Triburi de viitor

  • Autor subiect GOGU aviatoru
  • Data de început

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Contrele de acest gen fac audienta dar nu cred ca duc nicaieri. Este superficial sa judeci pe cel din fata monitorului dupa data aparitiei pe forum sau nickul ales.

Lasati la o parte va rog eventualele prejudecati si respectati-va mai mult, chiar merita !
 

DeletedUser

Cristi, personal, neintrand in categoria acelor mari jucatori, poti incerca sa privesti si din alt unghi aceste nume noi destul de multe in joc in ultima perioada, un mod posibil de a mai destinde atmosfera in joc ?
 

DeletedUser11365

Cristi, personal, neintrand in categoria acelor mari jucatori, poti incerca sa privesti si din alt unghi aceste nume noi destul de multe in joc in ultima perioada, un mod posibil de a mai destinde atmosfera in joc ?

nu stiu ce sa zic..numele iti ofera o identitate,are o anumita incarcatura..daca maine coca-cola isi schimba numele,pierde 60% din clientela..pe mine personal,nu ma incalzeste un nume nou,amuzant,dar nici asta nu ar fi o problema daca diversitatea ar fi motivul universal pentru schimbarea nick-urilor..din pacate,unii stiu ca daca intra cu numele cu care s-au consacrat,se umple zona de spikeuri sau alte prostii de genu care te impiedica sa ajungi unde "meriti"
 

DeletedUser

Nu te pot contrazice insa noi ne-am distrat, ideea de nou a prins si stii, e normal ca fiecare sa-si urmareasca interesele, chiar daca ele se regasesc intr-un joc
 

DeletedUser27408

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 C.K. 28.349 44.953 80 562 80 562
.......
38 P.S 16.891 22.740 60 379 60 379

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Crusader Knights 71.005
.......
13 PiTzI Style 11.608


Cred ca astea ma scutesc sa raspund unor comentarii ridicole. Fiecare ar trebui sa-si respecte casta si sa nu mai incercam sa amestecam apa si uleiul. Nu poate exista competitie intre aceste 2 triburi pentru ca nu joaca in aceasi liga. Nu poti pune Avantul Partogani sa joace cu Manchester United. Adica ii poti pune dar nu ar fi nimeni interesat de meci si rezultatul previzibil si catastrofal pentru una din parti. Asteptam un trib mai rasarit sa devina chalenger. Har domnului sunt multe alte triburi mai rasarite decat Pitzibonjii. ;)
 

DeletedUser

Felicitarile noastre si tot respectul cuvenit voua pentru tot ceea ce ati realizat, cu mai multe esecuri sau reusite.
 

DeletedUser24244

Tu nu ai inteles, cu toate ca subliniasem.
Se pare ca mine a fost prea delicata in posturile ei de pe acest forum, in mare parte s-a aflat cine suntem, nu esti atent la detalii :)
O intrebare, daca esti amabil: te-ai hotarat sa ma abordezi pe forum dupa ce ai analizat posturile trecute cu o logica inversa ? Daca tot te dai aparatorul dreptatii, explica-mi si mie de ce simti nevoia sa te dai cu cei veterani si puternici in defavoarea unui amator ca mine cu realizari nesemnificative, atunci cand imi reprosezi ca am raspuns ironic... la ironii adresate mie si colegilor mei, de 2-3 zile :)

De ce nu o fac de pe celalalt nick ? Poti considera ca le-am aratat cum se joaca, alaturi de colegi, celor din C.K., cand ne-am mai intalnit pe harta, poate nu am vrut sa ii speriem prea tare.

Nu m-a interesat sa vad cine sunteti cu adevarat, n-am analizat nimic...doar ca eu am o simpatie deosebita pentru cei care intra cu nume ascunse si balacaresc aiurea jucatori. Dc n-ai curaj sa o faci cu nickul tau real?
 

DeletedUser

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 C.K. 28.349 44.953 80 562 80 562
.......
38 P.S 16.891 22.740 60 379 60 379

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Crusader Knights 71.005
.......
13 PiTzI Style 11.608


Cred ca astea ma scutesc sa raspund unor comentarii ridicole. Fiecare ar trebui sa-si respecte casta si sa nu mai incercam sa amestecam apa si uleiul. Nu poate exista competitie intre aceste 2 triburi pentru ca nu joaca in aceasi liga. Nu poti pune Avantul Partogani sa joace cu Manchester United. Adica ii poti pune dar nu ar fi nimeni interesat de meci si rezultatul previzibil si catastrofal pentru una din parti. Asteptam un trib mai rasarit sa devina chalenger. Har domnului sunt multe alte triburi mai rasarite decat Pitzibonjii. ;)

Salut, Lord Ingus!
Consideri ca pozitia din topul unei lumi dupa nici 2 saptamani de la start constituie un argument in sustinerea frazei "Tribul X e de viitor"?

P.S. Sunt cunoscut ca o persoana argoganta si laudaroasa, in ciuda faptului ca nu am indraznit vreodata sa postez pe vreun forum pozitia triburilor pe care le-am condus sau rangul meu. :)
 

DeletedUser27408

Salut, Lord Ingus!
Consideri ca pozitia din topul unei lumi dupa nici 2 saptamani de la start constituie un argument in sustinerea frazei "Tribul X e de viitor"?

P.S. Sunt cunoscut ca o persoana argoganta si laudaroasa, in ciuda faptului ca nu am indraznit vreodata sa postez pe vreun forum pozitia triburilor pe care le-am condus sau rangul meu. :)

Radule, dut-e bre. Eu nu postez la clasamente. Eu vreau sa inchid orice speculatii. Timpul scurs de 2 saptamani e relevant, pentru ca nu vor fi foarte multe saptamani pe lumea asta jalnica. Cred ca majoritatea vor sta pana le expira premiumul si ce mai primesc gratis si nu o sa mai dea bani aiurea. Nu trebuie sa ma explic in fata nimanui ce postez si ce nu postez. Nici eu nu postez niciodata aiurea sa ma bag intr-o discutie care nu ma priveste si in care nu sunt implicat. In ce priveste C.K. cred ca stie toata lumea ca pe toate lumile unde apare aspira la locul 1. Ca existenta lui in formula originala e mai scurta sau mai lunga nu are nici o relevanta. Sper ca te-am lamurit pentru ca eu nu sunt Karma sa stau la nesfarsite polemici pe triburile. Daca mai ai ceva spune-mi pe skype.
Va salut din mers;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Radule, dut-e bre. Eu nu postez la clasamente. Eu vreau sa inchid orice speculatii. Timpul scurs de 2 saptamani e relevant, pentru ca nu vor fi foarte multe saptamani pe lumea asta jalnica. Cred ca majoritatea vor sta pana le expira premiumul si ce mai primesc gratis si nu o sa mai dea bani aiurea. Nu trebuie sa ma explic in fata nimanui ce postez si ce nu postez. Nici eu nu postez niciodata aiurea sa ma bag intr-o discutie care nu ma priveste si in care nu sunt implicat. In ce priveste C.K. cred ca stie toata lumea ca pe toate lumile unde apare aspira la locul 1. Ca existenta lui in formula originala e mai scurta sau mai lunga nu are nici o relevanta. Sper ca te-am lamurit pentru ca eu nu sunt Karma sa stau la nesfarsite polemici pe triburile. Daca mai ai ceva spune-mi pe skype.
Va salut din mers;)

Lasa ca nu vorbim pe skype despre treburi de-astea.. Acolo putem barfi sau discuta despre ce bere ne place noua..
Doua chestii si-mi vad de berea mea..

1.
In ce priveste C.K. cred ca stie toata lumea ca pe toate lumile unde apare aspira la locul 1.
Vad ca asta e un scop pentru voi, locul 1..
Pe lumea 5 am jucat ceva vreme.. Din pacate, acolo nu erati top10..
Pe lumea 17, de asemenea, ati jucat jucat., dar nu ati reusit sa depasiti in top HABAR si SPOR..
Pe lumea 19 ati jucat si cat timp a vrut sa stea pe server tribul Ronini, condus de Martzian, iarasi nu ati avut locul 1 desi, cum spui tu, ati aspirat la el :)
Acum, ati intrat pe o lume pe care nu are cum sa existe concurenta.. cum ai zis si tu maestre, lume jalnica! dar jalnica de tot, nu asa, doar jalnica! de tot rahatul ..
Si vestea proasta e ca tot ce va urma de acum inainte va fi jalnic pe .ro, pentru ca triburile este in cadere libera..
De acum inainte veti putea nu numai sa aspirati la locul 1, ci si sa va vedeti visul cu ochii, pentru ca nu veti avea de la cine naiba sa mai intampinati rezistenta, sau reala concurenta..

2.
Ca existenta lui in formula originala e mai scurta sau mai lunga nu are nici o relevanta.

Stim bine amandoi ca asta nu e formula originala a C.K.-ului. Iar existenta lui mai lunga sau mai scurta are o mare relevanta, pentru ca in primele 3 luni de zile pe care obisnuiti sa le stati pe servere, farmatul e 90%. Si acuma e foarte usor sa farmezi automat.
Deci sa domini un inceput de lume, 'nea Inguse, e floare la ureche taticule pentru orice fost mediocru..

P.S. Iti scriu tie pentru ca esti un jucator emblematic pentru triburile .ro si mai bine ca oricine reprezinti C.K. .. Acum putem discuta pe skype daca ai tu ceva de zis, desi nu cred ca vrei sa ma inviti la o bere :)

Bye!
 

DeletedUser27408

Lasa ca nu vorbim pe skype despre treburi de-astea.. Acolo putem barfi sau discuta despre ce bere ne place noua..
Doua chestii si-mi vad de berea mea..

1.

Vad ca asta e un scop pentru voi, locul 1..
Pe lumea 5 am jucat ceva vreme.. Din pacate, acolo nu erati top10..
Pe lumea 17, de asemenea, ati jucat jucat., dar nu ati reusit sa depasiti in top HABAR si SPOR..
Pe lumea 19 ati jucat si cat timp a vrut sa stea pe server tribul Ronini, condus de Martzian, iarasi nu ati avut locul 1 desi, cum spui tu, ati aspirat la el :)
Acum, ati intrat pe o lume pe care nu are cum sa existe concurenta.. cum ai zis si tu maestre, lume jalnica! dar jalnica de tot, nu asa, doar jalnica! de tot rahatul ..
Si vestea proasta e ca tot ce va urma de acum inainte va fi jalnic pe .ro, pentru ca triburile este in cadere libera..
De acum inainte veti putea nu numai sa aspirati la locul 1, ci si sa va vedeti visul cu ochii, pentru ca nu veti avea de la cine naiba sa mai intampinati rezistenta, sau reala concurenta..

2.


Stim bine amandoi ca asta nu e formula originala a C.K.-ului. Iar existenta lui mai lunga sau mai scurta are o mare relevanta, pentru ca in primele 3 luni de zile pe care obisnuiti sa le stati pe servere, farmatul e 90%. Si acuma e foarte usor sa farmezi automat.
Deci sa domini un inceput de lume, 'nea Inguse, e floare la ureche taticule pentru orice fost mediocru..

P.S. Iti scriu tie pentru ca esti un jucator emblematic pentru triburile .ro si mai bine ca oricine reprezinti C.K. .. Acum putem discuta pe skype daca ai tu ceva de zis, desi nu cred ca vrei sa ma inviti la o bere :)

Bye!

Bre, pe 5 nu am jucat in C.K., am inceput pe 9 unde eram pe 1, la fel si pe 13 si pe 15, pe 17 am fost pe 2, pe 19 eram pe 1 cat am jucat eu si cred ca si acum. Nu zic ca numai noi am fost pe 1 tot timpul. Cum am zis aspiram dar asta nu inseamna ca dominam tot timpul numai noi si numai noi. Cat despre rezistenta sa fim seriosi voi erati in NV noi in SE, deci nu a fost vorba niciodata de o contrapunere directa. Deci lipsa voastra nu schimba datele problemei. De fapt ai multi colegi care joaca in C.K. pe lumea asta asa cum si eu am venit la voi in I[NBZ] pe 20. In ce priveste berea o putem bea linistiti bre, nu iau asa in serios discutiile de pe triburile ca sa le transfer in viata reala. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

Aia da performanta! Cate topicuri s-au facut pe forumul extern pentru ziua aia? :))

era unu mare si lat,cel mai accesat de pe extern..se dadeau telefoane in stanga si-n dreapta care imprastiau vestea..s-au reunit toti ck-istii pe de-o parte,si anti ck-istii pe de alta parte..primii anuntau hegemonia tribului in fruntea serverului,iar ceilalti priveau resemnati si nepunticiosi
 

DeletedUser29717

RhadookooGT:pe lumea 17, de asemenea, ati jucat jucat., dar nu ati reusit sa depasiti in top HABAR si SPOR..

:)) Aici gresesti enorm asteas triburi ce au dominat la inceput pana au dat de granzi dupa au disparut :)))

SPOR A FUGIT PE 20 dupa cum tin eu minte

CK a rezistat pana in final si numai respect pentru ei asa ca gura mica ca gresesti enorm ..

Si nu conteaza cine e primu cand se deschide lumea ,Pana la urma cine o incheie arata cat de bun e ..sau poate gresesc eu:))
 

DeletedUser28180

CK a rezistat pana in final si numai respect pentru ei asa ca gura mica ca gresesti enorm ..

In primul rand ai grija cu cine vorbesti cand spui "gura mica"..
In al doilea rand, pana la ce final a jucat C.K.? Finalul cui, al lumii 17? Finalul lor? Stii macar despre ce naiba vorbesti?!
Eu cred ca tu esti picat din luna ..
 

DeletedUser

RhadookooGT:pe lumea 17, de asemenea, ati jucat jucat., dar nu ati reusit sa depasiti in top HABAR si SPOR..

:)) Aici gresesti enorm asteas triburi ce au dominat la inceput pana au dat de granzi dupa au disparut :)))

spune-mi,te rog,despre ce granzi a dat Habar-ul de a disparut?
 
Sus