TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser32874
  • Data de început

anomaly23

member
Scor reacție
0
Pentru unii aceasta informatie a fost de folos :)

Sper ca nu am stricat ceva planuri :)

Remember : Just for fun :p
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Eee lasa ca nu e tot una sa va stie restul cam ce joculete faceti :)

Asta a fost sa fie , nu mai avem ce face :))))
 

DeletedUser46755

Usor cu domnul Amonaldur, autointitulatul intemeietor al tribului ROM, ca el stie bine ce ii poate pielea. Pe langa faptul ca "imi fura" tribul, mai nou se da si intemeietorul tribului:)))

Nu era nicio problema daca o dadea cum a picat, dar omul se crede si se lauda ca este intemeietor, dar adevarul:Este aici


Cam asta e valoarea lui:Asta este, de caracter nu mai vorbesc.:))) Feriti-va de oameni "gen".
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pentru noi n-ai stricat nimic ciulendru,fiecare joaca cum vrea ;)

Clar ca fiecare joaca cum vrea,dar sa ai un trib si 6 academii e cel putin aiurea si stricati tot.Bun ai 7 triburi..de ce doamne fereste sa faci aliante cu alte familioane din alte zeci de triburi..Explicatia clasica..ii tineti sa ii innobilati?Penibil.Va este frica?Jenant...daca se continua asa jocul asta devine o mare tampenie .Parca e concurs de recrutat..macar daca s-ar bate in cuie setarea cu fara limita in trib sa va sature Domnu de invitatii:)))
 

DeletedUser46755

Clar ca fiecare joaca cum vrea,dar sa ai un trib si 6 academii e cel putin aiurea si stricati tot.Bun ai 7 triburi..de ce doamne fereste sa faci aliante cu alte familioane din alte zeci de triburi..Explicatia clasica..ii tineti sa ii innobilati?Penibil.Va este frica?Jenant...daca se continua asa jocul asta devine o mare tampenie .Parca e concurs de recrutat..macar daca s-ar bate in cuie setarea cu fara limita in trib sa va sature Domnu de invitatii:)))

Ridicol... http://postimg.org/image/6g3h3qzhx/


Si cam asa ceva..

Rose Marie feb 28, 00:20
Motivul plecarii mele: decizia lui [player]Amonaldur[/player] "intemeietorul tribului" pus de catre mine, nu cum se lauda ca e tribului lui, de a ma trimite in academie sub pretextul "ca ar trebui sa fac si eu ceva pentru ca pana acum doar cearta am provocat". Vreau sa se stie clar, am incurajat oridinea si disciplina in trib, nu sute de academii de doi lei! Nu am vrut diplomatia actuala de care acum tot forumul extern rade, dar care autointitulatul intemeietor si scumpa noastra domnisoara diplomat au pus-o la cale. Motivul [player]alex2peu[/player] pentru care toti mi-ati sarit in cap sa iasa afara, e inca in trib, iar mai nou, dusmanul luimde moarte, respectiv [player]amonaldur[/player], in momentele actuale il linguseste si il pastreaza. Infine, drepturile eu le-am dat jucatorilor, este vina mea ca nu am stiut sa ii aleg.

Bafta!
 

DeletedUser46704

Nici macar nu sunt intemeietorul tribului,dar tu rose marie ma amuzi cum te schimbi dupa cum bate vantu :)))
 

DeletedUser45790

Pentru ca drepturi si pentru ca familie mamut :-o (sau automobile)
 

DeletedUser46704

Eu?:)
Las-o tu asa cum a picat si joaca unde vrei tu cum vrei tu ;)
Ti-ai batut joc inca o data de oamenii care au avut incredere in tine!!!
 
Sus