Turneu Speed TWM

baD rullz

member
Scor reacție
98
Ma voi aia din 2012 ati fost 20 sau 15 in meciuri ? La noi s-au jucat 10 vs 10 si au mai fost 5 jucatori care au fost "rezerve".

Acum pentru ca voi va bateti cu pumnul in piept ca echipa 2012 era/este net superioara l-as ruga pe Rakanishu sa faca o runda speciala pentru echipele care au castigat in 2012 si 2014.O runda de 15 vs 15,cu parola,setari ca la mondial si atunci sa nu se mai auda comentarii.

Daca se aproba runda asta ar fi chiar chestia care ar inchide gura la toata lumea.

Doar sper ca acum sa nu veniti cu comentarii de genul "noi nu am mai jucat speed demult","nu mai avem timp","nu avem nervii necesari sa stam pe runde".. si pana la urma ok,va intelegem si cu chestiile astea ca poate chiar asa este,dar nu mai iesiti pe extern doar ca sa faceti comentarii aiurea..

Chiar mi-as dorii meciul asta si poate nu sunt singurul care vrea meciul asta. Intr-o zi,duminica de preferat,cam cand e toata lumea acasa sa se bage si meciul asta.Si ca premiu,daca este sa castigati si subliniez,daca,echipa .ro o sa va ofere voua premiile primite de la acest campionat.Noi nu am jucat ca si voi pentru premii asa ca nu avem nevoie de ele.Daca toata echipa este de acord si cred ca este propun acest premiu.

Acum incepeti sa vorbiti despre asta.

Runda: Team.ro 2012 vs. Team.ro 2014
 

DeletedUser45492

intreaba-i pe cei cu care am jucat candva speeduri pentru ce jucam eu si apoi vino cu comentarii
daca esti pe langa macar taci
nu va veti ridica la nivelul altora niciodata si cu asta am incheiat



2 cupe de aur la 91 de speeduri , asta e adevaru despre tine.
Daca te-as prinde pe speed si te-as ataca nici macar nu ti-as simti prezenta.
 

DeletedUser45846

Asta e rubrica pentru mondiale...ma asteptam sa vad jucatori care sa spuna ca romania ar fi castigat mai usor daca jucau x sau y nu jucatori care au o revelatie de fiecare data cand intra pe o runda de speed.

Ideea e mondial in 2012 a fost o amestecatura de jucatori trantiti pe o harta.La aceasta editie s-a adunat doar "crema" si am castigat pe bune.Toti cei care ne-ati acuzat ca folosim scripturi ilegale va rog dati-va o palma sau macar scoateti-va degetu din nas cand cititi ce scriu eu...dupa fiecare runda de la mondiale aveam acelasi sentiment:sunt tot mai aproape de o cupa virtuala de care nu ii pasa nimanui.

Am fost banati pe masters pentru ca am aflat parola la finala mica dintre rusia si uk. si am intrat 4 jucatori romani si am primit masterban pe ip si restrictie de a juca la runda finala.In finala noi am jucat insa... Rayne a jucat in finala pe (voeding.ro) iar nustiucine... pe bad and crazzy.ro iar corneliu vadim tudor pe catalinthechamp.ro. Parerile voastre de jucatori inutili sunt pentru noi la fel ca si parerile cehilor care ne-au spus ca avem locul 2 asigurat la campionat.

Daca tot aveti oglinzi din inox acasa care nu se sparg la propria reflexie noi va putem arata adevarata valoare pe runda.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43609

http://forum.tribalwarsmasters.net/showthread.php?2522-Speed-Championship-2014-The-winner-is&p=21151
Astăzi, 13:31 # 1
Duckje Duckje este offline

Masters comunitar
de management
Data inscrierii
Iulie 2011
Mesaje
437
Campionatul de Viteza de 2014: Câștigătorul este ...
Dragi jucători, și finaliști, Republica Cehă și România luptat în acest week-end, de a decide al doilea Campionilor de Triburile. Și câștigătorul este ....





România!

Loc Trib nume Puncte de cel mai bun jucător de 20 T 1. RO 42.157 2 Cehia. 2.678

Cu această victorie au devenit a doua câștigători ai un campionat! top 3 este la fel de urmat:


România
Ceh
Rusia


Premiile sunt dupa cum urmeaza:
Locul 1 Comunitatea primește un autocolant campion aur pe pagina lor. Toți jucătorii care participă primi 1.000 de puncte Premium
Locul 2 Comunitatea primește un autocolant campion de argint pe pagina lor. Toți jucătorii care participă primi 800 de puncte Premium
Locul 1 Comunitatea primește un autocolant Champion Bronz pe pagina lor. Toți jucătorii care participă primi 500 de puncte Premium


Vrem să vă mulțumesc tuturor pentru participarea la URTEA Championship asupra comunității Triburile Masters. Cu stima, echipa ta Triburile Masters
Dar acest anunt este de actualitate si in romania?Intreb.
 

DeletedUser44523

Ce ma, locu 1 primeste un abțibild? Asta e marele premiu?! :))))))))))
 

DeletedUser18212

Ma voi aia din 2012 ati fost 20 sau 15 in meciuri ? La noi s-au jucat 10 vs 10 si au mai fost 5 jucatori care au fost "rezerve".

Acum pentru ca voi va bateti cu pumnul in piept ca echipa 2012 era/este net superioara l-as ruga pe Rakanishu sa faca o runda speciala pentru echipele care au castigat in 2012 si 2014.O runda de 15 vs 15,cu parola,setari ca la mondial si atunci sa nu se mai auda comentarii.

Daca se aproba runda asta ar fi chiar chestia care ar inchide gura la toata lumea.

Doar sper ca acum sa nu veniti cu comentarii de genul "noi nu am mai jucat speed demult","nu mai avem timp","nu avem nervii necesari sa stam pe runde".. si pana la urma ok,va intelegem si cu chestiile astea ca poate chiar asa este,dar nu mai iesiti pe extern doar ca sa faceti comentarii aiurea..

Chiar mi-as dorii meciul asta si poate nu sunt singurul care vrea meciul asta. Intr-o zi,duminica de preferat,cam cand e toata lumea acasa sa se bage si meciul asta.Si ca premiu,daca este sa castigati si subliniez,daca,echipa .ro o sa va ofere voua premiile primite de la acest campionat.Noi nu am jucat ca si voi pentru premii asa ca nu avem nevoie de ele.Daca toata echipa este de acord si cred ca este propun acest premiu.

Acum incepeti sa vorbiti despre asta.

Runda: Team.ro 2012 vs. Team.ro 2014

eu propun altceva, jucatorii din editia de campionat 2014 sa joace pe o runda impotriva lui Petrisorrrr, un titular din 2012. Voi 10 plus cele 5 rezerve singuri impotriva lui Petrisorrrr. daca reusiti sa il scoateti, sunteti buni!

ps felicitari pentru campionatul din 2014!
 

DeletedUser

bai bad,noi am fost 20 plus rezerve,da la fel au fost si restu bai desteptu pamantului
felicitarile le aveti,noi trebuia sa primim o cupa,voi un autocolant(cei mai tari)
corneliu,degeaba esti tu mare speeder,90% din crema speedului a disparut,ati mai ramas doar astia mai "tineri"
asta este si inghite in sec
.ro nu mai e ce a fost
felicitarile mele ca ati luat autocolantul!
raka,sa vedem in 2016 daca mai participa romania!
observ ca e la doi ani pt ro
desi romania nu mai trebuia sa participe deloc(raka stie de ce)
 

DeletedUser45846

bai bad,noi am fost 20 plus rezerve,da la fel au fost si restu bai desteptu pamantului
felicitarile le aveti,noi trebuia sa primim o cupa,voi un autocolant(cei mai tari)
corneliu,degeaba esti tu mare speeder,90% din crema speedului a disparut,ati mai ramas doar astia mai "tineri"
asta este si inghite in sec
.ro nu mai e ce a fost
felicitarile mele ca ati luat autocolantul!



raka,sa vedem in 2016 daca mai participa romania!
observ ca e la doi ani pt ro
desi romania nu mai trebuia sa participe deloc(raka stie de ce)

Te fac cu cursoru de la laptop si cu mozila firefox,cand jucai tu nu existau milisecunde iar cand jucam noi exista numai noobi...
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Sa facem o mica analogie....
In 1990 Germania a castigat CM de fotbal cu o echipa, acum in 2014 a castigat o alta echipa acelasi CM, credeti ca aia de atunci ii fac pe astia de acum noobi sau jucatori slabi ? Vremuri diferite, stiluri de joc diferite...etc, a castigat o tara, ei au castigat pentru tara, asa cum ati facut-o si voi si ei acum 2 ani.
Este exact acelasi lucru si la voi, "veteranii" sunt asa doar pentru ca au prins o conjunctura anume ( au fost primii pe serverul .ro, mai exact ), comparatia nu se face cu "ce am fost noi odata" pentru ca este irelevanta. In fiecare an situatia este alta, apar jucatori noi, aia vechi renunta din diferite motive...etc, etc. Poate in 2016 sau in 20xx vor fi alti jucatori si vor castiga alt campionat, asta inseamna automat ca vor fi mai slabi ca voi astia din generatia 2012 sau 2014 ?

Asa ca incetati discutiile astea inutile si penibile, daca vreti sa va masurati muschii, adunati-va echipele si anuntati-ma.

Asa cum i-am felicitat pe cei din 2012, ii felicit si acelasi respect il am si pentru cei de acum ( chiar daca printre ei parca au mai fost si dintre cei din 2012 ).

Premiile pe care le dau sau nu le dau cei de pe masters, sunt problema lor, daca noi vom hotari sa dam ceva strict local vom anunta asta, cu siguranta.
 

DeletedUser45846

Da vrem,old boys versus news boys...vorbesc cu baieti si te tin la curent raka

Petrisor dute la punctu meteo sati strangi echipa
 

DeletedUser45492

bai bad,noi am fost 20 plus rezerve,da la fel au fost si restu bai desteptu pamantului
felicitarile le aveti,noi trebuia sa primim o cupa,voi un autocolant(cei mai tari)
corneliu,degeaba esti tu mare speeder,90% din crema speedului a disparut,ati mai ramas doar astia mai "tineri"
asta este si inghite in sec
.ro nu mai e ce a fost
felicitarile mele ca ati luat autocolantul!
raka,sa vedem in 2016 daca mai participa romania!
observ ca e la doi ani pt ro
desi romania nu mai trebuia sa participe deloc(raka stie de ce)

Majoritatea care jucau atunci ii consider noobi.
Intra acum pe speed si arunca o privire la jucatori de pe lista care au jucat la mondiale , sa nu zicem toti , dar majortatea sunt capabili sa de-a fum , majoritatea au o privire de ansamblu asupra jocului mult mai buna ca a ta si toti de pe lista au mai multe cupe de aur ca si tine , jucatorule.

Echipa romaniei s-a modificat fata de 2012 , dar categoric s-a imbunatatit , jucatorii care joaca acum sunt mult mai buni ca as zice ca si majoritatea noobilor aia de jucau acum 2 ani la mondiale , asta din vina ca ai de unde alege , inainte erau cativa buni si atat , restul umplutura , parerea mea , cine e jucator de valoare petrisor , clarisima ? L0stSoul ? Daron ? theo ? :)) numa noobi aici si lista continua , FZR , marian lanceru07 , Akirus , jucatori = cu 0 , umplutura . La noi in echipa nici cu rezervele nu imi e rusine sa joc , sunt niste jucatori jos palaria , scuzati-ma astia de am dat nume , asta este adevarul , poate ma injurati cativa , dar asa este , echipa de anul asta este incomparabila cu echipa din 2012 , speederi au evoluat , au aparut noi scripturi + asistentul , jocul nu se mai joaca la fel ca si acum 2 ani .

http://ma.twtotal.net/ladder/ranking.php?mode=player&roundid=169
http://ma.twtotal.net/ladder/ranking.php?mode=player&roundid=172
http://ma.twtotal.net/ladder/ranking.php?mode=player&roundid=174

Da , este adevarat nu zic ca toti au fost rai , insa majoritatea da , Frezing moon este un jucator pe care as vrea sa-l intalnesc pe speed , si pe rhadokooo si irc care fac parte din echipa de mondiale de acum 2 ani si pe care da , ii consider niste jucatori buni , cine a mai fost bun in 2012 ? Hir0 Nakamura , care da backtime la 10 secunde ? Hai poate era bun ca dupa spusele lui google scotea curtea repede , dar acum iti zic clar ca cu exceptie de cam 5 persoane de la fostul mondial , toti jucatorii sunt acum noobi , nu ii poti compara cu cei de anul asta nu pentru ca ar avea un twtotal extraordinar, ci pentru ca in timpul asta scurt au invatat sa joace mai bine ca cei vechi. Asta am dedus din intrarile fictive ale vechilor "legende" pe speed.

Cu asta sper sa nu mai continuam discutia , nu vreau sa se simta jenati "old boys" , cum au fost numiti (pentru ca nu chiar toti sunt rai). Nici nici nu vreau sa se simta prea mandrii , cei asa numiti si cred ca intru aici "new boys" , dar asta este parerea mea , si indiferent de ce contradictie imi vine dupa aceea aceasta va ramane parerea mea permanent fata de jucatorii vechi, pana una alta astept runda aia old vs new players sa vezi ca nu iti poate fi rusine nici echipa de anu asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43609

Asa ca incetati discutiile astea inutile si penibile, daca vreti sa va masurati muschii, adunati-va echipele si anuntati-ma.
Are dreptate raka,petrisor daca ai dubii fata de anumite persoane,aduna-te.
 
Sus