Top 20

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

appo craceacristi, madalin, garelli, princex .... toate conturile banate pe neatacabil in acelasi timp?!!!!! magici e putin zis!!!!
aceeasi strategie ca la artemis10 ... partea simpatica ca nici atunci nici acum nu va ajuta!
 

DeletedUser4845

appo craceacristi, madalin, garelli, princex .... toate conturile banate pe neatacabil in acelasi timp?!!!!! magici e putin zis!!!!
aceeasi strategie ca la artemis10 ... partea simpatica ca nici atunci nici acum nu va ajuta!

deh, mai greseste omul ce sa faci, dar nu-i bai, mai avem niste mici rectificari de facut in sud dupa care va dam si voua atentie, pana una alta......Magic rulzz,
 

DeletedUser

asta cu india trib, intemeietori ambra si india, o pot trece la cea mai tare gluma de pe L17:))))))))
macar mureati frumos dar acum murim noi .... de ras!:)
sunt f curios cat o sa reziste tribul ? chiar propun un topic sa facem pariuri pe sate!:)
 

DeletedUser4845

va ramane de vazut daca este cea mai tare gluma de pe 17 sau va fi cea mai mare surpriza :) pana una alta sa lasam lucrurile sa decurga asa cum trebuie :p
 

DeletedUser

cea mai mare surpriza ar fi fost sa deveniti academia Top+SR, ceea ce nu se va intampla, asa ca nu prea are ce sa mai fie cea mai mare surpriza ... nu prea mai vad ce surprize de proportii ati putea sa mai faceti , mai lipseste si blenis din trib si e tacamul complet , fripturica pt tot L17:)
 

DeletedUser4845

pai in cazul asta.....sa aveti grija de unde muscati, sa nu care cumva sa va inecati cu un os :)
 

DeletedUser

Anti-India în data de 05.02. la ora 01:29
Buna dimineata camarazi si bine ati venit in INFERN!

Nici-un trib nu are dusmanii nostrii si cred ca,acest nume ne reprezinta cel mai bine ca sa ne putem mandri!
Daca cineva ne priveste diplomatia noastra ii va ingheta inima in el,poate si voua,poate si mie,important este sa ne pastram calmul,dorinta de afirmare,ambitia,prietenia,echipa si impreuna sa avem mai mult curaj pentru a ne invinge frica si sa jucam acest joc cu placere.
In orice trib exista victime colaterale dar ,si acei jucatori daca au ambitie si muncesc isi pot reveni iar, respectul il ve-ti avea si de la dusmani.
Eu unul daca voi pieri ,se va intampla luptandu-ma dar,sa stiti ca, daca voi ajunge acolo sus voi fi mandru ca,am luptat pana la capat alaturi de voi vitejilor!
In ultimul timp am spus la multa lume cum definesc eu moartea!
Moartea este o alta carare pe care la un moment dat cu totii calcam pentru un nou inceput dar,azi inca nu ne-a fost luat ultimul sat ,sa ne pierdem speranta si de maine incolo va trebui sa pregatim invitatiile pentru satele care vor fuziona in INFERN!
In INFERN nu se poate merge inapoi ,decat inainte si acolo sus la verdeata unde le rezervam locurile dusmaniilor!
Suntem Ingerii Mortii iar, pe noi nu ne va putea birui cineva cu adevarat niciodata ,impreuna vom triumfa cu orice pret!

Zambeste,maine va fi mai rau!...



:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser11365

trist..va puteti apuca de l24 cand incepe..decat sa am un astfel de baiat ca si dusman,mai bine nu joc..
 

DeletedUser4845

Ce sa-i faci, totul are un sfarsit, noi cel putin vom pleca cu capul sus :) va lasam sa va luptati cu satele de barbari pe harta. Pana la urma urmei suntem si noi oameni mai avem si noi viata personala, in stilul acesta nu se mai putea continua, nu vreau sa ma laud dar daca erau altii in locul nostru nu rezistau cat am rezistat noi cu toate fronturile deschise, pentru mine a fost o experienta frumoasa, pacat ca si aici ca si in viata reala sunt cateva persoane care dau dovada de incultura si lipsa de respect.

Cat despre Anti-India, veti rade dar este unul din putinii jucatori de pe l17 care stie sa isi tina un cuvant si sa respecte jucatorii, poate ca daca am fi avut o colaborare cu el de la inceput....alta ar fi fost situatia acum.

Oricum, in momentul de fata SR-ul are un mare avantaj avand in vedere pozitia pe harta , odata aparute satele de barbari, puteti inainta spre DT, dupa care veti ataca GSS-Ul si intr-un final, ruperea diplomatiei cu SUAT. Poate ca ei nu vor sa creada asta sau sunt mult prea creduli, dar vor vedea ca asa va fi.


Multa bafta in continuare si ne revedem pe alte lumi :)
 

DeletedUser

Unii din voi intradevar pleaca cu capul sus si tot respectul pt voi dar si pt specimenele gen de mai sus nu am cuvinte ... pacat ca doar gura sunt de ei , astia v-au tras in jos mereu atat doar ca nu ati avut ochi sa-i vedeti, v-au incantat punctele si vorbele, gen "preot" cand vorba cuiva e de fapt "clopotar" :)
In alta ordine de idei asteptam si concretizarea cu stergerea de cont ca pana acum ne-ati aburit ...:))))))))
 

DeletedUser4845

Unii din voi intradevar pleaca cu capul sus si tot respectul pt voi dar si pt specimenele gen de mai sus nu am cuvinte ... pacat ca doar gura sunt de ei , astia v-au tras in jos mereu atat doar ca nu ati avut ochi sa-i vedeti, v-au incantat punctele si vorbele, gen "preot" cand vorba cuiva e de fapt "clopotar" :)
In alta ordine de idei asteptam si concretizarea cu stergerea de cont ca pana acum ne-ati aburit ...:))))))))

vad ca sunteti nerabdatori, daca vreti sa scapati de noi, incetati atacurile si in 1 saptamana va treziti cu cateva mii de sate de barbari, atata timp cat noi suntem atacati nu vom da sterege cont, ne vom apara satele si nu ne vom pata numele in statistici :)

asa ca......lasati-ne sa murim in liniste ;)
 

DeletedUser

care statistici magicienilor?:)))) sunteti in coada acolo ... ne bucuram ca ramaneti ... veti muri in chinuri :))) ... atacurile abia incep:)
aia cu banat conturile singuri nu tine :) decat temporar ... 24 de ore ... exact cat sa mai batem niste taleri pt nobili :)
oricum e o vorba care vi se potriveste de minune, cred ca o stiti si voi : caini de rasa ati fost, (bip) ati ajuns:))))))))
 

DeletedUser4845

care statistici magicienilor?:)))) sunteti in coada acolo ... ne bucuram ca ramaneti ... veti muri in chinuri :))) ... atacurile abia incep:)
aia cu banat conturile singuri nu tine :) decat temporar ... 24 de ore ... exact cat sa mai batem niste taleri pt nobili :)
oricum e o vorba care vi se potriveste de minune, cred ca o stiti si voi : caini de rasa ati fost, (bip) ati ajuns:))))))))

deh, nu are rost acum sa stau sa iti mai dau explicatii, oricum cel putin plecam cu fruntea sus de pe aceasta lume, o lume in care mai bine de 6 luni de zile toata harta sa chinuit sa ne scoata de pe harta si acum cand vrem sa iesim......surpriza, nimeni nu vrea sa ne depuna tichet, cu toate ca am incalcat regulamentul...nu suntem banati.
 

DeletedUser

exagerezi cu 6 luni..
nu depunem tiket ca nu vrem sa plecati, noi cu cine ne mai distram?:confused:
a.. ba stai ca a mai aparut un mare trib pe nume OPS care si aia se cred invincibili
 

DeletedUser4845

exagerezi cu 6 luni..
nu depunem tiket ca nu vrem sa plecati, noi cu cine ne mai distram?:confused:
a.. ba stai ca a mai aparut un mare trib pe nume OPS care si aia se cred invincibili

fie , nu 6 luni dar 4 tot au fost, timp in care am rezistat si ne-ati ridicat pe locul 1 la aparatori cu un punctaj dublu fata de locul 2 :) nu e ceva chiar atat de usor de realizat, avand in vedere ca suntem o mana de oameni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus