Top 20 !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser

Herlaif nu esti multumit de ce am construit noi?:(

2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Herlaif nu esti multumit de ce am construit noi?:(

iti rad contu ...sunt multumit de waroom....desi are o schimbare de tactica, eo niciodata nu recrutam din F~K. . . asta e, daca asa e "en-vogue" asa sa fie! Multa bafta WaRooM!!!!

cat despre ce am construit "noi" :)))))))))) sa fim seriosi...
 

DeletedUser15488

despre restul triburilor ma abtin mai putin 3-A--->ca sa ajunga in top innobileaza intern si nu asa cum fac altii ci cer sitter de la jucatori iar intro noapte ia lasat fara sate...


incerci sa dezinformezi cititorii, e o fumigena....daca gasesti un singur jucator care sa fi patit asta la noi in trib io iti dau un premiu....totusi e ciudata interventia ta pt ca nu ne-am intalnit pe harta pana acum
 

DeletedUser

despre restul triburilor ma abtin mai putin 3-A--->ca sa ajunga in top innobileaza intern si nu asa cum fac altii ci cer sitter de la jucatori iar intro noapte ia lasat fara sate...

nu stiu unde ai citit tu asta....toti innobilam intern (daca avem coechipieri care se lasa asta e)....dar ceea ce zici tu nu este adevarat in cazul 3-A...
 

DeletedUser

1 M.T. --->Trib foarte unit cu player ff experimentati(trib ff bun)

2 WaRooM --->nu cunosc

3 NOI --->Trib mamut nu stiu cum rezista

4 G-M-R --->nu cunosc

5 YkzLcn --->nu cunosc

6 WANTED --->nu cunosc

7 +SAS+ --->nu stiu inca nam avut placerea sai cunosc...dar o voi face cat de curad

8 DHBM --->fooarte dezorganizati

9 3-A ---> nu cunosc

10 L.O.D. --->trib bun

11 T.T. ---> nu cunosc

12 ~ORG~ --->fost |US| ...din cate stiu din acest trib sau format 3

13 UFO --->Ceva special...Trib unit,toti jucatori lui sunt ffoarte activi vor face multe surprize

14 newage ---> din cate stiu fuzionase cu |US|...dar acum vad ca au iesit si au refacut tribu
15 E~W --->seamana cu UFO doar ca nu e special

16 RB --->nu cunosc

17 NATO ---> la fel

18 GN --->la fel

19 SAINTS --->la fel

20 tiest0 --->din cate am vazut jukatori lui sunt inactivi....mai ales intemeietoru
 

DeletedUser15778

Sunt membru UFO ... am citit multe chesti...cum ar fi: nu cunosc, da destul de buni, nu cred ca se tin mult in top 20... niste chesti cu SAS...si dinastea...Ceva special...Trib unit,toti jucatori lui sunt ffoarte activi vor face multe surprize...la asta vroiam sa ajung suntem acum pe locul 13 ... si ptr cei care nu ne cunosc: detinem K73, am intrat puternic in K74...mai multe detalii....mhh...secret....Bafta la toti!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1 M.T. --->Trib unit

2 WaRooM --->Trib unit cu playeri de elita

3 NOI --->Trib mamut cum spun unii, dar cu toate astea si cu toate ca suntem intre atatea razboiaie am urcat pe locul 3 si am ramas aici de ceva vreme.

4 G-M-R --->ma abtin

5 YkzLcn --->sper sa adopte o politica buna, care sa-i mentina in top

6 WANTED --->ma abtin si aici

7 +SAS+ --->trib mamut pe care nu il vad prea bine. norocul lor este ca au cateva persoane capabile in conducere care tin fraiele

8 DHBM --->pacat :( nu mai e ce a fost

9 3-A ---> nu cunosc

10 L.O.D. --->nu cunosc

11 T.T. ---> ma abtin si aici

12 ~ORG~ --->fost |US|, este in cadere libera

13 UFO --->Ceva special intr-adevar...Trib unit,toti jucatori lui sunt ffoarte activi vor face multe surprize. Au o ascensiune rapida si sigura.

14 newage ---> dupa fuziune si despartire, sa vedem ce suprize mai fac

15 E~W --->nu cunosc

16 RB --->nu cunosc

17 NATO ---> au reusit sa intre in top, dar nu stiu cat vor rezista aici. Exista doar cativa playeri adevarati in acel trib. Bravo lor, dar nu e destul. :D

18 GN --->nu cunosc

19 SAINTS --->la fel

20 tiest0 --->nu cunosc. nu am avut granite comune
 

DeletedUser6637

...

nu vreau sa imi dau cu parerea despre tot topul 20 (dat fiind ca mi-am mai dat odata cu parerea ) dar nu pot sa ma abtin in legatura cu cateva triburi :

Awadhy a spus:
5 |AT| - slabi si dezorganizati..

Ei bine se pare ca a stiut ce spune ....din |AT| a ajuns din nou |US| dupa ce sau desprins cei din newage ... din |US| au devenit ~ORG~ dupa ce au mai plecat cativa si au format tribul new~U ...

In |US|(~ORG~) treaba nu e roz si perspectiva unui razboi cu M.T. -ul iar cam scoate de tot din carti

Apoi despre E~W ... cineva zicea mai sus ca e un trib ca UFO dar nu e "special" ... :D ..pai E~W e in top 20 de la inceputul lumii ...

UFO - mi se par bunicei ... sunt bine pozitionati si aparent destul de buni , au pus probleme mari dhbm-ului ...

Aici ma opresc !
 

DeletedUser

Nu au pus probleme ..inca pun probleme :D adica sa nu ** la trecut .. pt ca ,cuceresc sate din DHBM zilnic :(
 

DeletedUser

RyLyN01 sunt si eu curios :> ce va face pe voi asa speciali ? si pe noi nu ? si as vrea sa stiu si cine esti ca nu te gasesc pe harta :>
 

DeletedUser

ce vrei sa ma intrebi si pe mine. eu nu am avut granite cu voi si nici nu va cunosc evolutia. despre UFO am mai auzit si am vazut ce ascensiune au avut si au felicitarile mele pentru asta. daca as fi cunoscut mai bine istoria voastra, poate as fi spus si despre voi acelasi lucru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu...nu ... imi pare rau te`am confundat....era ** doar de RyLyN01
 

DeletedUser

Nu pot sati spun ce ne face speciali:p...e secret...veti afla dar nu acum;)
 

DeletedUser

felicitari lui Andreyutzu si alexutzu baieti destepti ;) cand toti ziceau UFO nu sta mult in top ei ziceau ca o sa mai creasca si chiar asa a fost:)
si pentru toate triburile am cateva cuvinte: toate sunt bune daca au ajuns aici si timpu o sa dovedeasca daca sunt indeajuns de bune sa ramana:D
 
Sus