Tribul =FRM=

DeletedUser

Invitatiile sunt valabile numai pentru ferme.
Daca tribul merge bine o sa fac si o academie..

Va astept cu drag (si cu resurse de farmat).
 

DeletedUser

Eu astept sa fie creata academia...nu indraznesc sa aplic pentru tribul principal, sunt modesta :(
 

DeletedUser

Vokiel, in netzarmurita lui generozitate, m-a invitat in tribul principal, desi, sunt constienta, nu merit...
 

DeletedUser

Shhh.. ceilalti duc lipsa de resurse si aveam nevoie de forte proaspete la inceput.
 

DeletedUser310

Cred ca o sa ader si eu cat de curand la tribul asta...:)) ca si asa e destul de boring LC
 

DeletedUser

@sacalaka. Da, dar vii fara drepturi si cu caruta plina de resurse in semn de recunostinta.

Aaa.. si ne pastram numele, nu-l schimbam (nu c-ar fi acelasi la urma urmei.. :D)

Haideti oameni buni.. numai atatia? Clasic-ul e plin de ferme si nu vad cereri.. ce mai asteptati?!? :confused:
 

DeletedUser1959

As veni si eu cu RKW-ul meu...numai ca nu am verificat pe TW tools pe unde sunteti
Si avem si pretentii la nume :D
Sa se cheme Fermele Royale :))
 

DeletedUser

@sacalaka. Da, dar vii fara drepturi si cu caruta plina de resurse in semn de recunostinta.

Aaa.. si ne pastram numele, nu-l schimbam (nu c-ar fi acelasi la urma urmei.. :D)

Haideti oameni buni.. numai atatia? Clasic-ul e plin de ferme si nu vad cereri.. ce mai asteptati?!? :confused:

pai normal.. daca a-ti venii voi in Ferma a-ti ramane crucis si probabil v-ati fi rezervat dreptul de a nu mai vorbii toata viata, la vederea anuntului intern si a forumului =))) :D:D:D:D:D:p
 

DeletedUser

Heiiiii, shafu' vokiel, fara favoritisme la invitatii, te rog!! ai uitat cat de lunga e coada de asteptare la portile noastre?
 

DeletedUser

legionare nu indrazneste sa intre la noi in trib, parem prea impresionanti
 

DeletedUser

Sper ca, la miile de candidati care asteapta la portile tribului, ca le cereti sitting; doar daca nu au deloc trupe sa fie eligibili.
 

DeletedUser

M-as baga si eu daca as sti ca nu ma strange de gat shafu' aiurea :p:eek:
 

DeletedUser

Yo

M-as baga si eu daca as sti ca nu ma strange de gat shafu' aiurea :p:eek:

Atunci te strang eu de gat! :eek:

Ridic miza pentru noii invitati. Se ofera masina personala si telefon de serviciu + bonuri de masa in valoare de 1 taler de nobil / zi.
 
Sus