UFO Vs. 'Care sunteti.....'

DeletedUser7916

imi pare rau sa te dezamagesc tavi, dar deja toata lumea cu capul pe umerii stie despre ea, tare mult as fi vrut sa existe arhiva tribului E~W sa vedeti ce mare jucatoare este =))

prietene este o mare jucatoare avand in vedere ca ea inca mai este pe aceasta harta a lumii 5 spre deosebire de tine care stai doar pe extern sa mai faca ceva offtopicuri si sa aprinda ceva spirite ... adevarul e ca si asta ar putea fi considerat un hobby, sa faci oamenii sa se oftice ...
 

DeletedUser

prietene este o mare jucatoare avand in vedere ca ea inca mai este pe aceasta harta a lumii 5 spre deosebire de tine care stai doar pe extern sa mai faca ceva offtopicuri si sa aprinda ceva spirite ... adevarul e ca si asta ar putea fi considerat un hobby, sa faci oamenii sa se oftice ...

"prietene" eu am renuntat la joc fiind scarbit de anumite persoane si tot felul de magarii. e o diferenta aici, nu crezi ? eu m-am lasat de joc nu am pierdut, asa cum sustii tu prin comparatia ta. crede-ma chiar daca ai avea in fata un post on-topic si off-topic nu ai stii sa faci diferenta intre ele. iar ce fac eu aici se numeste politica & propaganda, cred ca daca te-ai chinui putin sa intelegi se inseamna cele doua cuvinte (politica & propaganda) ai vedea cu adevarat ce fac eu aici.
 

DeletedUser

"prietene" eu am renuntat la joc fiind scarbit de anumite persoane si tot felul de magarii. e o diferenta aici, nu crezi ? eu m-am lasat de joc nu am pierdut, asa cum sustii tu prin comparatia ta. crede-ma chiar daca ai avea in fata un post on-topic si off-topic nu ai stii sa faci diferenta intre ele. iar ce fac eu aici se numeste politica & propaganda, cred ca daca te-ai chinui putin sa intelegi se inseamna cele doua cuvinte (politica & propaganda) ai vedea cu adevarat ce fac eu aici.

:) politica si propaganda pentru tribul de pe l19?:) ca pe l5 nu imi aduc aminte sa ai vreun trib....ca ** aia ai fost scarbit....de toate....

Toti astia care sunteti scarbiti de joc...sunteti pentru ca ati trisat si ati fost prinsi.....iara daca ai de gand sa zici ca eu trisez....ca sa iti inchid gura...** aia... hotul ne prins negustor cinstit...pana la dovada contrarie... Cei care au ramas pe harta sunt the best si au tot respectul meu ca au avut atata tarie...si nervi de otel.... la urma urmei jocul asta e o intrecere in care cedeaza primul.
 

DeletedUser

Ma repet, mutati-va in alte topicuri, chiar trebuie sa suportam incultura voastra aici? Consider ca suntem niste oameni destul de cerebrali, incat sa facem diferenta intre un topic de barfa si un topic EXCLUSIV War-ului.........'e greu sa pricepem'??? Hai sarbatori fericite tuturor!
 

DeletedUser

:) politica si propaganda pentru tribul de pe l19?:) ca pe l5 nu imi aduc aminte sa ai vreun trib....ca ** aia ai fost scarbit....de toate....

Toti astia care sunteti scarbiti de joc...sunteti pentru ca ati trisat si ati fost prinsi.....iara daca ai de gand sa zici ca eu trisez....ca sa iti inchid gura...** aia... hotul ne prins negustor cinstit...pana la dovada contrarie... Cei care au ramas pe harta sunt the best si au tot respectul meu ca au avut atata tarie...si nervi de otel.... la urma urmei jocul asta e o intrecere in care cedeaza primul.

:)) cred ca tu nu intelegi un lucru, vorba aia de zici tu de ea se aplica in realitate, dar nu si aici chiar daca ai dovezi nu poti face nimic si am incercat sa discut si cu cei de la innogames si m-au trimis sa discut cu carmi, am incercat a doua oara sa discut cu ea de cand joc acest joc si degeaba doar nu o sa dea afara supermoderatori si admini cu lvl mare pt un biet jucator ca mine.
iar asta ca nu am trib si tampenii de genul bleahhhh lasa-ne pe bune, nu uita ca eu si sadonix am stat la baza razboiului intre M.T. si WaRoom, in 3 posturi cu rugayah si leul999 pe extern am ajuns sa vad prin TeamViewer de unde ii vine sprijin si uite asa la bagat ea pe painkiller02 in cacao in fata mea, asa slab cum sunt eu i-am aratat lui modrique cum poate sate cu tine sitter. bineinteles a fost ajutat si de doi colegi : HagiDeLaRovinari si Divine.
iar daca nu cumva am uitat eu sa citesc acesta este un forum pt politica & propaganda, nu un forum "ce trib ai" sau "cine are cele mai multe puncte".



Ma repet, mutati-va in alte topicuri, chiar trebuie sa suportam incultura voastra aici? Consider ca suntem niste oameni destul de cerebrali, incat sa facem diferenta intre un topic de barfa si un topic EXCLUSIV War-ului.........'e greu sa pricepem'??? Hai sarbatori fericite tuturor!


iar tu mai incet cu jignirile ca nu ne tragem de sireturi. ai inteles sau vrei sa iti desenez ? nu iti convine i-ati jucariile si du-te si culcate, sau fati topicul tau la tine pe forumul intern.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Ma repet, mutati-va in alte topicuri, chiar trebuie sa suportam incultura voastra aici? Consider ca suntem niste oameni destul de cerebrali, incat sa facem diferenta intre un topic de barfa si un topic EXCLUSIV War-ului.........'e greu sa pricepem'??? Hai sarbatori fericite tuturor!



Neah , shinobi>thred-ul asta


Prefer sa ii citesc posturile lu shinobi prin care isi ineaca talentul in posturile sale mirifice :D
 

DeletedUser

Neah , shinobi>thred-ul asta


Prefer sa ii citesc posturile lu shinobi prin care isi ineaca talentul in posturile sale mirifice :D

mai bine te-ai uita in oglinda inainte sa vorbesti de altcineva, plus ca tare mult as vrea sa vad si eu ce P&P ai facut tu pe pe topicul L5 sau daca ai facut vreodata asa ceva.
 

DeletedUser

mai bine te-ai uita in oglinda inainte sa vorbesti de altcineva, plus ca tare mult as vrea sa vad si eu ce P&P ai facut tu pe pe topicul L5 sau daca ai facut vreodata asa ceva.

Suferinzi sunte cei care au dispartut de pe harta si nu mai sunt bagati in seama......Soholobii stiu ca, cauti atentie.....din partea mea vei aveam mereu parte de ea....pentru ca ma distrezi la fel de mult cum o face un animal de casa. Opps asta mi-a scapat
 

DeletedUser4920

Suferinzi sunte cei care au dispartut de pe harta si nu mai sunt bagati in seama......Soholobii stiu ca, cauti atentie.....din partea mea vei aveam mereu parte de ea....pentru ca ma distrezi la fel de mult cum o face un animal de casa. Opps asta mi-a scapat




Ce esti rau ma ?


In fine nu stiam ca sobolani sunt si animale de casa :D ai drecu , ce fac pt nitica atentie si mancare , criza asta deh macar acum poate spune ca macar face ceva :D
 

DeletedUser10388

lasa draga statisticile ca nu pentru asta joaca cei din ufo...ei se distreaza nu ca altii de stau cu unghiile la glanda si vaneaza sate de barbari:) la ei au fost concediati jucatori de cateva milioane bune pentru ca s-au pretat la a lua sate de la marginea hartii si nicidecum nu s-au laudat cu asa exemplare:D
bravo lor si pentru ca au pus demnitatea inaintea punctelor si a locului in clasament!

se strange latu' rugayah? sau ce urmaresti de incerci sa te pui bine cu UFO....nu prea iti sta in caracter sa zici asa ceva, mai ales despre dusmani:D

Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 81
Diferență: 16

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 5
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 627,973
Tabăra 2: 736,100
Diferență: 108,127

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 139,198
Tabăra 2: 50,940
Diferență: 88,258

image.php
 

DeletedUser

Ce esti rau ma ?


In fine nu stiam ca sobolani sunt si animale de casa :D ai drecu , ce fac pt nitica atentie si mancare , criza asta deh macar acum poate spune ca macar face ceva :D


sobolanii sa ii faci pe parintii tai, fratii, verii....asta dovedeste cat de inteligent esti. cand nu esti capabil sa dai o replica cuiva incepi sa jignesti. trist sincer dar ma rog nu conteaza ce dracu sa va invete astia prin scolii.
oricum trebuie sa te bucuri ca in cel mai rau caz vei fi : "un p@#st cu diploma" by parazitii


Suferinzi sunte cei care au dispartut de pe harta si nu mai sunt bagati in seama......Soholobii stiu ca, cauti atentie.....din partea mea vei aveam mereu parte de ea....pentru ca ma distrezi la fel de mult cum o face un animal de casa. Opps asta mi-a scapat

tu stii ceva =)) ma indoiesc, tu nu stii nici macar sa folosesti sistemul intern de tickete, tu ii suni :rolleyes: . parerea mea e ca tu te uiti in oglinda si crezi ca sunt eu, cred ca ti-a dereglat aliat circuitele =)) dupa capaciala aia si stii ce imi place cel mai mult la povestea asta, ca aia de ti-au zis sa vii acolo nu ti-au zis ca e si aliat(pt ce sunt prieteni :D ), se pare ca vroiau si ei sa se distreze pe seama ta. poate ca acum ar trebui sa te intrebi cine pe cine distreaza ? :cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

@Stelian86 - nicidecum draga,[.......]nu de alta dar, eu nu ma pot abtine sa nu spun in fatza ce am de spus...iar prietenii stiu asta cel mai bine, si pana acum mi-au apreciat sinceritatea chiar daca i-am jignit sau nu am avut dreptate, faptul ca nu m-am ascund dupa deget mi-a dovedit onestitatea si e un lucru mai de apreciat decat linguselile. si pot confirma asta si fosii tai lideri, awadhy, comod, chiar si zidevara....de restul nu mai spun, dar lasa ca stiu ei:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10388

daca prieteniile mele ar fi stat in pupat in *** si lungimea parului de pe limba as fi disparut de mult de pe harta..

pai se poate draga? o doamna ca tine sa aiba un asemenea limbaj?:eek:
si despre ce sinceritate vorbesti?:confused:
ti-a adus mosul asa ceva?:D
 

DeletedUser14300

pai se poate draga? o doamna ca tine .....

cum adica draga..."ca mine..." ce fel de doamna ai concluzionat tu ca as fi?
si ce insinuezi???...
cumva doar domnii ca tine...au dreptul sa utilizeze asa un limbaj?

si despre ce sinceritate vorbesti?:confused:
ti-a adus mosul asa ceva?:D

si cu asta ce mai insinuezi?...a mosul meu nu are mai multa insiratie in a alege cadouri? ei bine a avut, iar sinceritatea a dus-o la aia carora le lipseste cu desavarsire...
 

DeletedUser10388

cum adica draga..."ca mine..." ce fel de doamna ai concluzionat tu ca as fi?
si ce insinuezi???...
cumva doar domnii ca tine...au dreptul sa utilizeze asa un limbaj?

absolut nici o concluzie, doar ca ai o varsta, adica nu esti o pustoaica de 15 ani:D
si eu doar am citat, nu sunt autorul:):)
 

DeletedUser14300

pai si care e draga problema in postarea mea? ce te deranjeaza la limbaj si de ce crezi ca varsta mea ar trebui sa aiba vreo legatura cu principiile tale?
te-a jignit cumva ce am spus?...gasesti vreun numitor comun intre expresiile folosite de mine si ceea ce te reprezinta pe tine?
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser10388

cuvintele astea m-au deranjat
daca prieteniile mele ar fi stat in pupat in *** si lungimea parului de pe limba as fi disparut de mult de pe harta..

adica prietenia mea cu acei jucatori care au disparut de pe harta sta in definitia data de tine?:eek::eek::eek: cam asta reise din afirmatia ta


scuze plesuvule, trebuia s-o zic:D
 

DeletedUser14300

eu nu am dat nici o definitie...si nici astfel de afirmatii sau app nu am facut...
insa tu cum ai reusit sa ajungi la astfel de corelatii...cum de ai tras concluzia asta? constiinta...amintirile...sau ilogica?
 

DeletedUser4920

@Shinobi666

Daca te-ai simtit jignit , atunci sincer mi se rupe de ce iti pasa tie .

setzel>shinobi

Am intodeauna dreptate , asa ca te rog sa iti ceri scuze , daca vrei sa te mai bag inseamna ingrat mic iti dau apa la moara si acum faci pe cocosu paci cand nu sunt online...ntz ntz
 
Sus