Tribul MAGIC se alatura TLD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

Tribul MAGIC , unul dintre cele mai vechi si..cred ca putem spune onorabile triburi de pe aceasta lume va fuziona cu TLD.


Le uram un cald si bucuros bun venit alaturi de noi,si speram ca se vor integra cat mai repede printre ceilalti.



PS:Acesta este un anunt si rog ca topicul sa fie inchis
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Anunt ,neanunt ... imi pare rau !


MAGIC este un trib cu traditie pe lumea 1.
probabil cel mai vechi trib din joc!
O sa apara triburi noi si tot la fel de multe o sa dispara... si noi tot o sa fim aici!
Citat din profilul tribului Magic ,lumea 1.


In cele din urma ,toti suntem la fel .... oricat de drepti si grozavi ne-am da ,tot acolo ajungem(ti) (in TLD).

Inca odata,imi pare rau pentru voi baieti ...
 

DeletedUser

Tribul MAGIC , unul dintre cele mai vechi si..cred ca putem spune onorabile triburi de pe aceasta lume va fuziona cu TLD.


Le uram un cald si bucuros bun venit alaturi de noi,si speram ca se vor integra cat mai repede printre ceilalti.



PS:Acesta este un anunt si rog ca topicul sa fie inchis

Un lucru absolut normal.
Multa bafta!
 

DeletedUser

sa inteleg ca sunteti superstitiosi?:D

Cine, Valiusha, superstitios? Neah...doar ca are o armata de babe vrajitoare cu globuri de cristal si carti de tarot care mormaie incantatii intru gloria eterna a TLD-ului. Cum crezi ca a ajuns pe locul 1? :rolleyes: Si nah..daca tot e magie...sa fie si MAGIC. :)
 

DeletedUser

Cine, Valiusha, superstitios? Neah...doar ca are o armata de babe vrajitoare cu globuri de cristal si carti de tarot care mormaie incantatii intru gloria eterna a TLD-ului. Cum crezi ca a ajuns pe locul 1? :rolleyes: Si nah..daca tot e magie...sa fie si MAGIC. :)

interesanta expunere...:D mi-a placut
 

DeletedUser

macar am scapat de lizard pe aici sa isi dea cu parerea :)) E mult mai bine asa
 

DeletedUser

Cine, Valiusha, superstitios? Neah...doar ca are o armata de babe vrajitoare cu globuri de cristal si carti de tarot care mormaie incantatii intru gloria eterna a TLD-ului. Cum crezi ca a ajuns pe locul 1? :rolleyes: Si nah..daca tot e magie...sa fie si MAGIC. :)

nienna, ai uitat ca are sub control armata \m/ o_O\m/ care mentine tld-ul acolo si se aliaza cu vrajitoarele pt a-l apara:D
 

DeletedUser

macar am scapat de lizard pe aici sa isi dea cu parerea :)) E mult mai bine asa

Se intelege, adevarul deranjeaza de cele mai multe ori ;):D

Dar pleaca cineva?n-am inteles...Imi pare rau sa te dezamagesc, Lizard ramane alaturi de noi oricum:)
 

DeletedUser

Succes cu noua formula!Mai am si eu o nelamurire:s-o fi facut inainte...sau dupa chef...fuziunea?!
 

DeletedUser

buna dimineata!

imi cer scuze gabi23! pt ca nu ti-am cerut voie sa fac aceasta fuziune! :)

Pagina jucatorului gabi23 (Schimbari de trib)

Trib vechi Trib nou Data
C.D. 03.01.2008 01:55:05
C.D. 02.01.2008 01:45:10
C.D. 10.12.2007 05:57:27
H@ITA 05.12.2007 19:27:27
H@ITA 04.12.2007 15:12:36
19.11.2007 15:29:24
CDAc 11.11.2007 10:22:15
CDAc 29.10.2007 15:06:27
CDAc 27.10.2007 13:55:37
CDAc 22.10.2007 02:16:05
14.10.2007 03:10:53
10.10.2007 09:55:17
GD 08.10.2007 14:56:42
GD 08.10.2007 01:51:19
Aval0n 02.10.2007 23:19:10
Aval0n 01.10.2007 12:40:38

gabi, daca te uiti la mine pt tw-tools o sa vezi ca eu am fost doar in MAGIC si NWO (MAGIC & OLIMP & EXIT). in schim tu practici prostitutia dupa cum se vede! ai tupeu sa-mi ceri mie socolteala!


domnule wldsnk, nu stati nici dvs foarte bine la capitolul asta!

Pagina jucatorului wldsnk (Schimbari de trib)

Trib vechi Trib nou Data
GD SH 24.09.2007 01:57:15
GD 17.09.2007 18:11:07
Avalon 17.09.2007 02:12:46
N_B_Z Avalon 12.09.2007 01:49:46
GD 06.08.2007 09:25:46
GD*A GD 27.05.2007 13:34:27

eu am fost loial colegilor mei si ei mi-au fost loiali pana acum. care e motivul?
din cate imi amintesc pana acum am fost fair-play cu tine. am chiar aplaudat fuziunea cu tribul RoD, un trib in care am prieteni.

nu stiu ce vreti sa scoateti in evidenta? aratati cu degetul dar nu va uitati la voi. nu eu sunt cel care si-a schimbat tribul pt a supravietui si a creste.

am acceptat sa fac aceasta fuziune pt ca vreau sa renunt la joc. nu am vrut sa plec fara sa am grija de colegii mei! tribul MAGIC o sa intre in TLD si academia MAGIC in LEON!

despre fuziune cu TLD am vb si pe vreamea razboiului cu LF. inclusiv conducerea LF o stia. atunci am refuzat sa intru in TLD pt ca nu vroiam sa creada inamicii ca vream sa ne ascundem sub fusta TLD ca sa punem capat razboiului. pana acum nu cred ca ati trecut prin experienta "tribul vostru vs minim 4"! fara coalitii cum sunt acum. 1 vs 4 (desi LF avea mai multe triburi). dupa ce o faceti si pe asta atunci putem sa discutam mai mult!
 

DeletedUser

gabi, . in schim tu practici prostitutia dupa cum se vede! ai tupeu sa-mi ceri mie socolteala!

Aval0n .... am fost dat afara de barony.
GD ... am stat 10 min (in 2 zile consecutive)
H@ita ... am iesit pentru a nu se rupe PNA-ul pe care il aveau cu LeonK,aveam de luat 2 sate de la ei.
CDAc .....CD ,ciudat.


In legatura cu Magic,nu sunt eu cel care se batea cu pumnii in piept ca Magic sunt singurii care vor rezista de la inceputul lumii pana la sfarsit.Si pentru asta va respectam,ca puteati trece peste fuziuni si recrutari si sa ramaneti acolo sus, prin forte proprii.
Si daca plecai ... Nu se gasea un inlocuitor ?
Sunt sigur ca exista cativa oameni in care aveai incredere sa-ti duca munca pana la capat si chiar daca nu gaseai la tine in trib,sunt siguri ca cei din TLD te puteau ajuta.Asa cum au putut sa fie de accord cu semi-fuziunea,putea sa gaseasca o persoana pe care sa o cedeze in Magic si sa se ocupe de trib, doar sunteti o familie. Nu ?
Eu personal as fi preferat sa ma inlocuiasca cineva,decat ca numele Magic sa dispara in istorie ....
 

DeletedUser

:eek::D:DLizard, dar sub fusta TLD-ului ce bine era atunci daca erai , ii smotoceai zilnic trestia...:D:D:eek::D
 

DeletedUser

Mult succes celor din MAGIC in ~TLD~ ! Chiar daca ziceau ca o sa reziste pana la sfarsitul lumii 1:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus