TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

Nu ne dam femeile din casa opene , e clar :)) .Da sa facut concurs de miss pe forumul extern, asa interesant era ca am uitat sa il urmaresc :) ..
Nedhule vezi tu, daca majoritatea din hk nu stau la granita se vor plictisi si nu vor mai intra, trebuie sa le oferiti si lor ceva razboaie, da va inteleg, e frica mare :D.
 

DeletedUser

mogul...dar tu cine esti?

neddhu tocmai ti-a spus ca nu are granita si ca da atacuri din marea albastra...in ce priveste dodge si alte alea a fost unul din siterii de la granita...intreaba-l pe opteron ca el il stie :)

dintre tine si neddhu...sa stii ca de el am auzit...ba chiar mi-a facut zile fripte intr-o perioada...de tine....e prima data cand aud...joci de mult timp? :D

nu mai jigni persoane fara sa le cunosti...poate am mai multe pct ca neddhu, etc.....dar in acelasi timp am multe de invatat inca de la el....acum fugi mogule la nani, dar nu uita sa-ti bei lapticul de seara...stii vorba aia...nici o masa fara lapte...trebuie sa te faci mare...macar sa-l ajungi pe neddhu :)

pisi mic , dar tu cine esti :confused:
 

DeletedUser

neddhu si cheles.mai eu cand va aud pe voi ca dati mari,ma bufneste rasu...daca nu as verifica aproape ca ma-ti convinge.
Fratilor asta ii realitatea nu ce fabulati voi :
Side 1:
Tribes:
Players: Neddhu

Side 2:
Tribes: TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Neddhu
Inamici învinşi: 9.890.274 :eek:

Ce granita ai avut tu inainte ? Cu satele de barbari ? Stai linistit ca nu alea nu pot sa te atace,faci degeaba doge.
Crezi ca te numesti si tu un cunoscator ca stii sa dai niste atacuri alandala de la 50 de ore ? Ba baiatule esti Ø,fane o favoare si nu te mai fa de ras.

Side 1:
Tribes:
Players: getjar

Side 2:
Tribes: TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 569
Tabăra 2: 15,843
Diferență: 15,274

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 4
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,795,609
Tabăra 2: 147,238,940
Diferență: 141,443,331

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 226,801
Tabăra 2: 41,319
Diferență: 185,482

image.php



las ca cuceresc eu si pt ei...shhh
 

DeletedUser17395

Esti zeul meu :) . Cand o sa vreau sa ma inchid in casa, te sun ca am auzit ca esti simpatic si imi dai sfaturi :).
Culmea alea 4 sate eu ti le-am luat.:). Crezi ca e greu sa ai 300 de sate la caldurica si 50 la granita ? Am auzit ca plangi mereu in trib dupa sprijin cand mai furi un sat dimineata la 5-6 :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

ai auzit bine muhahahah :)))))))))) si sing man sau cum iti zice tu cine esti tati ?...pis pis
 

DeletedUser24552

Serios open sau opteron , sau oricare din TSL nu vreti sa dati accept la forumul comun al lumii 7? Am dat accept destul de multe triburi si mie personal mi-ar face placere sa va avem acolo indiferent de probleme de pe harta , sate etc.... Oricum e alegerea voastra
 

DeletedUser17395

ai auzit bine muhahahah :)))))))))) si sing man sau cum iti zice tu cine esti tati ?...pis pis

Pis Pis :))))))) E unul mai , uita-te pe harta in sud, mai jos , mai jos ...un pic mai in stanga, mai jocs...L-ai vazut gata...
Adibv ce legatura are miss triburile cu razboiul ?
Ps , mocu o sa isi puna poza ? :D
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
getjar,daca tu cuceresti eu ce sa mai zic?;)

Side 1:
Tribes:
Players: sebastos1

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 0
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 197,278
Tabăra 2: 0
Diferență: 197,278

image.php



Side 1:
Tribes:
Players: sebastos1

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 0
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 220,121
Tabăra 2: 0
Diferență: 220,121

image.php



Side 1:
Tribes:
Players: sebastos1

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 3
Diferență: 40

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 435,491
Tabăra 2: 32,112
Diferență: 403,379

image.php


asta ca sa nu-l bag si pe ucigasu in statistica,ar fi prea mult pentru voi:D
 

DeletedUser24552

Opteroane nu stiu nimic in ce priveste mocu , dar oricum o tin pt mn nu iti dau nimic :)
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
pai da ma seba , dar se poate compara vre-unu cu tn ? :-"

se poate dar tot eu am prim planul:D
acum la modul serios vorbind,mogul a postat o statistica si getjar a vrut sa-si arate muschii pe aici,incercand sa demonstreze ceva ce numai el a inteles probabil.nici el,nici eu si nici unul care are statistici favorabile,nu putea sa ajunga aici de unul singur.fiecare am beneficiat mai mult sau mai putin de suportul colegilor de trib.:)
 

DeletedUser19202

mda...esti bun sebastos1 ce sa zic..:) din pacate pt tine sa te vad ce mai iei de acum incolo...
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
dragul meu,am granita cu tnt,cu haita,cateva sate chiar in mijlocul haitei,ar fi si ceva din h.k. deci stai linistit ca ma descurc eu cumva.;)
 

DeletedUser19202

simteai nevoia sa completezi nu??:)) de ce ii sustii tu pe cei din TSL??
 

DeletedUser22922

sebastos vine si randul tau stai calm..ca iti iau eu din sate cat de curand :D:D
 

DeletedUser17395

totii zeii din hk scriu aici sa mor :) . Vai dar cred ca si statistica mea e pozitiva si nici nu sunt blindat de colegi...CE oameni colorati...
 

DeletedUser

se poate dar tot eu am prim planul:D
acum la modul serios vorbind,mogul a postat o statistica si getjar a vrut sa-si arate muschii pe aici,incercand sa demonstreze ceva ce numai el a inteles probabil.nici el,nici eu si nici unul care are statistici favorabile,nu putea sa ajunga aici de unul singur.fiecare am beneficiat mai mult sau mai putin de suportul colegilor de trib.:)

adevarat ai grait :)

in ce ma priveste pe mine...sunt un simplu membru al H.K.-ului cu putina experienta fata de jaby, keithoss, etc si de ce nu opteron, open si compania

ideea era ca mogul vorbeste c-am mult pentru unu de care nu a auzit nimeni....nu as putea sa spun acelasi lucru despre opteron...despre care nu s-a auzit doar pe forumul extern...s-a auzit de el si in joc (opteroane dai o bere ca-ti fac reclama :D)

cum spunea si sebastos nimeni nu poate rezista fara ajutorul tribului...si daca ne-am muta cu totii la granita ... fiecare s-ar sprijini doar pe el si ar uita de colegi...asa ca trebuie sa existe si o linie 2 care sa sprijine granita

si nu in ultimul rand...nu uitati ca e doar un JOC vad deja prea multa ura in discutiile de pe forum....hadeti fratilor la o bere...nu va mai certati pe spatiu virtual :)
 

DeletedUser14288

sebastos vine si randul tau stai calm..ca iti iau eu din sate cat de curand :D:D

va fi un sentiment nou pentru tine sa ataci un sat, nu e innobilare interna sau sate de barbari :D in gandul vostru vine randul fiecaruia :D voi ati inlocuit fanteziile cu femei cu fantezii cu distrugerea noastra :D atata visati ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus