TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser32874
  • Data de început

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ma doare in paispe de voi.Normal ca o sa va dezbinati.Partea buna e ca puteti imparti academiile,fiecare ia cate trei:))))
 

DeletedUser46755

Eu?:)
Las-o tu asa cum a picat si joaca unde vrei tu cum vrei tu ;)
Ti-ai batut joc inca o data de oamenii care au avut incredere in tine!!!

Care oameni?:)) Ca m-ai trimis in academie ca esti intemeietorul tu, iar eu sunt cel mai prost diplomat ca am refuzat toata diplomatia de rahat pemcare ai facut-o si am refuzat toate academiile alea de ferme de doi lei.:))

Acum e public ca ai vrut puterea prin orice mijloace, ai obtinut-o dar te-ai facut de ras. Dar nu e problema la tine, ca tu schimbi numele de la lume la lume sa nu isi aminteasca lumea de internistul din tine care cumpara sate:))
 

DeletedUser46704

:))))
Ti-am mai zis,nici macar nu sunt intemeietor in trib,vorbesti mult si prost,asta o stii pentru ca ti-o zice toata lumea,tu nu respecti pe nimeni,indiferent de varsta,tu doar acuzi!!!
Maturizeaza-te copile,eu nu vreau nici-o putere,nu vrea sa ma conduca un copil!!!
E ultimu post aici,nu caut discutii pe extern cu copilasi!!
 

DeletedUser46755

Contul a fost recuperat de mythra, nu de tine si nu te mai da ca tii la tribul tau, scuze, tribul meu si la jucatori cand tu astepti sa creasca sa le faci tikete sa ii innobilezi:))

Esti marfa!
 

DeletedUser46704

Alte acuzatii?:))
Normal ca adminii,ca doar nu poate sa recupereze altcineva un cont,dar chestia in sine :))
Cius si stai in banca ta,increderea in tine s-a dus si pe lumea asta ;)
Mai bine acum,decat mai incolo vedeto :)
 

DeletedUser46704

Pana una alta sunt in trib ei si tu esti pe aici faci putin circ,aaa da si sa stii ca nu pica tribul dupa circul tau :)
 

DeletedUser46704

Dusmanii se pot bloca oricand prietenash,tu nu ai decat 3-4 prieteni aici,restu ti-ai batut joc de ei de pe 41!!!
Acum de inca cativa,care isi pierdeau noptile pentru tine!!
Rade lumea de tine,pff :)))
Ceau!!plangi acolo!!
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Voi doi sunteti mai tari decat Bahmu si Prigoana.Vreti sa facem un trib pe l 44?As vrea sa asist la toate fazele de la inceput :rolleyes:
 
Sus