau de jucatori,cei din WAL,nu am nimic cu TIME. PRAF,PRAF,PRAF si asa o sa ramaneti,doar cu gura.Luati-va de mana cu rechinul,se pare ca el si ai lui au inceput sa gaseasca tot felul de scuze penibile cand au inceput sa o ia la vale,la asta ma astept si de la tine,mai mult nu poti !
 

Deleted User - 1621757

Cea mai mare gresala pe care poti s-o faci in viata este sa traiesti permanent cu frica in sin ca vei face una,iar cu asta am incheiat discutia cu tine ,pentru ca nu ma cobor la nivelul tau .
Sa aveti o seara buna
 

DeletedUser9816

Nu imi dati si mie un autograf,va rog?Nu in fiecare zi am ocazia sa discut cu asemenea somitati in viata.Chiar insist..

Obezule,parca te duceai la somn.Iar tu,care te crezi mare mafiot,vezi-ti te rog de lungul nasului si lasa vorbele de duh.Sau esti deja in pozitia ta obisnuita,in genunchi si asa iti ordona seful?:)) Ti-am zis sa nu mai vorbesti cu gura plina,inghite inainte.

Cutu, cutu...Patetic !
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 1621757

45:70:47 (507|474) K45 9,036 dr@k3 [Gods] Myosotis11 [Time.] 2013-08-01 16:58:26
si asta la doar 3 zile dupa ce am ajuns langa tine.....
asta spune totul despre tine drake :)
sa ai o seara buna ,inainte sa postezi ceva te rugam sa aduci si argumente....

Schimbări de trib: 2 myosotis11
Schimbări de trib: 7 dr@k3


Mai bine taci si dai impresia ca esti prost decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu....


cum am spus mai sus,vino cu argumente ca deja deviezi de la subiect si devii cam agitat ,vreau sa vad fapte nu vorbe ....nu mai latra la luna atata...
 

DeletedUser9816

Sa le pupi picioarele celor care au plecat la inceput din INQ si mai tarziu s-au intors, daca nu faceau prostia aia,erai de mult istorie si nu mai aveai tu atatea ifose in cap. Dar asta e viata,norocul tine cu tine se pare;)

Ma bag la film,sa ma calmez,de agitat ce sunt,am facut prezenta la noobi,cum am zis,acum pot sa dorm linistit.

Cand va mai arunc cate un os, am asteptari mari de la domniile voastre,sa percutati la fel de prompt.

Noapte buna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41812

:)))) mai prostiti cativa copiii si amenintati-i ca sa va lase satele,iar apoi va astept in vizita.A mai avut niste tentative sus-numitul sa ia sate,cu vreo 4 organizate si de fiecare data a plecat cu mana in buzunar.Voi si WAL-ul vostru,v-am mai zis,gluma de trib,glume de jucatori,asta sunteti.

Sunt satul pana peste cap de jucatori de duzina ca voi,care joaca doar pentru ei,asta inseamna la ei triburile.Cu 20k trupe moarte ca sprijin la 1kk de pcte ale tale,m-as abtine de la comentarii,chiar n-ai de ce te baga in seama,mai bine treci la colt si stai cu mainile la spate,nu ti-a cerut nimeni parerea ;)


....sau preferi in genunchi?

Ai modificat mesajul asta pe putin de 3-4 ori de la postarea initiala. De felul tau nu esti asa de sigur pe tine, dar acum observ ca te strang chilotii. Cat timp ai stat in mijlocul hartii fara a avea o ancora de siguranta la margine, nu ai zis nici pas aici pe forum, iar acum o dai intr-o smardoiala de mahala destul de ieftina pentru ceea ce pretinzi ca esti. Esti doar un papagal, arata-mi ce poti pe harta, de zmei ca tine sunt plictisit. Si vezi ca te bati cap in cap cu afirmatiile: ori fac parte din gasca ori sunt un sclav. Ala care a incercat sa se vanda mai peste tot pe harta esti tu si asta o pot confirma destui pe lumea asta.

Ce usor se face prezenta la noobi :)))))

Ca ai luat 1 sat,dupa ce te-ai milogit de copii sa iti cedeze sate langa mine(tu n-ai fost in stare sa iei singur) si ai amenintat pe altii slabi de inger, cand eram la birou,nu spune mare lucru.

Toti cand pierd sate nu sunt la pc, esti chiar patetic. Sa faci un split nu ia foarte mult, dar asta da dovada ca nu esti ceea ce vrei sa pari. Esti pamant de flori!

P.S.: la cat de diplomat ai fost in seara asta, nu pari sa ai o munca de birou. :confused:
 

DeletedUser9816

Sa faca un split stie toata lumea si sa foloseasca T-train, mai putin tarabostess, asta nu inseamna ca toti stiu sa si joace !!

De ce n-a luat mai multe atunci,daca tot sunt noob? El a incercat,dar na,nu in fiecare zi e sarbatoare. Repet, catei care se baga in seama sunt destui, peste tot. NU ti-a cerut nimeni parerea. Cum imi aratati voi ca stiti sa jucati? Ala la 2kk de pcte are 3kk la inamici invinsi, iar tu 20k trupe moarte sprijin, la 1kk pcte? Cand incetati sa mai jucati discutii si va apucati de tribs?

Ia spune-mi tu, ce ati facut voi ca sa va dati aerele astea? Ati avut norocul sa prostiti pe unul si pe altul si sa plece din INQ, cand erati "pe val",pierdeati sate zilnic. Apoi ati mai bagat o runda si pana la urma,cand nu mai aveati ce face,v-ati milogit de aia din TIME.

Ma insel cumva? Nu te obosi,iti zic eu ca nu.

V-ati fofilat de la inceput si ati jucat cu o singura granita deschisa si nici acolo n-ati facut mare lucru. De jumatate de an n-ati aratat decat ca aveti orgolii imense,ca aveti o parere mult prea buna despre voi si mai putin ca stiti sa jucati triburile.

Esti in mijlocul tribului tau si te-ai trezit vorbind? Eu imi amintesc ca am facut misto de voi de la inceputul lumii si o sa continui sa o fac, iar in schimb ati plecat capul si n-ati luat nicio masura,doar ati dat din gura,ca si acuma.Deci de unde atatea pretentii pe capul vostru, cand toate actiunile voastre sunt de 2 lei?

Aaa,da,era sa uit,mor de frica voastra....Ca ce?Ca exista posibilitatea sa ma bateti la un joc?:)))) Sa fim seriosi,nu-s unul dintre fanii vostri si nici n-o sa fiu vreodata,nu ma impresionati si nici nu cred ca sunteti in stare sa o faceti,asa ca n-au de ce sa imi tremure chilotii,te asigur, nu incerca sa mai fii amuzant fiindca nu-ti iese, iti obosesti neuronul degeaba.
 

Deleted User - 1621757

Arata-mi si mie o statistica ~inq~ vs wal (time.) tribul este acelasi sa schimbat doar numele.....ups era sa uit nu mai poti pt ca ~inq~ nu mai exista ....si asta pt ca ati luat sate foarte multe de la noi si ati fost pe val :))),adevarata ii vorba aia"nu te pune cu mintea prostului ca,o are odihnita..."nb
Ps vrem dovezi ca de vorbe sa plictisit lumea ;)
 

Deleted User - 1621757

Mai mare dovada decat cea cu dizolvarea ~inq~ nu cred ca trebuie sa aduc,dar cum spuneam si mai sus mai mult nu poti,ai deschis un subiect pe langa care nu ai fost însetare sa aduci argumente ... Nu avem ce sa ne mai auzim pt ca din cate am vazut si ti-am mai spus nu esti instare sa porti o discutie civilizata ,prin care sa aduci dovezi la afirmatiile pe care le faci..
Ps : la s-a* ai vrut sa zici ...
era normal ca sa nu ai ce raspunde te inteleg ...doar atat poti si mi-am dat seama de asta si cred ca si altii sunt de acceeasi parere cu mine.
 
Sus