TRACIA a urcat pe locul 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Slava membrilor masoni...care au fugit direct la inamicul lor.
Altceva n-am ce sa zic ca nu ma supar:)

Cum spunea cineva...(poro07 cred):punctele nu conteaza...ci trupele,prietenia si strategia:)
 

DeletedUser

Core are dreptate...au recrutat minim 70% din Mason...

De fapt trebuia sa vina mason la noi...dupa ce s-a intamplat "accidentul" intre cele 2 triburi...dar se pare ca doar o mica parte au venit la noi restu au plecat pe la traci...
Nu ma supar pentru asta...dar chiar vreau sa vad cum o sa se lupte membrii mason intre ei :))
 

DeletedUser

au mai intrat intr-adevar la noi in trib si de la Masoni in ultimul timp, dar uitati-va va rog la statisticile de razboi ca sa intelegeti de ce au ales sa vina in Tracia si sa plece dintr-un trib in care nu se sprijineau reciproc, nici in atac, nici in aparare...
 

DeletedUser

aa da...am uitat sa va spun. masonii sunt slabi...o sa aveti de pierdut. ati luat o mare parte din ignoranti...stiu cum e...am fost liderul lor...si erau mare parte ignoranti...de-aia m-am si lasat de functie
 

DeletedUser

aa da...am uitat sa va spun. masonii sunt slabi...o sa aveti de pierdut. ati luat o mare parte din ignoranti...stiu cum e...am fost liderul lor...si erau mare parte ignoranti...de-aia m-am si lasat de functie

se dau ei pe brazda, sigur o sa imprumute spiritul tribului nostru ptc. o sa constate ca acum chiar fac parte dintr-un trib, iar daca nu...
 

DeletedUser

se dau ei pe brazda, sigur o sa imprumute spiritul tribului nostru ptc. o sa constate ca acum chiar fac parte dintr-un trib, iar daca nu...

eu v-am spus;). pe langa asta, sa nu va strice statisticile;) (care, jos palaria, cu mason ati avut statistica zdrobitoare...)
 

DeletedUser

TRACIA a urcat pe locul 2



asta putem vedea si noi la lista de pozitionare:rolleyes:
dar trebuia sa fie laudati astia din TRACIA pe extern ce mai:D

da chiar...asta mi se pare singura lume in care nu sunt laudate triburile de top (sau autolaudate). se mai laudau tracii cum zdrobeau masonii...in rest cam atat:confused: nu se vorbeste in nici un topic despre GT, BURN sau Mda, si de razboaiele lor:confused:
 

DeletedUser10829

da chiar...asta mi se pare singura lume in care nu sunt laudate triburile de top (sau autolaudate). se mai laudau tracii cum zdrobeau masonii...in rest cam atat:confused: nu se vorbeste in nici un topic despre GT, BURN sau Mda, si de razboaiele lor:confused:

cu ce sa se laude triburile de top?:D
din cate vad pe topicul lui mater dolores sunt praf triburile de top:eek:
si despre faptul ca nu se vorbeste de razboie, e nasol, face forumul extern al L6 plictisitor:(
 

DeletedUser

asa e...de obicei nu se scrie in mai mult de 2 topicuri intr-o singura zi:(
 

DeletedUser6580

mai fratilor...nu mai vorbiti voi de fostii mansoni ...ptr ca am fost furatzii...iar ce-l care ne-a furat s-a dus in ~M~...clar ca nu puteam sa mergem si noi cu el nu?..s-au dus acolo cei care n-au stiut adevarul...sau cei care sunt prea lasi ca sa lupte ptr onoare...
..si daca ziceti ca el misteru care ne-a furat (si dupa l-a desfintat lasand asa aiurea vreo 200 si ceva de persoane ..conturi..)inca nu era in ~M~ sa stiti ca totusi am ales tracia ptr ca doar din tracia puteam sa-l atacam sa luptam contra lui..ptr ca voi ~M~ ati avut alianta cu dansul:p...
si daa ne-am dus in tracia si ptr faptul ca ii mai organizat si mai serios acest trib...o sa ajungem pe primul loc ...si se pare ca pe spatele tribului ~M~

no ofence
 

DeletedUser

Da...

Însuşiri
Porecla: TRACIA
Prescurtare: TRACIA
Numărul de membrii: 297

Mergeti pe primul loc!Dar cu 300 membrii va rog frumos :))
 

DeletedUser

sincer, nu cred ca dintre masonii care au intrat in TRACIA, mai mult de 10% au intrat cu gand de razbunare la adresa jucatorului care a distrus tribul. mare parte au intrat de frica acolo...de frica statisticilor. am ramas uimit cate sate pierdeam constant, si mi-a fost rusine de tribul pe care candva il conduceam...:(
 

DeletedUser

pozitia a 2-a din clasament n-are legatura cu nr. de membrii, ci doar primii 40 se iau in calcul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus