Top 20 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser44079
  • Data de început

DeletedUser

Screenshot_1.jpg


Singurul care are dreptate sunt eu si numai eu.Am zis!!!
 

DeletedUser22959

A zis poarta ca iti da un ghem de ata nu papiota sa iti faci de lucru :)) muhahaha
 

DeletedUser44858

Da, dar nu acum ca sunteti mai multi, va caut eu cand ma simt curajos
 

DeletedUser11867

luche nu ma dat unique afara am plecat singur...nu mai minti patologic...se poate verifica usor...
poate nu stii dar 300 a facut fuziune cu vreo 3-4 triburi din zona asta, care erau aliate cu unique...dupa ultima alianta facuta am plecat...logica asta:)
 

DeletedUser22959

oooo my padawans ... :))))))))))
Nu va mai certati invataceii mei
 

DeletedUser

Caut cearta si nu gasesc, caut cearta si nu gasesc, toate certuriliiiii sa vina la miniiii
 

DeletedUser44858

luche nu ma dat unique afara am plecat singur...nu mai minti patologic...se poate verifica usor...
poate nu stii dar 300 a facut fuziune cu vreo 3-4 triburi din zona asta, care erau aliate cu unique...dupa ultima alianta facuta am plecat...logica asta:)
Neinteresant. Fuziunea 300 cu alte triburi din zona nu echivaleaza cu alianta intre 300 si Unique. Sincer, esti plictisitor si faptul ca nu stii cum si mai ales de ce am plecat din coca. denota cat de mult contezi tu in conducerea tribului tau :)
 

DeletedUser11867

asta arata cat de multe stii tu...intreabal pe legion daca mi-a spus sau nu :))..dar eu tot la parerea mea ca de frica ai plecat...si apropo faza cu sprijinul meu arata cat stii tu despre conducerea tribului;)
si imi place ca tu consideri ca minciunile tale sunt neinteresante:))
 

DeletedUser44858

De frica sa ce ? Nobili nu prea are nimeni pe langa mine nici la momentul actual, atacurile fostilor membri potop se traduceau in 500-600 topoare si 200 cai cu 70-100 berbeci in medie :) Crezi ca ma crizam sa pierd un zid ? :) Unde mai pui ca dupa ce am inceput sa-i innobilez au trecut frumusel pe recrutat aparare gramada.
 
Sus