Tribul MAGIC se alatura TLD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si daca tot deviem de la subiect cred ca se poate inchide topicul... sau putem sa facem off-topic pana se inchide.

nu uitati, maine la ora 10:00 tribul ELITE se intalneste pt a merge in grup la biserica!

legat la pamant,
LizardKing


De unde ai aflat de planurile noastre "secrete"?:eek:
Pai fa off-topic doar asta vrei nu? Sa se inchida topicul.
 

DeletedUser

ehh... tineretul asta! in loc sa mearga la biserica si pe urma in elite intra in tribul ala rau... tld!

imi mai fac si eu de cap cat inca sunt in MAGIC. pe urma nu mai am voie sa postez pe forumul extern si o sa mi se rupa inima sa nu particp eu la discutii inteligente cu ai de patapievici (sau cum zice tamango patatipicevici)
 

DeletedUser

In fine...e anotimpul fuziunilor!Poate vrea si mutu sa faca una...si o legifereaza prin cununie civila!:D
 

DeletedUser

ehh... tineretul asta! in loc sa mearga la biserica si pe urma in elite intra in tribul ala rau... tld!

imi mai fac si eu de cap cat inca sunt in MAGIC. pe urma nu mai am voie sa postez pe forumul extern si o sa mi se rupa inima sa nu particp eu la discutii inteligente cu ai de patapievici (sau cum zice tamango patatipicevici)
Nu-s dc insisti, nimeni nu a zis ca TLD-ul e "ala rau".
 

DeletedUser

Neh...cred ca azi e mahmur!Asa ca...intreaba pe altcineva despre treaba cu BPS!Avem Oficiu Informational! Hmm...mai cauta...in TLD nu sunt moderatori si admini!:D

nu.chiar nu sunt de pe l1.....ti-as fi recunoscator daca nu ai mai face asemenea aluzii;)
off,zic ca iau o pauza d la triburi dar nu ma pot abtine sa nu discut cu voi p aici:p
 

DeletedUser

=)))


E si un 3 pe acolo,prin "poveste" ... dar nu e vorba de ponei sau magari :rolleyes:



Planul tld de a stapani l1 .... :))

muahhaahaahaha
what are we going to do today pinky?the same thing we do every day:try to conquer the world...muahahaahahaa......pt cunoscatori:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

m-am plictisit tot citind pe aici ... cele mai interesante lucruri:
1. Mutu la biserica. Pe mine incepe sa ma arda pielea si cand trec prin fata unei biserici. Sau cel putin ar trebui ...desi cred in Dumnezeu.
2. Sorin (wldsnk) vrea sa joace ping-pong. Si nu cu satele mele...inca.
3. Vad ca pentru a n-a oara se repeta discutia care trib e mai vechi. Prostii ... Conteaza cel care e cel mai vechi dar care inca rezista in picioare. Da, aia conteaza. Asa ca am avut un trib si l-am pierdut pe drum ca am fost un lider mult prea bun ... e pentru adormit copiii.
4. La multi ani lui Dave si tot ce isi doreste si vad ca Infamul, Noisetta si restul moderatorilor au petrecut cam mult ...
 

DeletedUser

nu.chiar nu sunt de pe l1.....ti-as fi recunoscator daca nu ai mai face asemenea aluzii;)
off,zic ca iau o pauza d la triburi dar nu ma pot abtine sa nu discut cu voi p aici:p

Flamer,tata,ce naiba am incercat eu sa spun...si ce ai inteles tu!:D Stiu foarte bine prin ce triburi sunt adminii...si de pe ce lumi sunt!Doar nu crezi ca asta voiam sa spun!Va intelege primul moderator din Bucuresti gluma mea...doar ca inca nu a aparut niciunul!De ce oare?O fi fost prea tare tuica?:D Acum...nu mai stie Gogu!Spunem...barony stie!:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus