Triburi de urmarit

DeletedUser46447

Daca s-a ajuns sa se felicite un trib pentru ca detine niste conturi suport si de pe alea se sprijina,"e nasol frate",la un moment dat apare si interdictia de a folosi acele conturi si at de voie de nevoie va trebuii sa va folositi trupele(clasamentu de sustinatori reflecta clar ca exista conturi suport,conturi de 4/5/600 puncte cu sustinere de 2/3k facute ieri,chiar dupa atacul lui alex).....vorbim pe harta,spam-ul vostru e inutil :) jucati contra Zig,sa nu uitati asta!
 

DeletedUser43947

jucati contra Zig,sa nu uitati asta!

giphy.gif
 

DeletedUser47488

:)))...hai fii serios..."iarba verde" de acasa e calcata de "betivanii" care merg in Zig Zag...;)
 

DeletedUser46857

dupa cele spune de angelblack, in legatura cu acele conturi suport, de ce nu apare nimeni din asa zisul "green" sa comenteze in legatura cu aceasta afirmatie?
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
"iarba verde" de acasa e calcata de "betivanii" care merg in Zig Zag

Nu stiu de ce e pusa la prezent, iti recomand sa te uiti peste clasamente...toate clasamentele.
Cred ca mai corect ar fi: in timp ce "iarba verde" de acasa creste, "betivanii" se impiedica in zig zag
 

DeletedUser47488

:))))...buna si asta...dupa data de 13 oct ai invitatie in Zig Zag :D, esti de al nostru, glumet ;)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
dupa cele spune de angelblack, in legatura cu acele conturi suport, de ce nu apare nimeni din asa zisul "green" sa comenteze in legatura cu aceasta afirmatie?

Pentru ca nu ai ce sa comentezi, daca la o gluma te ataci si deja cauti scuze de genul "aia au suporti" sa iti ascunzi nereusitele, e cam urat.
Nu-i nimic, data viitoare poate facem sa nu vedeti nici zidul.
 

DeletedUser43947

dupa cele spune de angelblack, in legatura cu acele conturi suport, de ce nu apare nimeni din asa zisul "green" sa comenteze in legatura cu aceasta afirmatie?
Fii atent. Tutorial:
--> te loghezi (scrii contul, apoi parola, apesi pe "Logare" si puf iti apare lumea pe care doresti sa intri, in cazul nostru pe L53, pe care apesi click stanga)
--> in josul paginii, ai rubrica "Suport", pe care apesi click stanga.
--> intri pe Suport si in dreapta o sa-ti apara cu galben butonul "Contacteaza-ne". Te-ai prins, exact, si pe asta apesi click stanga.
--> acolo poti sa faci tichet, sa pui intrebari, e o lume magica ce sa mai.
Incercati sa va abtineti de la acuzatii nefondate si de la a fuma in spatii inchise (nu e bine, frumos si nici legal).
 

DeletedUser46857

Pentru ca nu ai ce sa comentezi, daca la o gluma te ataci si deja cauti scuze de genul "aia au suporti" sa iti ascunzi nereusitele, e cam urat.
Nu-i nimic, data viitoare poate facem sa nu vedeti nici zidul.
hai sa fim realisti, aia nu a fost o scuza, m-am uitat si eu la voi in trib si aproximativ toti membrii vostri cu punctaj cuprins intre 300 si 500 au numai inamici invinsi "ca sustinator", nu-mi spune tu mie ca voi aveti oameni, care timp de 3 saptamani nu au fost in stare sa creasca un sat in schimb au facut numai trupe defensive ca sa va ajute pe voi *aia mai mari*, atunci cand e nevoie. Nu ne jucam nici noi jocul asta de ieri, si nici pe voi nu va cunoastem de ieri, v-am cam invatat stilul asta murdar de joc, si nu suntem singurii.
 

DeletedUser46857

Fii atent. Tutorial:
--> te loghezi (scrii contul, apoi parola, apesi pe "Logare" si puf iti apare lumea pe care doresti sa intri, in cazul nostru pe L53, pe care apesi click stanga)
--> in josul paginii, ai rubrica "Suport", pe care apesi click stanga.
--> intri pe Suport si in dreapta o sa-ti apara cu galben butonul "Contacteaza-ne". Te-ai prins, exact, si pe asta apesi click stanga.
--> acolo poti sa faci tichet, sa pui intrebari, e o lume magica ce sa mai.
Incercati sa va abtineti de la acuzatii nefondate si de la a fuma in spatii inchise (nu e bine, frumos si nici legal).

Aproape m-ai facut sa zambesc, adevarul e ca.....sa joci cu proxy in 2k16 e destul de complicat sau sa joci de pe mai multe ip-uri
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Nu ne jucam nici noi jocul asta de ieri, si nici pe voi nu va cunoastem de ieri, v-am cam invatat stilul asta murdar de joc, si nu suntem singurii.
Dupa felul in care v-ati aprins in urma unei bascalii (de altfel justa, avand in vedere ca alex s-a rupt ca un berbecut) nu prea s-ar spune ca sunteti mai vechi de ieri pe jocul asta.
Apoi, te-as ruga sa ne zici si noua unde anume ne-am mai intalinit noi pe jocul asta... asa aprig de ne-ati si invatat?!
 

DeletedUser47488

:)))....hai de ce ii dai de gol tocmai acum, la inceput...lasa sa mai joace si ei, nu de alta dar lumea asta trebuie jucata cateva luni pana se va inchide:)))))))
 
Sus