Unique Vs RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Lasai ma serbane, cauta scuze acum ce vrei, parca nu ai stii ce ai patit tu cu puriul stefan, ca vorba aia tu esti capul rautatilor ;) la noi in trib.


LE: si totusi imi place cum ataca modrique :

Titlu modrique retrage sprijinul său din 175.
Expediat 13.05.09 16:53
din: modrique
Sat: 244 ~No fear~ (416|536) K54
Către: Awadhy
Sat: 175. (420|533) K54


Unităţi:
0 0 0 0 0 0 0 989 0 0 0 0

nu-mi place cand da cineva in fostii mei colegi si exemplul asta nu spune nimic,din cate vad a retras ceva trupe,nu e raport de atac.ma intreb insa de ce nu ai pus si celelalte probabil sute de atacuri care au rupt zid,ferma,cazarma samd pt ca stiu cum joaca adi si alaturi de shukaru care-i la voi acum sunt dupa parerea mea printre cei mai buni 5 jucatori de pe l5(din cei a caror evolutie am urmarit-o).
la blitz cred ca am fost unul din ultimii sitteri inainte sa se sparga mt-ul si nu inteleg ce furturi s-au facut,mi-a parut rau de copil pt ca juca am si incercat sa vorbesc cu setzel sa-l ia la ei dar s-a sictirit cum au facut multi in ultimele zile ale MT-ului si a dat stergere cont.
ce pot sa zic e decat bafta ambelor triburi,am prieteni in ambele asa ca de data asta sunt neutru:)
P.S. bubi,mai da un semn de viata;))
 

DeletedUser

el a atacat, ca nu vad de ce a bagat sprijin inainte de 20 si ceva de atacuri ;) si poate e bun pt tine, pt mine nu, am lamurit e si de el ca deaia e in Unique si da in cei care iau intins o mana decate ori se certa cu Regele Thomas si iesea din trib ;)
 

DeletedUser

Lasai ma serbane, cauta scuze acum ce vrei, parca nu ai stii ce ai patit tu cu puriul stefan, ca vorba aia tu esti capul rautatilor ;) la noi in trib.


LE: si totusi imi place cum ataca modrique :

Titlu modrique retrage sprijinul său din 175.
Expediat 13.05.09 16:53
din: modrique
Sat: 244 ~No fear~ (416|536) K54
Către: Awadhy
Sat: 175. (420|533) K54


Unităţi:
0 0 0 0 0 0 0 989 0 0 0 0
tu vorbesti de atac iar in raport se vede ca e sprijin ..mai bine taci ..si ar fi bine sa iti aduci aminte cand te rugai de mine sa o atac pe rugayah ...:mad:
 

DeletedUser

hai sa nu ne acuzam uni pe alti

nu vad nimic rau daca te ruga sa o ataci,cand erai la noi era un dusman???
cum nu am vazut nimic rau in incercarile tale sa o aperi,propunand si alianta cu unique ca sa nu o atacam!!!
 

DeletedUser

cineva din tribu rw spunea acuma cateva luni ca shinobi vorbeste mult si prost ...se pare ca avea dreptate ...tin sa precizez ca nu am nimic personal cu ceilalti membri din rw si sper sa intelegeti ca e doar un joc.:cool:
 

DeletedUser

Shinobi666 = mare mincinos daca zici ca am bagat sprijin pe satul ala si mai aveam si 20 atacuri pe el ....nici nu stiu ce cauta cavaleria aia la tine ...eram ocupat cu datu atacurilor si cine stie ce comenzi aiurea am dat .

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@modrique ha ha ha nu stiu cine minte dintre noi doi dar daca spui ceva de ce nu spui asa cum a fost ? eu te-am rugat sa ataci toti jucatori din jurul cuiva si anume ingerul victoria eu nu aveam nici un avantaj ci ti-am cerut sa ajuti tribul. cu sprijinul ala am raport ca tu ai vrut sa ataci acolo dupa parerea mea odata ce raduica avea 15-20 de atacuri uitate la coordonate sa vezi la cine e satul, nu ma compara pe mine cu tine ca nu pe mine ma considera conducerea MT spion. Uiti ca erai pe cont la pepsi-girl ca sitter ca sa vezi cum e la noi si erai suparat ca cei din MT nu te lasa vii la noi ca iti placea aici, ai venit la noi ce ai facut, tu si cu celelate conturi ale tale ? ai fugit asta ai facut, de ce zic aia ca sunt cu gura mare si ca sunt mincinos, simplu ca ar vrea si ei sa fie ca mine dar nu pot cu tupeu ci coloana vertebrala. Si ce ai facut tu bun pe L5 ? nimic nu uita ca ai crescut mare datori ta lui pepsi-girl ca tia dat satele lui freddie kruger ;) nu ai facut nimic ca player decat ai atacat ca sa cresti la inamici invinsi si rar de tot luai si sate asa ca nu vorbi tu de mine ca nu esti in masura. Sa mai zic ca tu si atari ne-ati tradat ? nu mai are rost stii tu mai bine, asa pt rugayah ca tot zicea ca nu mai joaca comod si ca ii ia satele Serban-bantu, iti zic eu de ce nu mai joaca sa saturat de oameni ca tine tu esti motivul principal pt care sa lasat de joc. acum tind sa cred si eu ca aia din conducerea MT care ziceau ca esti spion aveau dreptate :cool: :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu mai am nimik de spus ...nu vreau sa ma cert cu nimeni si nu vreau nimik de la nimeni ...va urez bafta la toti ...iar tu shinobi nu mai spune minciuni si fii baiat cuminte:mad:
 

DeletedUser

@modrique ha ha ha nu stiu cine minte dintre noi doi dar daca spui ceva de ce nu spui asa cum a fost ? eu te-am rugat sa ataci toti jucatori din jurul cuiva si anume ingerul victoria eu nu aveam nici un avantaj ci ti-am cerut sa ajuti tribul. cu sprijinul ala am raport ca tu ai vrut sa ataci acolo dupa parerea mea odata ce raduica avea 15-20 de atacuri uitate la coordonate sa vezi la cine e satul, nu ma compara pe mine cu tine ca nu pe mine ma considera conducerea MT. Uiti ca erai pe cont la pepsi-girl ca sitter ca sa vezi cum e la noi si erai suparat ca cei din MT nu te la sa vii la noi ca iti placea aici, ai venit la noi ce ai facut, tu si cu celelate conturi ale tale ? ai fugit asta ai facut, de ce zic aia ca sunt cu gura mare si ca sunt mincinos, simplu ca ar vrea si ei sa fie ca mine dar nu pot cu tupeu ci coloana vertebrala. Si ce ai facut tu bun pe L5 ? nimic nu uita ca ai crescut mare datori ta lui pepsi-girl ca tia data satele lui freddie kruger ;) nu ai facut nimic cu ca player decat ai atacat ca sa cresti la inamici invinsi si rar de tot luai si sate asa ca nu vorbi tu de mine ca nu esti in masura. Sa mai zic cu tu si atari ne-ati tradat ? nu mai are rost stii tu mai bine, asa pt rugayah ca tot zicea ca nu mai joaca comod si ca ii ia satele Serban-bantu, iti zic eu de ce nu mai joaca sa saturat de oameni ca tine tu esti motivul principal pt care sa lasat de joc. acum tind sa cred si eu ca aia din conducerea MT care ziceau ca esti spion aveau dreptate :cool: :rolleyes:

Mi-au dat lacrimile....din dragoste sau iarta-ma tot la tv este......si daca mordrique e motivul......good job....treci la urmatorul....

Daca vreti sa jucati un joc in care sa legati prietenii rugatii pe aia de la Sims sa il faca online...daca deja nu e....

Nimeni nu intelege....cand vine ** de sate majoritatea se schimba asta e....asa e jocul...
 

DeletedUser

ai perfecta dreptate rain, jocul asta nu are nimic legat de prietenie ... e voarba doar de puncate si sate cat mai multe, cum se zice scopul scuza mijlocele ... sper sa le iei tu pe toate ...
P.S. da randunica pentru tine era postul meu
 

DeletedUser

Mi-au dat lacrimile....din dragoste sau iarta-ma tot la tv este......si daca mordrique e motivul......good job....treci la urmatorul....

Daca vreti sa jucati un joc in care sa legati prietenii rugatii pe aia de la Sims sa il faca online...daca deja nu e....

Nimeni nu intelege....cand vine ** de sate majoritatea se schimba asta e....asa e jocul...

rainn vezi cu cine mai vorbesti sa il "tina" ocupat pe serban ca el e capul nostru ;), daca imi aduc eu aminte rainn nu ziceai tu ca joacul asta e doar un joc si e vorba de real life si prieteni cu care iesi tu pe la o berica in realitate sau erau doar vorbe goale :confused::rolleyes:
 

DeletedUser

rainn vezi cu cine mai vorbesti sa il "tina" ocupat pe serban ca el e capul nostru ;), daca imi aduc eu aminte rainn nu ziceai tu ca joacul asta e doar un joc si e vorba de real life si prieteni cu care iesi tu pe la o berica in realitate sau erau doar vorbe goale :confused::rolleyes:

Amice...serban e ultima mea grija...sincer sa fiu nici nu stiu cine e....si niciodata n-am stat sa ma uit la actele lui...cand o sa fie pe lista mea de prioritati o sa iti zic....sau daca vrei..poti trage un bilet si sa stai la coada in locul lui.....cand ajungi poate iti dau un autograf....

Sa iti cauti filmul teoria conspiratiei.....sau spitalul de nebuni....unu din astea 2...

Aikon....eu nu m-am referit la prietenii cu care te vezi....in RL....eu m-am referit la prieteniile de pe joc....care majoritate sunt de fatada...

Gen....comod a fost dezamagit de mordrique ca se impacau bine pe mess.....astea is vrajeli de 2 lei.... Omu se plictisise probabil de incompetenta unora din RW.....si a cautat si el un motiv sa se lase...


Sholobi dute si canta prin alta parte aci carciuma e plina...
 

DeletedUser

Gen....comod a fost dezamagit de mordrique ca se impacau bine pe mess.....astea is vrajeli de 2 lei.... Omu se plictisise probabil de incompetenta unora din RW.....si a cautat si el un motiv sa se lase...

poate ne lamureste modrique ... ?:rolleyes: eu iti dai inca o data dreptate rain nu o sa iti gasesti niciodata prieteni adevarati pe joc ... nici macar pe jumatate ;)
 

DeletedUser

rainn21 o mica vacanta sa te linistesti
raduica vezi ca exista si regula 1.4 in care ti se spune exact ce nu trebuie sa faci cu privire la gramatica altora.
SADonix la fel.
nu va hartuiti ca nu e bine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus