Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu creca a pierdut trenu spre 27:D ca prea mult intreaba ca un nene din gara: "Cand ajunge urmatoru' tren spre sibiu?"
 

DeletedUser34078

Cam cu cat mai buni :confused: cu vreo 4 interne si vreo 2 la noi a? ... ai si tu dreptate ;)
 

DeletedUser3357

Cam cu cat mai buni :confused: cu vreo 4 interne si vreo 2 la noi a? ... ai si tu dreptate ;)

daca nu inobilam intern aveam si eu 3000 de cai acum, farmam cate 500k pe zi si eram numarul 1. Dar cand trebuie sa cureti jucatori ca apoi sa inobilezi, e cam greu sa refaci 2000 de cai, sa refaci 2000 de topoare, sa bati si taleri, sa faci si nobili, si sa mai ai timp sa ti si trupele pe drum ca sa inobilezi alt sat.


traiasca internele.
 

DeletedUser

Text original quitana Vezi discuţiile
Cam cu cat mai buni cu vreo 4 interne si vreo 2 la noi a? ... ai si tu dreptate
daca nu inobilam intern aveam si eu 3000 de cai acum, farmam cate 500k pe zi si eram numarul 1. Dar cand trebuie sa cureti jucatori ca apoi sa inobilezi, e cam greu sa refaci 2000 de cai, sa refaci 2000 de topoare, sa bati si taleri, sa faci si nobili, si sa mai ai timp sa ti si trupele pe drum ca sa inobilezi alt sat.


traiasca internele.
Faci sa para jocul acesta asa de greu:))
Si am zis ca tribul e mai ,,bun`` nu un anumit player:)
 

DeletedUser34078

Ai si argumente sau doar un pui de multicont pe la ei? :p sau doar ai chef de spam :confused:
 

DeletedUser

Eu sa joc pe 2 conturi:O?Posibil dar nu pe aceasi lume simultan:)) Daca te interesez asa mult ma gasesti pe la mesaje amuzante:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus