Top 20 triburi

DeletedUser42531

Aoleu altu care se da smardoi , iate de mana cu sarmulita ca si ala are o gura mare...
Drake nu uita din ce cauza ai tu 80% din sate numai de aparare , sa fim seriosi pana acuma ai stat numai cu frica si acuma ca ai unde sa te refugiezi ai deschis si tu gura ?
 

DeletedUser38225

Simpatici mei colegi de forum, daca tot insistati "sa va bateti cu caramida in chiept" pe forumul extern, faceti-o va rog si fara jigniri, caci daca jigniti, nu aveti mai multa dreptate si nici nu sunteti mai inteligenti, ba indraznesc sa spun ca dimpotriva.

Cat despre subiectu discutiei.. eu sunt de parere ca e o discutie sterila (dezgropatul mortilor mereu e asa), asa ca daca vreti sa discutam despre ceva, putem discuta despre time vs h.v sau orice altceva mai de actualitate..

V-ati legat de faptul ca drake "s-a refugiat", as vrea sa imi dati definitia de refugiat ca sa stim despre ce vorbim, ca e clar ca nu aveti idee ce inseamna "refugiat" in acest joc. Se presupune ca pe acest forum nu ar trebuii aberat sau debitat ineptii prea mult.
Putem sa pastram aceste presupuneri? :)


Aveti in postul meu cel putin 3 subiecte de dezbatut, hai sa fim oameni in ele sau vreti sa urmati exemplu lui timo mas?
 

Deleted User - 1621757

Stirbule,mai verifica odata cine a inceput sa jigneasca si sa faca afirmatii eronate si apoi putem continua discutia ,tine-l in lesa daca nu stie sa poarte o discutie civilizata despre un subiect ,oricare ar ala.Cat despre cuvantul refugiat pe care colegul meu la folosit , pot fi mai multe feluri de ( refugiati) unul din el este Dr@k3,care a migrat din trib in trib pt ca sa nu fie scos de pe harta si apoi vine la mine si imi spune ca m-am rugat de time sa ma primeasca la ei?:)) Hai sa fim seriosi...eu personal nu postez aici decat atunci cand mi se adreseaza cineva personal ,dar promit ca despre drake sau cu drake nu o sa mai vorbesc pt ca el a fost ,este si va fi in continuare un nimeni pe acest joc (triburile) si cu asta am incheiat subiectul asta ,va doresc o zi buna si spor la sate
 

DeletedUser

Ok.Atunci zi-mi cu ce am mintit.Sau cu ce m-am milogit eu vreodata de cineva,ca altii?De cate ori am primit eu sprijin si de cate ori a jucat tribul exclusiv pentru mine,cum e cazul altora? Daca vrei continui lista intrebarilor..

pai tu ** de primit sprijin ? tocmai tu care ai primit sprijin cand erai atacat de catre WAL ? Tu vorbesti de milogit sau ai uitat cum ai parasit INQ in conditiile in care WAL te ataca si urma sa te atace si fostul RUPE ?
PS daca vrei pot continua :)
 

DeletedUser9816

=)))))) am primit eu sprijin cand m-a atacat WAL?:)))))))))))))))))))))) esti penibil,taci ca vorbesti din basme,te rog eu mult.La fel si restul aberatiilor tale:)

Ca sa nu mori cum esti,tine cont ca in INQ am intrat cu 2-3 prieteni,dupa mai multe rugaminti.Apoi,m-am implicat putin,iar cand unii au ales sa plece in WAL,am ramas 20 membri in mijlocul hartii,era ceva absolut normal sa ne mutam si noi undeva..NU am plecat de frica,nu am cerut sprijin,asa cum mananci tu mai mult decat sa te saturi!
 

DeletedUser

=)))))) am primit eu sprijin cand m-a atacat WAL?:)))))))))))))))))))))) esti penibil,taci ca vorbesti din basme,te rog eu mult.La fel si restul aberatiilor tale:)

Ca sa nu mori cum esti,tine cont ca in INQ am intrat cu 2-3 prieteni,dupa mai multe rugaminti.Apoi,m-am implicat putin,iar cand unii au ales sa plece in WAL,am ramas 20 membri in mijlocul hartii,era ceva absolut normal sa ne mutam si noi undeva..NU am plecat de frica,nu am cerut sprijin,asa cum mananci tu mai mult decat sa te saturi!

si oare nu incepusei cu rechinas discutiile despre plecat dinainte de plecarile in WAL ?
si cum de ai uitat ca ai cerut sprijin ?
 

DeletedUser9816

Latra,dar nu prea stie sa si muste:))


TI-am zis,vorbesti pe langa,asa ca pofta buna!


Pe l34,nu am primit sprijin mai mult de 5 ferme,de cand a inceput lumea,adunat.Daca ai vreo dovada ca mint eu,te astept cu cea mai mare placere sa o faci publica!
 

DeletedUser

E si el un jucator din Run, de unde apar jucatorii astia al de Timo Maas,Phedrinho, Stavros, sate multe si inamici din parti, de stiu ei tot ce misca, luati baieti un ceai cald.
 

DeletedUser

Latra,dar nu prea stie sa si muste:))


TI-am zis,vorbesti pe langa,asa ca pofta buna!


Pe l34,nu am primit sprijin mai mult de 5 ferme,de cand a inceput lumea,adunat.Daca ai vreo dovada ca mint eu,te astept cu cea mai mare placere sa o faci publica!

aici ai dreptate :) 5 ferme pe un sat :)
 

DeletedUser9816

da,chiar te rog.Si cere si dovezile cand puneam eu problema sa plec din INQ dinainte sa plece aia in WAL si sa las pe restul in urma.Astept..
 

DeletedUser

Eu zic c-ar fi mai multe diferente... sunt si mai simpatic si mai frumos... recunosc si mai rapid ca el un troll pe forum... partea trista este ca toti noobii se prezinta ca super jucatori pe forumul extern, dar tu nu pacalesti pe nimeni, amice...

mai citeste tot ceea ce am scris si poate, poate o sa observi, ca nimic din ceea ce am postat eu nu are legatura cu a fi cineva sau nu un super jucator ( desi tangential are legatura, daca stam sa analizam bine, in momentul in care actiunile noastre ne definesc asa cum ai facut tu sau drake )
 

DeletedUser

da,chiar te rog.Si cere si dovezile cand puneam eu problema sa plec din INQ dinainte sa plece aia in WAL si sa las pe restul in urma.Astept..

referitor la plecarea ta din INQ nu este nevoie sa cer dovezi, glasciorul tau ** cu emy despre aceste lucruri, deci poate ai o scuza si poti spune ca nu ai fost tu :)
 

DeletedUser9816

Lasa ma vorbele mari si tu si adu dovezile cu care te lauzi.Oricum asteptam noi mult si bine,sti si tu ca vorbesti cu gura plina si da pe dinafara,dar 4 fun,merita asteptarea..

=)))) fiindca nu exista dovezi prietene,pana nu s-a spart INQ,niciodata nu s-a pus problema sa plec. Mai poti? Ia mai baga o fisa...Ca sa nu mai vorbesc de faptul ca nu ma lega nimic de INQ,usor,usor am inceput sa cunosc lumea acolo,eu am mers cu 2-3 jucatori,dupa mai multe rugaminti la ei si eram oricand liberi sa plecam..Si cu toate astea N-AM facut-o pana nu s-a spart tribul,repet,poate asa ai sa intelegi.Daca nu,nu cred ca mai are vreun sens sa insist,de unde nu e,nici Dumnezeu nu cere!
 

DeletedUser

drake tu si cu inca 2, 3 de pe langa tine stii ca tot ceea ce ** este adevarat !
 
Sus