Top 20 !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser

am falsificat zeci de mesaje de genu` asta...
in fine..intr`o zi vei intelege...

tot ce a incercat nenea` Lcaius e sa faca impresii care nu i`au iesit...

nu stiu despre ce organizare a vorbit dar nu am auzit de atacuri din partea lor...
dragi camarazi din WaRooM!...`ati fost voi atacat de astia "nebunu"?
 

DeletedUser14376

am falsificat zeci de mesaje de genu` asta...
in fine..intr`o zi vei intelege...

tot ce a incercat nenea` Lcaius e sa faca impresii care nu i`au iesit...

nu stiu despre ce organizare a vorbit dar nu am auzit de atacuri din partea lor...
dragi camarazi din WaRooM!...`ati fost voi atacat de astia "nebunu"?

stai linistit nu e graba...am avut probleme multe si noi...si mesajul til trimit mai departe pe lumea 5 daca te gasesc...sa vezi cat de fals este.....
 

DeletedUser

Imi voi exprima si eu parerea pe aici…

1- MT
Trib bun, unit, membri ce au cam facut ucenicia prin L3, stiu cel putin 10 membri buni de acolo, spun doar atata da-i Cezarului ce i se cuvine locul 1..

2- WaRooM
Jucatori grupati, aliante bune, s-au dezvoltat putin prin recrutari dar scopul scuza mijloacele, agresivi, curaj si tupeu, viitor bun...

3- NOI
De cate ori ma uit la clasament cand vad tribul NOI imi aduc aminte de alte triburi DIVIN, TAO, LS-AX, LR.....etc, as putea doar daca si ei accepta sa le zic doar atata: Din toate triburile mamut ce le cunosc in cativa ani de joc unul singur a reusit sa ma suprinda placut, astfel il rog pe stranutelu daca si el vrea sa ia legatura cu dony din tribul LR din L3...cred ca mai are inca multe de invatat, fara suparare..!! Daca isi vor schimba politica si se vor axa pe 3-4 continente unite atunci vor face treaba...

4- |AT|
Din ce stiu eu multe fuziuni, ca si un observator strain imi dau seama ca nu au un management bun: politica, organizare, recrutari...! Cand vor avea un lider adevarat vor face treaba....

5- +SAS+
Nu am inteles niciodata cum poti sa strangi asa multi membri, si mai important ..DE CE ? Oare conducatori de acolo nu se satura de sute de mesaje zilnice, oameni din trib de zeci de circulare....idem ca la 3 si 4...

6 – DHBM
Este un trib ce promite mult, cred ca au fost putini depasiti de razboaie, daca strang randurile repede, o organizare mai buna si oameni sa se implice mai mult ar face o figura mai buna decat pana acuma...

7- WANTED
Credeti ca e nevoie sa spun ceva, eu zic ca nu, lasam faptele sa vorbeasca, din L5 nu m-am retras, am facut anumite promisiuni si ma tin de ele, sincer va spun atat: am in trib cel putin 30 de oameni toti fosti intemeietori sau conducatori de triburi cu experienta cat cuprinde...ne mai auzim.

8- YkzLcn
Ce nume..!! Foarte raspanditi, nu vreau sa spun cu pacat dar prevad un razboi intre ei si Gloria, „zona dominata de ei nu are nici un Dumnezeu..!!”, din top vor mai cadea niste pozitii...

9- 3-A
Un trib bine pozitionat pe harta, nu stiu cum stau cu dusmani da ma voi interesa...


10- T.T.
Trib bun, are multe atuuri: conducatori experimentati, pozitionare buna, membri putini si uniti...viitor bun. DoNotDisturb & rainn21 fac o pereche buna.

11- O.S.
Cei care au inceput jocul in acest trib erau un grup compact din L3, personal cred ca ei au inceput sa piarda teren pe mana lui LizardKing, recrutarea celor din 300 a fost un pas inapoi, au luat un trib muribund si s-au ales cu dusmani in plus...fara cuvinte. In maxim 1-2 luni, ori vor fuziona ori le vor pleca multi membri....Adistul si prieteni lui ar fi dat o alta turnura acestor razboaie...

12- Gloria
Idem ca la 8.

13- L.O.D.
Locul in clasament nu reflecta adevarata lor valoare, vor urca cu siguranta in viitor, pacat de conducatorii ce s-au perindat pe acolo, unii din ei fara pic de experienta si mai multe probleme au facut, acum au management bun, organizare buna, premize mari de a urca in top...mult succes..!! Babaroasa, Paulbluelion, ilcri..oameni si jucatori maturi...si alti..!!

14- F~K
Au inceput bine, pacat de razboiul cu WaRooM. Mi s-a spus ca au un diplomat bun...

15- E~W
Putini si tari, cam asa ar trebuie sa arate multe triburi...

16- RB
Se mentin in top, ar trebui sa indrazneasca mai mult..!!

17- GN
Trib compact, idem ca la 15...WaRooM..?

18- nebunu
Pot doar sa le urez lui Lcaius si colegilor lui de clasa (cei 5-6 ) din trib multe succese, nu imitati Insane din L3, fara Anca nu e la fel...

19- UFO
Nu cunosc.

20- GEMINA
Trib de traditie pe serverul romanesc, trebuie sa indrazneasca mai mult, au cativa jucatori buni....nu strica sa mai aduca si alti..!!
 

DeletedUser

ALIAT -Felicitari pentru tribul pe care l`ai format..un trib foarte bun care va rezista multa vreme aici..
 

DeletedUser

:D Aliat...cata vrajeala...ca nu stii cum stam cu dusmanii..:D..tareee....da pe forumul vostru ce este fratee?
 

DeletedUser

12 Gloria - sta sa explodeze in mii de bucati

Niste detalii ne dai si noua?
Nu de alta..da chiar vrea sa`i vad destramati..:))

Frate...sunt Mangrom pentru cine nu stie !

Crede`ma pe mine....tribul GLORIA NU se destrama...pentru ca are un rege extrem de destept si de devotat !
vor avea de pierdut pe anumite fronturi dar in timp vor castiga doar daca vor avea rabdare caci au jucatori buni !

Apropo de clasamentul ala...uite cum vad eu treaba !

1 MT - Nimic de zis...ati zis voi tot !
2 Waroom - stiu sa atace !
3 NOI trib mamut .... dar are de unde pierde ! nu`i asta problema...
4 |AT| Astia trib mamut...aceasi situatie...4 jucatori buni nu compenseaza ceo 586 pe care ii are....deci....nu mai dureaza mult si e pa tribu asta !
5 SAS .... pffff (m`am facut inteles nu ?)
6 WANTED.....nu ma bag
7 DHBM s`au descurcat extraordinar...au demonstrat ca au putere mare ... bateau AT`ul si ne faceau fata si noua MT! acum .... nu stiu ce sa zic....ma abtin !
8 nu stiu
9 10 nu ma bag
11 O.S. .... un trib bun si vechi....trebuie respectat sincer !
12 gloria ....am zis mai sus parerea mea....trebuie sa faca niste concedieri sau innobilari interne sa scape de lepre !
13 si 14 a`ti spus voi destule
15 E~W un trib bunicel....inca are de invatat ! :) ii strica anumiti jucatori !
 

DeletedUser

;) care ar fi jucatorii ? :)

hai ca stii prea bine ce jucatori de la tine de acolo nu pot sa treaca peste gandirea aia de 12 anishori ..... unu e romi....care l`am dat afara din trib cand era la mine si nu intelegea de ce....si el ca raspuns a ales sa ma injure si alte alea...in fine....spamam aiurea awady....noi am mai ** :p daca vrei ** prin pm sau pe mess ! :)
tu ai un respect mare din partea mea .... pentru ca mereu am putut vorbii cu tine si mereu a fost o discutie cu bun simt !:)
 

DeletedUser

Este prima oara cind scriu pe forumul extern, nu imi plac cei care sunt frustrati,mincinosi,orgoliosi , etc. sincer cam sunt ,multi.... prefer sa citesc aberatiile unora si sa nu le dau curs descit sa ma enervez cu toti: "cum vrei tu sa le spui ,se simt ei:)".
Parerea mea ,nu iti da cu parerea despre un trib daca nu il cunosti , fi corect si apreciaza-ti dusmanul, nu il subestima dupa nr. de puncte sau nr. de membri.

1. M.T. --> Sta de ceva timp pe locul 1 , ceea ce inseamna ca sunt buni.
2. Waroom --> parerea mea ca este un trib bun, cu jucatori de excepite si experimentati. pacat ca uni din conducaotri a facut mai multe triburi , care sau desfintat si asta nu prea ai avantajeaza. au urcat repede in top si asta nu este bine,nu stiu cit vor mai rezista.
3. NOI --> Un trib mamut si incredibul dar rezista, cred ca sunt bine organizati sau jucatori devotati.
4. O.S. --> Un trib care isi mentine pozitia si este de cind este lumea 5. un aliat de nedejdie.
5. |AT| --> Nu cunosc....
6. DHBM --> Nu cunosc....
7. YkzLcn --> Par comunicativi si deschisi la orice discutie.
8. T.T. -->Nu cunosc....
9. WANTED --> Nu cunosc....
10. 3-A --> Nu cunosc....
11. Gloria --> Nu cunosc....
12. +SAS+ --> Nu cunosc....
13. F~K --> Un trib cu conducatori pe care te poti baza si te-ar ajuta tot timpul.
14. L.O.D. --> Nu cunosc....
15. E~W --> Nu cunosc....
16. RB --> Nu cunosc....
17. GN --> Tinind cont ca fac parte din tribul GN nu pot decit sa multumesc colegilor mei ca sunt ff. uniti.
18. UFO --> Nu cunosc....
19 nebunu --> Un aliat perfect ,pe care te poti baza ,cu simt de raspundere si seriozitate.
20. Gemina --> Cunosc citiva jucaotri care sunt ff. comunicativi si experimentati, ei fac tribul sa fie in top.
 

DeletedUser

O sa formulez si eu o parere desptre triburile din top 20 nu vreau sa ofensez pe nimeni si unde nu stiu o sa ma abtin de la comentari,in primu rand cred ca e corect sa spun ca in principal triburile din top 20 sunt pe centru binenteles fidca acolo sa inceput si daca o sa va uitati la harta in Sud unde triburile din centru au luato de exemplu primele 6 locuri in acest moment sunt ocupate de triburi din SUD repet nu ofensez pe nimeni sau nu afirm ca in nord nu se dau lupte insa oricine face o harta paote observa ca primele triburi si luptele cele mai vechi si puternice se dau in SUD

Bun sa incep o sa ma abtin de la comentari privind tribul meu anume +SAS+,multi il caracterizeaza mamut(asa o si fi noi il numim familie) asta e nu ne intereseaza insa timpu a demonstrat si va demonstra in continuare ca +SAS+ isi va continua ascensiunea,nu am trait prin aliante si dovada o are si diplomatie de acu formata dintr-o alianta adevarata si una de orgoliu restu razboi.
Asadar
1.M.T. am razboi cu ei,nu am tangente si nici nu cred ca o sa ajung sa am vreodata decat prin intermediul familie
Ce sa spun nu conosc prea multe tribului momentului cum se spune alterneza cu WaRooM ca
numaru 1 probabil in functie de cate o invitatie doua sau ceva de genu fidca schinbarile de rang au fost fregvente.

2.WaRooM trib de elita cu jucatori buni,sunt vecin de cateva sate cu intemeitoru si inca la fel un jucator bun(stiu doar ca spionajele ii ofenseaza rau de tot:))).nu am tangente nu avem relatie diplomatica si sper nici sa nu am probleme stiu doar ca au intrat rau de tot in FK care pierde teren in fiecare zi.
probabil tribu cel mai agresiv nu stiu daca neaparat e un lucru bun cert e ca sunt buni probabil o sa ajung sa am granita cu ei o sa vedem atunci.

3.Tribul ticalosilor nu e o ofensa asa se autocaracterizeaza ei(au si dreptate) trib cu multi membri ca si +SAS+,probabil razboiul care dureaza si va dura cel mai mult de pe lumea 5 nu vad cum s-ar putea termina(multi membri si granita foarte mare) triburile cu inobilarile si pierderile de sate de pe locu 1 si 2 de foarte mult timp.

4.|AT| la fel razboi cu familia nu cunosc prea multe putine tangente e posibil ca in curand sa fie creat un front intre noi o sa vedem atunci stiu doar ca au crescut si ei prin multe fuziuni si asta nu e neaparat bine o pot spune din propria experenta.

5.+SAS+ nu comentez am spus de ce.

6.DHBM prieteni si frati nostri,a avut loc o mica schindare e pacat fidca multi investisera o gramada de munca si suflet,as putea face o gramada de comentari fidca ii cunosc de la inceput si avem alianta de la inceput,nu am studiat insa e posibil sa fie cea mai longeviva aliata de pe l5, nu incep cu laude sau cu altceva fidca multi ar putea interpreta ma abtin si aici de la comentari.sper ca familia sa mearga bine in continuare ca si pana acu.

7.WANTED nu stiu nu cunosc foarte departe,un trib bun

8.YkzLcn la fel si aici nu am prea multe de spus stiu doar ca se mentin in top si au fost multa vreme si mai sus.

9.3-A un trib din nord care probabil impreuna cu T.T. se descurca cel mai bine in NORD,cunosc un pic conducerea(este cineva de acolo care isi ia munca prea in serios).

10.T.T. am spus deja

11.Gloria alianta cu ei de orgoliu .jucatori buni multe fuziuni conducator inteligent sper sa le mearga sunt imprastiati pe multe continente si jucatori sunt buni ar putea sa aiba o ascensiune foarte buna

12.O.S. nu cunosc mai nimic stiu ca au fost foarte sus si au cazut sper sa isi revina sunt jucatori vechi de triburile

13.Nu cunosc absolut nimic si nici nu cred ca am avut tangente

14.F~K vecini si pna Nostru,jucatori buni ce trebuie respecati,au probleme cu WarooM insa deja sa repetat asta de multe ori.
15.E~W nu ii cunosc absolut deloc cred ca prima data cand aud:))

16.RB trib vechi a trecut prin multe etape

17.GN nu cunosc decat ca nume

18.nebunu am auzit multe(in principal doar lucruri bune) scopu lor nu e sa creasca pt a fi cel mai bun,toata bafta din partea mea dar nu ma intereseaza

19.UFO personal nu cred ca o sa mai stea mult in top 20,nu vreau sa ii ofensez insa pozitia lor e cam conplicata,relativ apropiati si de +SAS+

20.GEMINA la fel un tribb pe care nu il cunosc si nici nu am auzit

Cam asta ar fi incheiere sper sa nu fi ofensat pe nimeni si chair daca am facuto e problema lor:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Qiilindory gresesti foarte mult suntem de suficient timp pe primul loc (M.T.) si o sa cam ramanem asa

cat despre celelalte triburi :
Waroom treaba buna sa o tina tot asa

NOI - apreciez tribu asta mamut au facut ce au facut si sunt sus bravo lor
in fiecare zi ma trec fiorii cand vad cate sate au

|AT| nu stiu

DHBM nu uitam de voi :eek:

top 5 atat cu parerile

multumesc
 

DeletedUser

Iti mai zic eu un lucru despre YkzLcn:Au doua academi :MSQ si YKZA
 

DeletedUser

19.UFO personal nu cred ca o sa mai stea mult in top 20,nu vreau sa ii ofensez insa pozitia lor e cam complicata,relativ apropiati si de +SAS+

Qiilindory,ce te face sa crezi k nu vom rezista in top 20???eu zic ca vom urca chiar mai sus,dar va mai dura ceva timp.cu tribul +SAS+ nu am avut nicio tangenta pana acum,dar cred k vom avea in viitorul apropiat.nu ne sperie punctele triburilor mari pentru ca nu avem nimic de pierdut.in fond si la urma urmei asta e scopul jocului:sa supravietuiasca cei mai buni!!!
 
Sus