Top 20 triburi

DeletedUser38518

Hai nu ma innebuni, ai fost si tu rang 1 pe o lume? senzational, asta e stire de prime-time. Esti o adevarata vedeta omule, o legenda printre cei vii, nu stiu cum te mai suporti sa postezi pe acelasi forum cu atatia respiratori pe gura, e sub nivelul tau, sincer iti zic.

Daca tot esti asa scula de jucator, macar prezinta-te, spune pe ce cont joci pe 34...ca de pe conturi anonime orice muratura poate sa posteze.

ps (la ps-ul tau): eu te vad pe tine ca tot insisti cu pupatu ciolanului, sigur ai ceva sechele din trecut...
 

DeletedUser3357

ps la ps-ul ungurului :
BOSS mai poti cu internele ?
cred ca da.. daca nu are cine sa va faca viata grea...sunteti abia pe 11 la inamici invinsi aparator la nivel de trib
love in stanga, love in dreapta, umilinta in fata ( de la 22anda ), barbare in spate.. ce ramane ? INTERNE la mijloc.
mi-ar fi rusine sa ies cu asemenea atitudine pe extern.
lame.
 

DeletedUser38518

pot, cum sa nu pot? inca mai sunt tanar :)

Ma sarmulito, nu mai fii suparat ma. Stiu ca ai incercat sa-ti bagi coada in diplomatiile noastre (fara succes). Asta este ma, nu se poate sa-ti iasa de fiecare data. Te cred ca nu ti-a picat bine esecu, da nu-i cazu sa vomiti mereu pe extern aceasi si-aceasi placa. Poate pe urmatoarea lume o sa-ti iasa, cine stie... tu nu esti baiat rau, doar ca ai momente (in ultimul timp din ce in ce mai dese) in care intri in sevraj si o dai in balarii grav. De ce te rahatesti pe tine acu? pana sa o dati la lupta cu runu, si voi aveati scoru la ODD la fel de slab...acu ca va ataca aia, gata ODD e etalon pentru maiestrie tribala. esti penibil cu argumentele astea :)

si te rog eu, nu mai baga argumentu cu barbare si interne, cel putin barbarele, ca sunteti campioni la capitolul asta.


ps:

Parte 1:
Triburi: Time, Time.
Parte 2:
Triburi: H.V, H.V +, H.V++

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 7
Diferență: 15

chart



zau, chiar ca suntem slabi, cam putin :(
 

DeletedUser13059

ma flausatule, sa stii ca de data asta nu te mai invit in trib...ramai acolo sa te innobilez.

hai ma ... mi-ai trimis invitatie pentru ca nu poti castiga cat timp sunt in tribul advers ... apoi cand am renuntat tot la voi au ajuns satele , acuma aici nu stiu ce sa zic posibil sa ne batem la locu 1 daca imi iese o combinatie asa ca pe vremuri
 

DeletedUser38518

iti urez succes ma ursache, la final unim conturile (sub numele meu normal, ca am mai multi taleri) si castigam detasat (ca sa crape sitteru lu' selenax de ciuda) :D
 

DeletedUser13059

deja incepi sa visezi cu ochii deschisi si vezi ca poate o sa fiu si eu sitter pe la selena ...
 

DeletedUser1685

Iar eu?! Si eu n-am sitter, n-am nevoie de sitter. Contul e on 24/7 si da spre surprinderea multora se stiu lucruri... mai in amanunt si mai in detaliu . hi hi hi
 

DeletedUser38518

Iar eu?! Si eu n-am sitter, n-am nevoie de sitter. Contul e on 24/7 si da spre surprinderea multora se stiu lucruri... mai in amanunt si mai in detaliu . hi hi hi

atunci ciumpalacu ala de coplayer al tau...daca tot zici ca nu ai avut sitter.
 

DeletedUser13059

alooo deja vrei sa ne certam ... lasa tu contu selena si vezi acolo de treaba ta ....
 

corli

member
Scor reacție
38
Da ungure, voi ati lovit mai bine la organizat decat prietenii din Run si ati ramas cu 7 sate pe plus.

Felicitari ! :D
 

DeletedUser38225

Ce animat e forumu acesta, asa brusc :D sa fie datorita diplomatiei de care era sigur gromka si acum e rupta? :rolleyes:

Oricum dorim bafta ambelor parti in acesta neutralitate si spor la innobilat.
 
Sus