Tribul MAGIC se alatura TLD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

A fost ziua cuiva din staff da nu imi aduk aminte :D...La multi ani si de la noi :)
 

DeletedUser

l-am lasat in trib doar ca sa va spuna ca suntem mai bine organizati ca voi si ca atmosfera e mai placuta.

btw forumul vostru arata foarte urat si prost structurat... puteati sa luati si voi ceva de la noi! daca vrei tin meditatie pe sate cedate CA-ului :D
 

DeletedUser

Da,e dictatura;).......din fericire pt trib:D





da asa e... acum poti sa dormi linistit noaptea! am vrut sa mergem in ELITE dar erau prea buni pt noi. ce sa-i faci, ni i greu la tati! ;)

@Lizardking
Ma intreb daca poti fi luat in seama avand in vedere cate afirmatii false ai facut de-a lungul timpului. Credibilitatea ta tinde catre 0.
Distreaza-te de unul singur, sau mai bine renunta la joc,a-r fi cel mai intelept.
 

DeletedUser

un alt adevar general valabil grait de d-zeu... e e doar 3d3?

da, noi... din versiunea beta. :)

de acum o sa vin la tine sa intreb cine e credibil si ce post/parere e pertinenta.
 

DeletedUser

un alt adevar general valabil grait de d-zeu... e e doar 3d3?

da, noi... din versiunea beta. :)

de acum o sa vin la tine sa intreb cine e credibil si ce post/parere e pertinenta.


Ma refeream in special la GD. Dar daca vrei bagam si Magicul.
Oricum in curand vor fi doar istorie.....ambele...:D
 

DeletedUser

rockgirl (I love chocolate) 275 2.060 1
Talibanul 276 1.096 1
Amendatu 277 921 1
airbus 278 596 1
eXisteNz 279 448 1
StrangerXul (D3vil Hanzo ) 280 431 1
Nienna (Crunchy Squeeky) 281 249 1
warangel (tipu' cu acadele) 282 203 1


Sa le uram un calduros" Bun venit!" sau revenit si celor mai proaspeti jucatori din TLD.
Intradevar aveau nevoie si de jucatori activi ptr diverse "strategii tribale".
 

DeletedUser

Stiti ce nu inteleg eu?
De ce 90% din posturile care se cer a fi inchise se inchid la 5 minute dupa postarea lor si asta sta deschis de peste 10 ore?:)

Pai...ce ai uitat unde au fost o parte din moderatori(si admini) aseara?Hmm...urit din partea ta!:D
 

DeletedUser

sa inteleg ca tu te joci doar ca sa te lauzi? :) de ce nu ma mir!?

daca vroiam sa ne laudam: pupam in ***, ne schimbat tribul de espemii de ori ... faceam fuziuni peste fuziuni si atacam triburi mici ca sa crestem. acum eram si noi pe locul 3 iar iepurasul meu din avatar avea si el un nas de clovn :D

nu credeti ca e depasita moda asta bun vs rau! cat mai continuati pe ideea asta: voi sunteti intruchiparea binelui in triburile si restul reprezinta raul! CA, in special MAGIC si TLD vor sa corupa lumea. noroc ca arhaghelul 3d3 si adicoca s-au luptat cu shamanul MrMojoRisin (roackeristii astia strica triburile) si vrajitoarea de vali si i-au aruncat acolo in centrul hartii :D (ca deh, iadul e la mijloc)
 

DeletedUser

Pai...ce ai uitat unde au fost o parte din moderatori(si admini) aseara?Hmm...urit din partea ta!:D

au pus la cale un plan cum sa-i fure pe restu! vali, acum ca intru in tld pot sa-mi faci si mie cunostinta cu moderatorii. pregatesc plicul cu mita.

cu dave trebuie sa discut sa vedem ce a fost cu bps.
 

DeletedUser

si daca tot deviem de la subiect cred ca se poate inchide topicul... sau putem sa facem off-topic pana se inchide.

nu uitati, maine la ora 10:00 tribul ELITE se intalneste pt a merge in grup la biserica!

legat la pamant,
LizardKing
 

DeletedUser

rockgirl (I love chocolate) 275 2.060 1
Talibanul 276 1.096 1
Amendatu 277 921 1
airbus 278 596 1
eXisteNz 279 448 1
StrangerXul (D3vil Hanzo ) 280 431 1
Nienna (Crunchy Squeeky) 281 249 1
warangel (tipu' cu acadele) 282 203 1


Sa le uram un calduros" Bun venit!" sau revenit si celor mai proaspeti jucatori din TLD.
Intradevar aveau nevoie si de jucatori activi ptr diverse "strategii tribale".

pai am recrutat si noi niste noobi d la margine,jucatori necunoscuti pt a vedea daca putem sa facem ceva din ei
eu personal nu cred ca vor face mare lucru,dar sa vedem poate reusesc si ei sa se prinda cu ce se mananca jocul asta........nu stiam ca e interzisa recrutarea:confused:
 

DeletedUser

au pus la cale un plan cum sa-i fure pe restu! vali, acum ca intru in tld pot sa-mi faci si mie cunostinta cu moderatorii. pregatesc plicul cu mita.

cu dave trebuie sa discut sa vedem ce a fost cu bps.

Neh...cred ca azi e mahmur!Asa ca...intreaba pe altcineva despre treaba cu BPS!Avem Oficiu Informational! Hmm...mai cauta...in TLD nu sunt moderatori si admini!:D
 

DeletedUser

Sa le uram un calduros" Bun venit!" sau revenit si celor mai proaspeti jucatori din TLD.
Intradevar aveau nevoie si de jucatori activi ptr diverse "strategii tribale".

Se incearca aceeasi "faza" de pe .net ... eu zic ca nu le va reusi,tinand cont de calitatea .ro-ului .
 

DeletedUser

pai am recrutat si noi niste noobi d la margine,jucatori necunoscuti pt a vedea daca putem sa facem ceva din ei
eu personal nu cred ca vor face mare lucru,dar sa vedem poate reusesc si ei sa se prinda cu ce se mananca jocul asta........nu stiam ca e interzisa recrutarea:confused:


Nu la astea ma refeream, stii si tu...dar iti place tie sa vorbesti pe langa ptr a devia putin de la esential.
Toata lumea stie ca sunt jucatori cu skill, nu e ceva nou.
 

DeletedUser

si daca tot deviem de la subiect cred ca se poate inchide topicul... sau putem sa facem off-topic pana se inchide.

nu uitati, maine la ora 10:00 tribul ELITE se intalneste pt a merge in grup la biserica!

legat la pamant,
LizardKing[/QUO Oops...se insoara mutu...sau ...il boteaza ??:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus