Top 20

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

81800986.png



una noua..
 

DeletedUser

In the Hood :) !

Amigos , rau de tot ... blenis locu 1 :) Mass Recrutoru

Haide PETRE sa te vedem si pe tine pe 1
 

DeletedUser

Ce se intampla cu familia Magic? Acum cateva luni 40% din harta era controlata de familia Magic si acum vad ca sunt pe cale de disparitie.

Iar CT pierde 500 mii puncte pe saptamana cu tot cu innobilarile interne ale lui Blenis din Magic.

Mai sa fie, ce au fost unii si ce au ajuns...
 

DeletedUser4845

bla bla bla, oare suntem pe cale de disparitie??? oare daca altii erau in locul nostru cu toate granitele deschise mai erau pe harta?


si totusi.....


Rang OÎ Atac: 4. (543,653,209 score)
Rang OÎ Apărare: 1. (632,610,179 score)



stam bine:D
 

DeletedUser37982

Au ramas cativa jucatori buni acolo care rezista, si-i innobileaza pe cei mai mici. dupa cum zicea si cucu-bau nu-i foarte usor sa faci fata cu toate granitele deschise, acuma ramane de vazut cat vor rezista. oricum sunt de apreciat zic eu
 

DeletedUser4845

vom ramane acolo pana la ultimul sat, este doar un joc si il jucam pentru distractie si .... pentru prieteniile care s-au creat in joc si nu numai :D
 

DeletedUser37982

nu stiu daca veti ramane pana la ultimul lancier, nu cred, cand veti mai ramane cativa veti fugi in alt trib...
 

DeletedUser4845

catia, eu voi ramane acolo pana la ultimul sat ;) nu sunt jucator cu 2 fete sa joc dupa interese
 

DeletedUser4845

ce ziceai? nici n-a trecut mult si ati fugit in alt trib

nu cred ca am fugit in alt trib, este un trib nou suntem aceiasi jucatori cu cateva intariri, chiar credeati ca cedam asa usor? si asta, nu-i nimic, mai avem surpriize ca doar............suntem magici :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus