TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

draga mogul ma dau batut ai dreptate sunt varza nu am luat nici un sat de la TSL ... tre sa ma autoflagelez drept pedeapsa. adevarul e ca din k85 si 84 e destul de usor sa iei sate in k65 si k55. Am ajuns si eu intr-un final langa ei acum cateva saptamani , dar am trei sate .... Presupun ca colegii de langa mine din TSL ( sing sing , thoor21 , si opteron sunt niste noobi si cu atacuri de la 50 de ore o sa le iau multe sate ....
Nu este asa baietzi ca ma respectati mult si o sa lasati satele goale ...ca sunt eu nepotul lui van damme...
Te bagi in seama aiurea ptr cineva care numai joaca. Pot respecta niste jucatori care imi fac zile fripte cand sunt sitter (jack511, opteron180, kidix, vndhl, baffy nu stiu cat.... ) , dar multimea vida din astia care vorbesc din amintiri ... chiar nu pot.
Cred ca o sa te faca astia moderator la cat de doct si informat esti.
In ultima conversatie cu opteron i-am si zis ca nu am luat sat de la TSL si ca spionajele pe granita aia sunt doar ca ma plictisisem sa astept sa atac organizat.
Nu am nevoie de respectul la nimeni de pe forumul asta, ptr mine conteaza doar cei care ma cunosc si stiu cum joc.
Cu respect ... un mare noob.

PS: mersi de faptul ca mi-ai luat apararea sigmann dar chiar nu e nevoie. Toata lumea stie si din HK si din TSL ca sunt un noob, nu stiu sa joc si pace.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

nu stiu de ce esti tu asa convins ca eu nu joc si vorbesc doar ce aud de la altii.
 

DeletedUser17395

Eu ma intreb daca tu contezi asa de mult pe harta, pe cat ai gura de mare :)
 

DeletedUser19202

eu zic sat-ti vezi de treaba ta mai bine.. cred ca depasesti masura ..probabil contez cat de cat nu crezi ?:)
 

DeletedUser22922

Sczpt off-topicul ce il fac acuma


Opteron esti un imbarligator !!!!
 

DeletedUser

cata tensiune aici :)) Mogul , eu zic sa-ti dezvalui identitatea.. poate asa primesti mai mult respect de la astia
 

DeletedUser17395

Tocmai a observat un coleg ca profilul tribului HK, e plin de minciuni, mai uitati-va pe la el baieti :).
Atentie la locurile alea 1 de pe K-uri :) si la triburile alea pe care "le-ati invins"
Tot voi am auzit ca sunteti responsabili pentru disparitia dinozaurilor ???
 

DeletedUser

da mogule...hay zine si noua care esty...sa iti aratam respect...ca na...tu meriti...
 

DeletedUser15358

Nu le zic, ca mie frica de cheles nedlu si astalant..dica sorin.Voi cred ca vreti sa ma inobilati...nop, nu zic nimica
 

DeletedUser13834

la profilul hk..
Tel de atins: Locul 1 pe K76 - DONE :eek:
..saracul loc 3 :D..ati uitat sa mai faceti niste recrutari, ei lasa ca e timp :rolleyes:
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
jack,doar nu vrei sa zici ca au mintit la profil:eek:
nu fi rau,e cu siguranta vreo eroare neintentionata la mijloc;)
 

DeletedUser18527

a fost si locul 1 .. pana s-au gandit unii sa mai schimbe tribul odata ... O sa fie corectat .. mersi de atentionare. Se vede treaba ca ala de se ocupa de el ..someaza... O gaura in buget il va face mai atent... :)
 

DeletedUser13834

..au schimbat ..:D

Tel de atins: Locul 1 pe K76 - in curs de procesare :eek:

Ca sa fie procesarea mai eficienta nu mai folositi creme merge si cu metoda clasica : o flegma in palma si freakadadisk...
Ati intrat la idei ha??:confused:
 

DeletedUser

ce tensiune pe forumul asta..adibv, cheles si neddhu, cum se face ca voi sunteti cei mai activi aici pe forum, iar pe harta, nimic. ce-ar fi sa-i lasam pe alti, care mai si joaca, nu doar vorbesc, sa spuna ceva interesant pe topicul asta. eu unul m-am saturat sa sar peste posturile lui cheles, care sunt pline de greseli, peste posturile lui adibv care sunt doar pentru impresia artistica si peste cele ale lui neddhu care e un hulk mai mic, omul - "hai sa ne batem" .. nu mai citisem nimic de cateva zile pe extern, cu speranta ca am sa vin sa gasesc si cateva posturi constructive, dar nimic nu s-a schimbat.

superpandev, legat de satele alea de barbari, ce sa iei, ca a incercat un coleg de-al tau, din TNT, sa le ia si a pierdut cam toate trupele lui de aparare si ceva de pe la vecinii sai:D..unde mai pui ca el ataca un sat de-al meu, sprijinit de colegii sai :O:O .. daca vrei iti trimit coordonatele satului si trimiti si tu 20 de atacuri, ca inca mai am trupele tnt pe sat:)) promit sa nu intervin in macel.
 

DeletedUser17395

Eu ma mir ca nu au pus si TSL-ul la urmatorul obiectiv..Dar poate ca nu e ala, si au alt obiectiv ascuns, cum ar fi forumul comun de miss :).
Pompos profil, plin de greseli :).
Nedhu concediaza-ti seful.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus