Tutorial (atacuri la secunda)

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37616

da se poate

oricum doar desteptii credeau ca se poate bana t train din moment ce putea fi identificat doar in mintea unora mai ales ca e imposibil sa stie vreun admin ce setari are fiecare pe browserul lui (ei banau alte lucruri ca in mod cert setarea nu aveau de unde sa aiba siguranta ca e folosita de vreun jucator)

ma bucur ca in sfarsit mai le vine si unora mintea la cap

zau? stiu cel putin 2 ban-uri pentru "t-train" :)
 

DeletedUser

zau? stiu cel putin 2 ban-uri pentru "t-train" :)

serios? dupa data la care s-a scos anuntul? am dubii...
pana acum era scandal ca s-a introdus interdictia si se cerea capul celor suspectati ca il foloseau. acum, se vrea capul adminilor care au procedat conform regulii respective...
ce n-a fost clar in ce a spus raka, si anume ca, macar de la data la care a postat el, adica azi, nu mai este interzisa folosirea tastei respective? folositi acel post ca reper cronologic.
 

DeletedUser37616

nu draga,nu am zis asta. i-am raspuns lui pandev care a zis ca doar "desteptii" credeau ca se poate bana pt t-train,si uite ca s-a intamplat. asta a fost inainte sa se scoate acel celebru anunt. asa ca,au fost cazuri de ban pt t-train.
 

DeletedUser8140

In mod normal sa se aunte oficial, nu intr-un topic pe forum ca e legala treaba, pe pagina principala a triburilor cum se anunta alte chestii, sa vada toti
 

DeletedUser34265

In mod normal sa se aunte oficial, nu intr-un topic pe forum ca e legala treaba, pe pagina principala a triburilor cum se anunta alte chestii, sa vada toti

Exact asta era chestia...sa nu vada toti...decat un grup restrans de membri care au mai intrat pe threadul asta...;)
 

DeletedUser38023

Mai, e legal! Acum care mai e problema noastra? Am primit ce am vrut cei care am vrut si care ne-am mancat nervii pe tema asta ..
Acum va intereseaza daca era Rakanishu sau nu la prezidiu si daca avea papionul pus stramb cand a facut anuntul?
Am luat ban pentru T-train si acum nu o sa mai iau datorita insistentelor noastre, ale celor care ne-am luat in gura pe forum .. Ma doare la banana de cei care au tacut si acum profita si sfatul meu e sa va doara si pe voi ..

Bine ca s-a decis asa! :)
 

DeletedUser

serios? dupa data la care s-a scos anuntul? am dubii...
pana acum era scandal ca s-a introdus interdictia si se cerea capul celor suspectati ca il foloseau. acum, se vrea capul adminilor care au procedat conform regulii respective...
ce n-a fost clar in ce a spus raka, si anume ca, macar de la data la care a postat el, adica azi, nu mai este interzisa folosirea tastei respective? folositi acel post ca reper cronologic.

si ca sa fie totul ca la romani...cel ce a introdus acea "regula" a fost rasplatit cu o functie mai mare in loc sa fie scos din team...


foarte frumos!


se mai nasc multi ca lamine pe jocul asta? care sa conduca.
 

DeletedUser

Mai, e legal! Acum care mai e problema noastra? Am primit ce am vrut cei care am vrut si care ne-am mancat nervii pe tema asta ..
Acum va intereseaza daca era Rakanishu sau nu la prezidiu si daca avea papionul pus stramb cand a facut anuntul?
Am luat ban pentru T-train si acum nu o sa mai iau datorita insistentelor noastre, ale celor care ne-am luat in gura pe forum .. Ma doare la banana de cei care au tacut si acum profita si sfatul meu e sa va doara si pe voi ..

Bine ca s-a decis asa! :)

amin! (fara sarcasm)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@toltec
Repet pentru ultima oara, ce conteaza ce a fost ? Conteaza ce va fi de acum incolo.
Daca el a ajuns unde a ajuns este meritul lui si numai al lui, daca va considerati mai presus incercati fiti mai buni decat el prin munca, nu prin vorbe in vant.
-End

Anuntul respectiv a fost corect si probabil va fi repus intr-o forma imbunatatita, nu cred ca s-a specificat undeva negru pe alb ca t-train este interzis, cum deasemenea nu cred ca s-a banat vreodata strict pe motiv de T-train ( daca ma insel imi cer scuze si astept dovezile in privat )
A fost facut pentru automatizari ( autoclick, scriptul care se foloseste fara CP, etc ), modificari in browser si nu pentru setari default ale browserului, nu va faceti ca nu stiti despre ce vorbesc ca ati fi ipocriti.
Mai cititi odata anuntul si cei care au fost inchisi sa mai citeasca odata ticketele(contestatiile), atat am avut de spus legat de asta.

Sa interzicem ( desi nu a fost vreodata ) nu e bine, sa il lasam iar nu-i bine, cateodata ma gandesc daca e bine sa cerem pareri, indiferent ce decizie am lua, scandalul este inevitabil.
 
Ultima editare:

DeletedUser19202

nu draga,nu am zis asta. i-am raspuns lui pandev care a zis ca doar "desteptii" credeau ca se poate bana pt t-train,si uite ca s-a intamplat. asta a fost inainte sa se scoate acel celebru anunt. asa ca,au fost cazuri de ban pt t-train.

eu m-am referit la desteptii care credeau ca pot bana ptr asa ceva..

adica nu ma refeream la jucatori ci la cei care baneaza;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@SUPERPANDEV

Tu esti unul dintre cei care intotdeauna va avea ceva contra sistemului indiferent cine ar fi acolo, prin simplul motiv ca nu esti si tu parte a acestuia.( Parere strict personala ).
Pe undeva este normal si nimeni nu va condamna vreodata in veci asa ceva, este natura umana sa fie contra unui sistem de conducere fie ca este dictatorial sau democratic. Aici este tot farmecul natiei noastre ( ca oameni, nu ca etnie ), sa dialogam, sa ne contrazicem, sa ne intelegem sau sa nu ne intelegem, etc, daca nu am fi asa probabil am muri de plictiseala.

PS. Injuraturile, sugestiile, reclamatiile, laudele...toate le astept in privat. Threadul acesta a fost facut pentru altceva, daca doriti pot deschide o tema separata in care putem discuta liber.
 
Ultima editare:

DeletedUser19202

@SUPERPANDEV

Tu esti unul dintre cei care intotdeauna va avea ceva contra sistemului indiferent cine ar fi acolo, prin simplul motiv ca nu esti si tu parte a acestuia.( Parere strict personala ).
Pe undeva este normal si nimeni nu va condamna vreodata in veci asa ceva, este natura umana sa fie contra unui sistem de conducere fie ca este dictatorial sau democratic. Aici este tot farmecul natiei noastre ( ca oameni, nu ca etnie ), sa dialogam, sa ne contrazicem, sa ne intelegem sau sa nu ne intelegem, etc, daca nu am fi asa probabil am muri de plictiseala.

ooo imi pare rau pentru tine dar ca deobicei te inseli ( si asta numai e doar parere personala sunt destui :D)




iar despre contestat ce sa zic nu sunt eu de vina ca voi gresiti intr-una
daca nu eram eu si altii de pe aici categoric se gaseau alti jucatori sa faca asta stai tu linistit

ps am citit tarziu ce ai editat dupa, asta e :(
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Exista butonul "editeaza", evident ca si noi mai gresim, niciodata nu am afirmat contrariul.
Dar niciodata greselile nu sunt unilaterale. A afirma ca se greseste unidirectional este un nonsens faptic si statistic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus