Trib de avansati de pe toate lumile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Acum la modul serios: de cand zici ca joci?
Daca n-ai fi chiar asa nou pe scena triburilor, n-ai veni cu un asa proiect :)

Oricum.. succes!
 

DeletedUser

Fa o chestie, aduna toti jucatorii de pe toate lumile, mai aduna inca vreo 100, pe care ii stiu de pe alte servere, si din astia sa zicem ca intra 1 zecime in FAUST. cat de albastra va fi harta? Chiar daca nu se poate alege directia? Dar nu lua o zecime e orea mult spus, haide ia o sutime!!

Destui...si daca nu sunt suficienti, circulare si cati mai multi cu drepturi de invite si se rezolva.
Si tu, in loc sa ne multumesti pentru reclama...:(

Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (7 members and 3 guests)
 

DeletedUser

bafta cu proiectul tau:)
o stiu pe lightrame de pe clasica,am fost si eu in Happy,dar m-am lasat.e un bun conducator
va fi tot un trib-mamut ca si Happy sau cu putini membri?
 

DeletedUser

:D multumesc multumesc.. de mai mult timp, dar nu ma laud, te lasi sa ma vezi in actiune si sa imi dai singur "o varsta"
 

DeletedUser

:D multumesc multumesc.. de mai mult timp, dar nu ma laud, te lasi sa ma vezi in actiune si sa imi dai singur "o varsta"

Si totusi, un indiciu, ceva? Nu de alta, dar cand intrii intr-un trib, cred ca e corect sa stii experienta conducerii, nu?
 

DeletedUser1195

Acum la modul serios: de cand zici ca joci?
Daca n-ai fi chiar asa nou pe scena triburilor, n-ai veni cu un asa proiect :)

Oricum.. succes!

Mircea,Mircea,da' n-are voie omul sa viseze?
Eu chiar as vrea sa vad un trib format din conducatorii triburilor de pe celelalte lumi.Cata armonie,concordie si toleranta...:)
 

DeletedUser

Mircea,Mircea,da' n-are voie omul sa viseze?
Eu chiar as vrea sa vad un trib format din conducatorii triburilor de pe celelalte lumi.Cata armonie,concordie si toleranta...:)

Esti sigura ca n-ai gresit persoana care viseaza? armonie, toleranta... Cum spuneai ca se cheama medicamentele alea? Cred ca am nevoie ...

Oricum, multa bafta cu ideea ta...desi la modul cel mai serios vorbind, ai sanse maxim 1% pentru asa ceva.

armonie....toleranta....:rolleyes: NOT!
 

DeletedUser

Mircea,Mircea,da' n-are voie omul sa viseze?
Eu chiar as vrea sa vad un trib format din conducatorii triburilor de pe celelalte lumi.Cata armonie,concordie si toleranta...:)

Esti geloasa pentru ca tu oricum n-ai fi fost acceptata intr-un asa trib precum FAUST.
Omul a zis clar, doar avansatii vor fi invitati ;)

PS. Esti un pic neatenta. Omul a zis clar: 'toleranta zero' :eek: :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Da avem, locul 1 sau 2 ca sa nu fiu prea increzut....:D, nu stiu cat e de bine sa fii pe 1, cei de pe 1 sunt jigniti sau au diverse probleme mai tot timpul, dar pe de alta parte, ar fi o mandrie sa fim pe 1!!

deja m-ai convins cand ai zis locul 1 sau 2 :)))
o persoana asa de experimentata ca tine ar trebui sa aibe ca obiectiv doar locul 1 ....ci nu 2 :) ...
bafta cu viitoru tau trib ;))
 

DeletedUser

Sincer , acest proiect mi se pare o prostie .... un trib mamut plin de n00bi .... nu are rost , mi'ar parea foarte bine ca aceasta lume sa aiba limitare la membri , 100 sau macar 200 , prin aceasta limitare , nu'ar mai fi o harababura pe lumea7 , totul va fi organizat si mult mai frumos , asa cred
 

DeletedUser

Acuma zi ca si tu vrei in trib :mad:

W.A.S.T., primesti si fete in trib ? Sigur i0gina va dori sa se alature...conducerii :p
 

DeletedUser2250

Esti sigura ca n-ai gresit persoana care viseaza? armonie, toleranta... Cum spuneai ca se cheama medicamentele alea? Cred ca am nevoie ...

Oricum, multa bafta cu ideea ta...desi la modul cel mai serios vorbind, ai sanse maxim 1% pentru asa ceva.

armonie....toleranta....:rolleyes: NOT!



in primu rand bine ai revenit BlooM:D
in al doilea rand ai dreptate,intr-un trib de conducatori de pe alte lumi nu poate fi armonie si toleranta,asa e slabe sanse ca ideea sa mearga,dar oricum ii urez succes
 

DeletedUser

Acuma zi ca si tu vrei in trib :mad:

W.A.S.T., primesti si fete in trib ? Sigur i0gina va dori sa se alature...conducerii :p

mon cherie...cauti anturaj cu japca? ia cauta'ma pe lumea 8...

@vokiel...poti si singur sa'ti porti de grija....major, nu?
 

DeletedUser706

Acum la modul serios: de cand zici ca joci?
Daca n-ai fi chiar asa nou pe scena triburilor, n-ai veni cu un asa proiect :)

Oricum.. succes!

De ce nu initiezi tu un proiect de genul acesta ?

Daca faci un trib combinatie de carcotasi , betivi si noobi din jucatori de genul : Simavo , .flamer , BlooM , Nickolae , RockGirl ,SlimSic .charlie jade, Helyas ,Aquilla ,intrisecul ,LizardKing,aquilla,...si inca cativa incepatori din acestia ....poate m as baga si eu ...nu de alta , dar trebuie sa aive si tribul faust fermele lor ....iar alaturi de baieti de mai sus , promit sa fim ferme generoase si cuminti !

Cred ca daca reusesti sa i convingi , nu trebuie mai mult de 40-50 de persoane in trib !
Ii pui numele la trib de Alcoolici Anonimi [AA]si vedem ce va fi !...
 

DeletedUser

dogaru , de mult n'am mai auzit de tine .... pe unde ai fost ? ultima oara cand ti'a vazut numele a fost pe clasica in REBORN , jucam sub numele Chrry .... si am facut selectie de membri si am plecat din REBORN si te'ai suparat tu cu LordLover pe mn :)
 

DeletedUser1195

Esti geloasa pentru ca tu oricum n-ai fi fost acceptata intr-un asa trib precum FAUST.
Omul a zis clar, doar avansatii vor fi invitati ;)

PS. Esti un pic neatenta. Omul a zis clar: 'toleranta zero' :eek: :D

Dar de unde stii tu ca n-as fi fost acceptata?Unele conditii le indeplinesc.:(
Si am fost un pic neatenta,am uitat sa pun ghilimelele de rigoare:"Cata armonie,concordie si toleranta..."
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus