Triburile lumii 4

DeletedUser

Imi pare rau ca intervin, nu tin partea nimanui, dar....chiar crezi ca rangul conteaza?

Jucător MCBecks
MCBecks
Puncte: 4.918.848
Rang: 4
Inamici învinşi: 4.581.528 (1000.)
Trib: TRX
 

DeletedUser

asa si cei cu asta???
Sa aveti macar 5% din caracterul lui Mcbeks si dupa aceea sa ** de la egal la egal
K e pe locul 1000 (k media) asta nu-i relevant...Alt ceva, unde vreti sa ne m-ai atacati ??.
 

DeletedUser

Te agiti degeaba, nu te atac deloc, dar faci niste afirmatii prostesti.

Aici era ** de punctaj, ba conteaza, ba nu...hotaraste-te.

Verifica actele lui Clayd, de exemplu, are si rang si caracter cum tu nu o sa ai niciodata.

Altceva, mai sunt si alti jucatori pe care vrei sa-i ataci?
 

DeletedUser

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Calmati-va pentru ca stiti ca nu iese nimic bun din asta!
 

DeletedUser

Chiar crezi k am intereseaza acel Clayd...nu am auzit in viata mea de el...dar in schimb voi a-ti auzit de McBeks atat timp cat u ai postezi rangul pe forumul extern...si in al 2 rand nu eu va atac..spunemi unde vezi in msg meu afirmatie provocatore??...nu am nimic cu voi (RF) s-au cu tine,...dar macar incearcati sal copoiati pe gh0st la capitolul diplomatie..A demonstrat k este si va fi o persoana care tribul TRX ai va purta respect....Ganditiva k nu a-ti pierdut 4.000.000 de puncte, ati pierdut un caracter...

P.S : Imi cer scz moderatorilor daca nu am respectat tema acestui topic...o seara buna in continuare
 

DeletedUser

Se pare ca nu cunosti toate aspectele, e mai bine sa o lasam asa. Bafta.
 

DeletedUser16897

sa scriem lumii 4 acum sa stie si despre d nul rakeru cu toate ca facem of topic
rakeru
Puncte: 4.247.584
Rang: 13
Inamici învinşi: 13.066.665 (197.)

BUN BUN scor

dar daca va uitati putin peste fisa jucatorului o sa ramaneti surprinsi ca d nul care face atata gura aici pe forum se lupta cu propriul sau trib si cu propria nevasta shmu

poate ca domnii admini ar trebui sa te verifice putin ca poate nu le iei satele tocmai cum este scris in regulament

PS si daca te ar vedea lumea cum arunci satele de atac cu zecile fara pic de logica si inca si pe bonus de noapte cred ca te ar da afara din marele tau trib Rf
 

DeletedUser

eu nu atac pe timp de noapte, iar de la cine iau eu sate nu e treaba ta. din moment ce proprietarul unui cont imi cedeaza satele, nu vad unde este problema... poate imi spui tu.
 

DeletedUser16897

daca nu e treaba ta nu te mai pune sa scrii aici pe forum ca McBecks are puncte multe sau putine la inamici invinsi
a facut pt lumea 4 cat nu vei face tu pe toate lumile la un loc dar vad ca tii neaparat sa te faci remarcat aici cand pe un topic cand pe altul dar niciodata la subiect
ia treci la rubrica Rf si lauda te acolo :d
sau nu mai ai cu ce
 

DeletedUser

Cum va contraziceti voi singuri...ba conteaza rangul, ba conteaza caracterul omului....nici voi nu stiti siguri ce vreti.

Imi place ca va intepati de fiecare data :D

Cat despre laudat, nu-mi sta in fire, dar mai degraba ii laud pe altii, cum ar fii: abugiugiu, takayami, crisstalboy, bobo778, clayd, care in primul rand sunt oameni si apoi jucatori. Daca macar jumate din jucatorii acestei lumi ar fii ca ei, jocul ar fii multmai placut. E doar un joc si, oricat ai juca, oricate sate si puncte ai strange si oricat de sus ai fii in rang la inamici invinsi, la final ramai doar cu prieteniile legate aici, la final nimic nu mai conteaza. Crede-ma pe cuvant, eu stiu foarte bine asta. Ramai doar cu amintirea meselor organizate si chefurilor la munte, impreuna cu colegii de trib.

Poate ca ar fii mai bine sa posteze cineva care chiar imi poate inchide gura, pt ca voi...
 

DeletedUser16897

de asta te a parasit abu
era si el satul de magariile facute acolo la voi
nu din cauza prieteniei ati cazut pe locul 4 si sunteti in cadere libera se pare
 

DeletedUser

pt jucatorii pe care i-am insirat port un rspect enorm. parasirea jocului de catre abugiugiu a fost premeditata, de vreo 6 luni el tot renunta si revine, de data asta a ales sa dea stergere de cont pt a fii sigur ca nu mai revine.

si ca sa-ti potolesc curiozitatea, abugiugiu nu m-a parasit, daca s-a lasat de joc nu inseamna ca nu mai pastram legatura. cat despre stergerea contului, eu am fost primul care a aflat, trebuia sa dam amandoi in celasi timp, doar ca el s-a grabit putin.
 

DeletedUser16897

atunci sa nu te mai necajim si sa ne bucuram pt putinele clipe pe care le mai avem alaturi de tine
:)
te rog mult sa ma ierti daca te am suparat vreodata si in putinul timp pe care l mai petreci alaturi de noi promit ca nu ti voi mai spune nimik rau
 

DeletedUser

de asta te a parasit abu
era si el satul de magariile facute acolo la voi
nu din cauza prieteniei ati cazut pe locul 4 si sunteti in cadere libera se pare

ai dreptate doar se pare , gandeste un pic in profunzime ,daca reusesti sa intelegi miscarea e ok,daca nu in cateva saptamani va fi destul de vizibila....
 

DeletedUser

rakeru, daca ai ceva sa imi spui mie ai ID-ul meu si te rog sa o faci acolo!

Daca cineva are probleme cu vreun membru TRX (ca om, nu ca jucator), atunci e bine de stiut ca eu sunt intemeietor in acest trib si v-as fi recunoscator daca mi-ati spune!

Daca cineva vrea sa jigneasca TRX-ul, atunci e liber sa o faca daca sunt jigniti de alti membri TRX!

Incepand de astazi nu vom mai intra in polemici cu voi, iar daca voi credeti ca e frumos sa veniti aici si sa spuneti diferite chestii, atunci puteti sa o faceti linistiti!
 

DeletedUser

trebuia sa dam amandoi in celasi timp, doar ca el s-a grabit putin.

ai renuntat la gandurile sinucigase ? :D din cate vad eu inca figurezi pe L4 desi trebuia sa dai stergere cont dupa cum singur declarai in urma cu ceva vreme :rolleyes:
 

DeletedUser

bogdan aka rakeru a luat o mica pauza de la joc, in acest moment este in sitter. eu unul am avut placerea sa-l cunosc personal, si poate spre surprinderea multora este unul din putinii oameni pe care i-am intalnit pe triburile.ro.

este o vorba Lume multa. Oameni putini.. cred ca aici se poate adapta Jucatori multi. Oameni putini..

cat despre ce s-a intamplat in RF si "magariile" care s-au facut acolo atata timp cat nu sunteti informati corect si complet nu va mai dati cu presupusul. au fost anumite divergente de opinii si idei care s-au soldat cu plecarea anumitor membrii, printre care am fost si eu. probabil e mai bine asa, atat pentru cei care au plecat cat si pentru cei ramasi.
 

DeletedUser

eu chiar stiu ce s-a intamplat si recunosc ca este pacat... oricum, nimeni nu este lipsit de vina.. toti avem o vina nu doar ce s-a intamplat acolo...pentru multe lucruri facute si nefacute, toti avem cate o vina... tocmai de aceea trebuie sa incercam sa schimbam ceva peste tot..
 

DeletedUser

vali, tu nu stii multe, foarte multe lucruri. stii doar o parte din ce s-a intamplat intre cei care conduceau RF. si la chestia cu vina ai dreptate, toti cei care au facut parte mai mult sau mai putin din acel grup are parte lui de vina.
 

DeletedUser

Chiar este nevoie sa revin cu avertismentul? Discutiile le puteti face in privat..aici se discuta despre Triburile Lumii 4!!
 
Sus