TSL- The Sith Lords

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cel mai bine este cand castigi un razboi fara sa tragi un singur foc .
Mintea conduce pumnul si nu invers :)
 

DeletedUser11051

ma da satele au fost cedate de buna voie nu ia atacat sau amenintat Dread Lord sa ii dea satele ..
daca nu le cedau ce se intampla ???
devenea inactiv 5 zile .. apoi sate de baba si tipati ca e noob si ia sate de baba ..
 

DeletedUser

ma da satele au fost cedate de buna voie nu ia atacat sau amenintat Dread Lord sa ii dea satele ..
daca nu le cedau ce se intampla ???
devenea inactiv 5 zile .. apoi sate de baba si tipati ca e noob si ia sate de baba ..

il mai pupi mult in partea dorsala. poate nu te ataca???????????????????
 

DeletedUser

Cel mai bine este cand castigi un razboi fara sa tragi un singur foc .
Mintea conduce pumnul si nu invers :)

te tine sa ne mutam sa ne batem parte in parte??????????? cum a facut vali pe L3. De s-a dus dupa niena 3 continente. Hai ca tot ai umplut forumul de impresii.
 

DeletedUser

Vali

@Horor

nu vorbi codificat ca ii bagi in ceata Vali = Valiusha.Adevarat ca Valiusha sa mutat dupa Nienna nu stiu exact cate continente(dar destule) pt ca sa faca un trib cu ea si cativa din zona si ca sa ne petrecem o vreme ca prea mult nu a tinut singuri ca doar daca te bati cu unul trebuie sa te atace altul de la spate si din pacate cu doua fronturi si pe deasupra si putini nu prea a functionat.

deci daca va tine si pot sa va ajut cu sat de salt o fac cu mare placere.:D
 

DeletedUser7708

Amon tati, ieri avea Dread lord 500k ca agresor, că era cu un loc mai sus ca mine, cum îţi explici că are 700k azi? Eu nu cred că sunt de bună voie, mai multe supoziţii nu fac.
 

DeletedUser11051

Amon tati, ieri avea Dread lord 500k ca agresor, că era cu un loc mai sus ca mine, cum îţi explici că are 700k azi? Eu nu cred că sunt de bună voie, mai multe supoziţii nu fac.

uitate la ultimele sate care lea luat ...
sa vezi ca nus interne
 

DeletedUser

Pentru dfa1 : suparat si ofticat sunt doamne iara , suparat si ofticat iara :)
dfa1 nu este vina mea ca tu gandesti cu picioru si oameni nu te mai respecta stii foarte bine de ce .
Si daca vei vrea vreodata sa fi respectat invata sa respecti .

On topic azi voi reacualiza harta si sper sa fac un nou robot :p
Si va rog numai faceti off topic ..
 

DeletedUser7708

Nu sunt deloc ofticat, am un cont de 15 sate pe sitter, dacă aş ţine morţiş să te iau la puncte aş preda la un coleg şi l-aş lua. Dar de ce să îmi bat joc de oamenii tribul meu?
 

DeletedUser

Te-am rugat sa numai fac off topic si daca esti in stare, citeste tot topicul, nu am luat nici un sat cu forta de la echipa mea .

Atat timp cat nu iti folosesti capul, ai fost ,esti si vei ramane doar un Pion .
 

DeletedUser7708

Te-am rugat sa numai fac off topic si daca esti in stare, citeste tot topicul, nu am luat nici un sat cu forta de la echipa mea .

Atat timp cat nu iti folosesti capul, ai fost ,esti si vei ramane doar un Pion .

Pionul e mai important decât regina. Baftă!
 

DeletedUser

am o intrebare...ce *** vrea sa insemne ceea ce ai facut tu pozitionarea satelor?parca e un mare rahat.
 

DeletedUser

:)) o da ...dread lord..urmatoarea tema va fi DESPRE TSL fara comentarii?:))
 

DeletedUser

De ce intotdeauna apar persoane asa agresive dupa ce le este respinsa cererea de a intra in trib ?
 

DeletedUser

:)) crezi ca am vrut sa intru la tine in trib:)) :confused:crezi ca daca tribul tau e pe locul 2...are ceva?waw:rolleyes: nu sa mai vazut asa ceva:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus