Tribul =FRM=

DeletedUser

we rule ... u ... dont!

Aliaţi
GD
WRATH
*NOA*
DIABLO
UWS
USV
NWO
GDZ
Lupii
[M~K]
Elite
dacii
C~N
GPXWE
300
~PHX~
D-ELIT
GETO D
WUSHU
~WG~
~A.A~
Navajo
EXIT
Dragon
~TLD~
Alt+F4
OLIMP
INDIA!
K44
Dac44
D.S
RoD
G.T.P.
Imp.GD
I~L~R
[D-K]
PZBN
~NOS~
JD
~LEON~
~EC~
A-M-W
CRD
THOR
~EA~SM
LR
-300-
*A-R*
T.N.T.
T-VIK
REBORN


sa moara dusmani !!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 

DeletedUser

Eu ma oblig sa trec toti jucatorii fara trib, la profilul nostru, drept aliati :D
 

DeletedUser37

Rog respectuos diplomatu tribului FRM sa nu mai frece mentosanu si sa puna mana sa faca ceva aliante...inca vad puncte rosii pe harta:(

FORTA FRM!
 

DeletedUser1563

Sa imi pastrati si mie un loc la voi in trib. Momentan nu pot sa plec din NOA pentru ca avem cateva discutii interesante pe forum despre Kamasutra, Tantra si alte chestii de genul asta.
 

DeletedUser

In seara asta am depus o munca teribila, in incercarea de a colora harta in bleu, dar este foarte greu :(
Pe aceasta cale, fac apel la toti jucatorii fara trib, sa intre intr-unul sau sa-si creeze propriul trib, spre a nu fi nevoiti colegii mei sa suporte atat de mult rosu pe harta.
Va multumesc
 

DeletedUser

In seara asta am depus o munca teribila, in incercarea de a colora harta in bleu, dar este foarte greu :(
Pe aceasta cale, fac apel la toti jucatorii fara trib, sa intre intr-unul sau sa-si creeze propriul trib, spre a nu fi nevoiti colegii mei sa suporte atat de mult rosu pe harta.
Va multumesc

red suckz :|
 

DeletedUser

da sa stii! sunt la marginea hartii si am vazut peste 10 sate cu rosu! :(:(
 

DeletedUser

cred ca ar trebui sa luam legatura cu aliatii nostri, NOA, sa se ocupe de recrutari in zonele noastre ca in ritmul asta riscam sa nu fim farmati
 

DeletedUser37

:eek:Nu mai cobi!!!!!!!!pai daca nu suntem farmati de ce mai crestem minele?:(..pfff
 

DeletedUser

gata, nu mai cobesc! sa nu uitam de magazie!! si zidul trebuie sa-l ridicam pana la nivel 0! daca se poate, chiar -1!
 

DeletedUser

Fratilor...eu astept sa fiu innobilata, sa ma pot baga si eu la ferme! :D
Pe aceasta cale, anunt intreaga Lume Clasica: Nu am trupe! Atacaaaati!!! Si repede...poate se trezesc vecinii sa-mi trimita sprijin:eek::eek:
 

DeletedUser

Fratilor...eu astept sa fiu innobilata, sa ma pot baga si eu la ferme! :D
Pe aceasta cale, anunt intreaga Lume Clasica: Nu am trupe! Atacaaaati!!! Si repede...poate se trezesc vecinii sa-mi trimita sprijin:eek::eek:

credeti-o pe cuvant!
la ce circulare da pt. =FRM= , va spun sigur ca e ferma ;):D
 

DeletedUser1526

valiusha pare o ferma apetisanta:)

pacat nu e pe continentul meu;) jk
 

DeletedUser

valiusha pare o ferma apetisanta:)
Ea insasi e apetisanta. Valentina.. Care mai vreti pics, dati PM. I think I'm inlove
8.gif
 
Sus