UPS si marile tradari de pe L2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Haha! As intra eu in EW da' ma gandesc ca mai bine stau asa si privesc. Cand o veni momentul sa imi fac de cap, ma duc in upS. Ca acolo e un trib de guru si de mentori. Invatacel ma fac! Invat si eu cum e cu atacul la secunda ca am auziti ca unul Ghisco... Ghishto... Ghismo... da lectii pe forum! Pe bune! E meserie cu ghivent! :D :cool:
 

DeletedUser

ew ?? ge ??..astea sunt triburi?


bai!! :mad::mad::mad::mad: deci te bat!!

Haha! As intra eu in EW da' ma gandesc ca mai bine stau asa si privesc. Cand o veni momentul sa imi fac de cap, ma duc in upS. Ca acolo e un trib de guru si de mentori. Invatacel ma fac! Invat si eu cum e cu atacul la secunda ca am auziti ca unul Ghisco... Ghishto... Ghismo... da lectii pe forum! Pe bune! E meserie cu ghivent! :D :cool:

e ghismo si are un shitzu la profil (sau avea) si nu ma prea place, pe mine nu m-a invatat nimic bun :(

mi-a mai si prezis ca mi se termina cariera de diplomat pe L2:( m-a bosconit! :(((
 

DeletedUser

da exact in ce vrei sa te specializezi cora? postul de sef e foarte ocupat, de-acum iti zic!:))
 

DeletedUser

daaaaa.... vrei id de mess, skype sau nr de telefon? dar vezi ca te costa si informatia mea...si te costa si cursurile... totusi, sa nu uitam, inveti de la cei mai buni!:))
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Cora, asl, pls .. in traducere:
(A)l cui esti?
(S)i ce daca?
(L)umea cat?

(P)une tot aici!
(L)iber si fara inhibitii!
(S)a fii din upS, oare?!?! :D:D:D

si sa revenim... am deschis aceasta tema ptr ca nu stiu in ce trib sa merg. si vreau sa-l aleg pe cel mai tradator! care e ala???? :(
 
Ultima editare:

DeletedUser

eu votez cu upS, clar! cere invitatie dar vezi sa-ti lasi prietenii la usa... si insoara-te cu un cont mare ca nu te primesc asa mic si pricajit... totusi, vrei in trib rang 1, exista niste pretentii!:))
 

DeletedUser

ceri niste informatii care m-ar compromite in cazul in care as vrea o cariera de clevetitor :).asa mi s-a spus de un upsar
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Malefic sunt eu!!!! BAMPIRUL!!!!! Ups E PENTRU MINE!!!! VREAU SI STIU CA POT!!!!! Cine e sefu acolo??????????????? :confused:
 

DeletedUser

deci nu pot sa rad ca is off topic!!! dar fac eu interviul preliminar al upS-ului!! hai la noi ca nu trebuie sa-ti ataci colegii, numai sa facem noi tribul mare, sa depasim DBD-ul, dar totusi, daca vii, ne dai si noua niste informatii? si vezi ca nu ai voie sa ataci N-E, ei ne sunt aliati, dar nu stie nimeni, decat toata harta, bine.... noi nu recunoastem nici morti!:)))
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
da, da, da!!!! vreau sa vin! ma regasesc!!!! si promit sa aduc macar jumate din familia mea! si familia mea are si ea familie... si familia familiei mele are si ea... si tot asa! vreau, vreau, vreau!!!!
 

DeletedUser

Bine, te acceptam.... acum da-ne niste informatii... sitterele cine le tine? Intre ce ore lucreaza conducerea tribului tau? Ahhh.... am uitat sa-ti zic: noi suntem o mare familie... ai vreo problema cu incestul tribal?
 

DeletedUser

aloooo!!!stooooppp.!!vreau si eu sa vand!!vreau si eu sa mint!!vreau si eu sa fiu ca ei:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus