Top 20

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mi'am dat seama ce urmaresti...sunt destule suflete slabe,derutate...ce sa zic:succes.
 

DeletedUser

stim ca uneori adevarul doare, dar trebuie acceptat.

in fine sa revenim ontopic pana ce nu ne baneaza ingerasa, ceva schimbari in TOP ?
 

DeletedUser

deci sa inteleg ca stimabilul domn dunnes' face parte din familia -= Fight and Win =-?
 

DeletedUser

*Sunt in voi , dar nu asta conteaza .*....ai grija ce'ti doresti:)app...si cifrele tale ca agresor/aparator m'au impresionat...ma intreb cand vad conturi de 700K cu un asemenea punctaj:cum si'au dobandit satele...probabil ca trupele celor care le populau...le'a omorat cu...plictiseala:) asta in caz ca nu erau sate de barbari;) succes.
 

DeletedUser

Nu prea am fost atacat .

Nu-i problema , barbarele sunt mai frumoase ca satele tale :p
 

DeletedUser

sunt in refacere...ma pregatesc pt un bal mascat...vreau sa'mi cresc punctajul ca *agresor*:D
 

DeletedUser

Pai daca esti in refacere ai nevoie de odihna. Ia lasa-mi parola de la cont ca o sa am eu grija de el, o sa iti administrez satele (cate unul fiecarui membru) cu grija :D
 

DeletedUser

ma ....gandesc james,insa nu in aceiasi directzie in care te gandesti si tu:) sunt un lover nu un...razboinic...deci make love not war:D
 

DeletedUser11365

pai mai degraba seamana cu poveste de dragoste topicu asta decat cu niste povesti de razboi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus