Tribul =FRM=

DeletedUser

Ea insasi e apetisanta. Valentina.. Care mai vreti pics, dati PM. I think I'm inlove
8.gif

Dap, o frumusete Valiusha asta
8.gif
... Vokiel, nu mi-o lasi mie please, preeety please
5.gif
 

DeletedUser2765

Daaaaa :rolleyes: imi dau seama . Stai ca trimit o circulara sa vad ce raspunsuri afirmative primesc . Sau pun pe forumul ascuns . Ca stiu ca ala nu-l citesc numa sefi . :D
 

DeletedUser1563

E inadmisibil asa ceva. Mi-am rupt defensiva in vecini si nu vrea nici unul sa ma atace. :( Ce e mai grav e ca se intorc 20 de sulite de la unul din sat incarcate cu resurse. E un caz grav. O ferma care farmeaza...
 

DeletedUser

Nienna, am descoperit cu stupoare ca nu faci parte din tribul nostru, deci, s-ar putea sa fii spion NWO, infiltrat in TLD, prin urmare, iti retrag dreptul de circulara, ramanand doar accesul la forumul secret. Stiu ca sunt drastica, dar siguranta fermierilor mei mi-o cere. :|
 

DeletedUser

Nienna, am descoperit cu stupoare ca nu faci parte din tribul nostru, deci, s-ar putea sa fii spion NWO, infiltrat in TLD, prin urmare, iti retrag dreptul de circulara, ramanand doar accesul la forumul secret. Stiu ca sunt drastica, dar siguranta fermierilor mei mi-o cere. :|

mersi frumos!

finnaly :)...

btw. cei ala forum ascuns ? :|:confused:
 

DeletedUser

Nienna, am descoperit cu stupoare ca nu faci parte din tribul nostru, deci, s-ar putea sa fii spion NWO, infiltrat in TLD, prin urmare, iti retrag dreptul de circulara, ramanand doar accesul la forumul secret. Stiu ca sunt drastica, dar siguranta fermierilor mei mi-o cere. :|

Nuuuu....nu se poate :(((( I've been busted!:( Vokiel, help, help! Ti-o las pe Valiusha ;) daca imi dai iar drept de circulara :D
 

DeletedUser1563

E incredibil. Nimeni nu se repede sa ma farmeze. Saracul de mine am ajuns sa fac cate 5 sulite sa le trimit la cei din zona mea pe cap, doar, doar ma ataca careva. Sunt foarte suparat. :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

haaa, adica 10 de argila si 5 de lemn, nu-s bune???
mai, mofturosilor :(
 

DeletedUser1563

Daca pana astazi la ora 20:00 nu ma farmeaza nimeni transform satul din ferma in sat 101% ofensiv. Daca nu ma vor pe post de ferma atunci ma obliga sa ii farmez eu. :D Probabil trebuie sa le arat cum se face ca se pare ca nu stiu.
Ma simt profund jignit ca nu au vrut sa farmeze ferma mea de lux. Am minele la 21 si magazia la 20 si aproape ca da pe dinafara...

L.A.: 101% ofensiv pentru ca in ciuda faptul ca nu am curte nobila (si nici nu am avut vreodata) am nobil in sat si e al meu (nobilul e al meu ca satul nu e al meu, am inchiriat satul de la alt jucator pe o durata limitata de timp). :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

decat sa fiti farmati mai bine scutiti-va vecinii de chinuri si trimiteti resurse direct la ei :D
 

DeletedUser1563

Eu nu pot sa trimit resurse. :(

Uite ce imi scrie:

Trimiterea liberã de materii prime pe piaþa este deocamdatã deactivatã, dar poþi face oferte

Incredibil unii oameni invita ferme la ei in trib. Uite ce am primit:

John Dragon te-a invitat în tribul 'Dragon Kingdom'
 

DeletedUser1563

Sad day for me. Pe mama o chema Gabriela. Imi e dor de ea.

Imi voi sista pentru 24h toate actiunile pe toate lumile unde joc.

Gata mi-am revenit. Duke is back.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus