Top 20

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Arata-ne tu o poveste draga Cristian ..

"Odata pierdusem pe o granita cu S R-u ogramadaa de sate si ne-am gandit noi sa mai recrutam un tribulet mic poate poate ramanem pe locu 2-1 pe acolo " E halal poveste :D

Si Bibici , te....gandesti tu si te gandesti bine:D
 

DeletedUser

james, nu ti se pare ca esti cam ipocrit? si stii bine la ce ma refer.
 

DeletedUser11365

Arata-ne tu o poveste draga Cristian ..

"Odata pierdusem pe o granita cu S R-u ogramadaa de sate si ne-am gandit noi sa mai recrutam un tribulet mic poate poate ramanem pe locu 2-1 pe acolo " E halal poveste :D

Si Bibici , te....gandesti tu si te gandesti bine:D

da-mi mesaj pe joc si te invat sa joci daca vrei..si-ti spun si niste povesti daca vrei..nu o sa te plictisesti..
 

DeletedUser17979

wolfy - N o o b z aveam o parere destul de buna despre tine si nu inteleg de ce o cauti tu cu Spor, poate din prisma faptului ca nu esti in zona noastra? Ai tovarasii si la noi cum avem toti in toate triburile, dar chestiile care le scrii aici nu prea au culoare. Ma limitez la postul asta restul vedem peste 2 3 saptamani o luna cine pe cine judeca ;)

Multumesc
 

DeletedUser

Fazy ne cunoastem? Nu te ascunde in spatele numelui , am tovarasi la voi ? nu am tovarasi la voi , chiar nu ai cum sa ai o parere buna despre mine fara sa ma cunosti , poate ca nu vreau sa ai tu o parere buna despre mine , eu tin strict de joc ..

Pana la urma va dati seama ca e doar un joc , nu?

Ti-ai adus intariri draga Cristian?
 

DeletedUser17979

Joc pe contul lui vladimir, Illidan Stormrage, si acu il renegi pe unguru? tu esti noob spart nu?
Nu ma ascund in spatele nici unui nume, nu imi doresc sa te cunosc dar nici nu pot fi indiferent avand in vedere ca de fiecare data agheti in noi fara nici un motiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

Ti-ai adus intariri draga Cristian?

eu nu am avut niciodata parte de intariri pe extern..daca as fi avut,alta ar fi fost situatia in nenumarate randuri...in alta ordine de idei,"intariri" in perspectiva unui schimb de replici cu tine?cum postezi tu, la fel de bine ar putea posta alti 500 de jucatori de pe l17..esti pur si simplu unu din multime,dar cu o mare dorinta de afirmare..
 

DeletedUser

Din joc o dati in viata reala , nu doresc nimic , sa ma afirm? ai dus-o prea departe....

Mai bine ne vedem de joc ..

si inca ceva fazy , nu ar fi mai bine sa imi spui , pe privat , ca aici nu se cuvine , cine esti ? Sa stiu cu cine am de a face , sa nu te ascunzi in spatele unui nume.
 

DeletedUser17979

Ti-am scris pe joc cine is si ti-am scris si acu 2 post-uri, nu ma ascund dupa nici un nume, nu am venit ca intarire, cristi se descurca si singur, am postat pentru ca de fiecare data cand ai ocazia ne tragi pe noi de urechi si nu stiu scopul, in fine, asta era ideea, viitorul ne rezerva multe ramane sa vorbim peste ceva timp, daca esti curios la ce ma refer vorbim pe privat.
 

DeletedUser

deja o luati la padure....fazy....scopul e clar...unul arunca momeala si altii o inghit...ceva gen:Sun Tzu. Aici se discuta mai mult si se *cantareste*. fiti mai veseli ce naiba:)
 

DeletedUser

Asta le-am zis si eu dar problema e ca nimeni nu ma intelege =))

Haide-ti dati-ne motive de zambit Top 20
 

DeletedUser

hai ca'ti dau eu un motiv james...itzi plac denumirile la unele din sate ce apar pe langa tine?:D
 

DeletedUser

Chiar e ciudat la tine james, esti cu cateva sate ingradit de TBKM...cum ai ajuns acolo?
 

DeletedUser

Joc pe contul lui vladimir, Illidan Stormrage, si acu il renegi pe unguru? tu esti noob spart nu?
Nu ma ascund in spatele nici unui nume, nu imi doresc sa te cunosc dar nici nu pot fi indiferent avand in vedere ca de fiecare data agheti in noi fara nici un motiv.

Ah , sa nu ma intelege-ti gresit , eu am crezut ca atunci cand vorbeai de Tovarasi ai zis Spioni , si am crezut ca te refereai ca ai ai Spioni cum aveti in toate triburile ..

wolfy - N o o b z aveam o parere destul de buna despre tine si nu inteleg de ce o cauti tu cu Spor, poate din prisma faptului ca nu esti in zona noastra? Ai tovarasii si la noi cum avem toti in toate triburile, dar chestiile care le scrii aici nu prea au culoare. Ma limitez la postul asta restul vedem peste 2 3 saptamani o luna cine pe cine judeca ;)

Multumesc

Si eu am citit " Ai tovarasi in tovarasi si la noi cum AVETI toti in toate triburile.

Aici a fost vina mea , imi cer scuze daca am zis ceva gresit , ma retrag mi-am facut prietenii sa sufere din cauza unei greseli gramaticale.

Scuzati-ma , nu a fost nimic intentionat.
 

DeletedUser17979

Stai linistit chiar nu e nici o problema, confuzii facem toti, ma bucur ca am incheiat pe cale amiabila toate dicutiile desi vezi tu din orice discutie in contradictoriu poate iesi ceva constructiv.;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus