UPS si marile tradari de pe L2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

asa intrebari puneti, de parca as avea de unde sa va raspund! tradarile upS sunt geniale... si daca inca n-ati jucat pe L2 sa vedeti ce si cum, amu' ii tarziu!:rolleyes:
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
nu-i tarziu sa inveti! am mai zis..... vreau, vreau, vreau!!!! a propos!!! e cineva din upS pe aici sa imi raspunde si mie??? ca vad ca voi faceti misto de bunele mele intentii!
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (3 members and 1 guests)
aldana, Bampirul666, cora2007

astia is deocamdata prezenti... musafirul ala o fi o fantoma care abia asteapta sa fie exorcizata de upS! sa vezi atunci navala pe forum! vom fi infranti instant!
 

DeletedUser

nu vom fi infranti.trebuie doar sa ne ploconim si milogim in fata lor.si totul va fi bine!
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
eeeee, fantoma, fantoma!!!! dar sa stim si noi!!! sau macar ei!!!! sa vina mentorii incoa sa ma lamureasca si pe mine!!!
aldana, da' tu de pe unde esti??? cunosti L2?
 

DeletedUser

nu vom fi infranti.trebuie doar sa ne ploconim si milogim in fata lor.si totul va fi bine!

[YOUTUBE]5F_D71Ceaqg[/YOUTUBE]

eeeee, fantoma, fantoma!!!! dar sa stim si noi!!! sau macar ei!!!! sa vina mentorii incoa sa ma lamureasca si pe mine!!!
aldana, da' tu de pe unde esti??? cunosti L2?

io sunt o mandra strigoaie din EW... da stiu muuuulte! is batrana!:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

Bampirul666

member
Scor reacție
2
aia blonda cine e???? ea e dora???? si ceilalti doi??? ghismo si kesleri (parca asa il chema... mi-a zis tata ceva de el...) ???
 

DeletedUser

introdu-ma in tainele l2.te rog :))

Au fost odata ca niciodata, 4 frati cu acelasi scop. Cucerirea nordului, pe care deja il atacau impreuna de cativa ani... bine, unii mai mult decat altii... si bla bla bla, niste scandaluri si dintr-o data, 2 din fratii de mama (EW si UPS) au devenit "nimic", nici PNA macar... nik, nik... eh si ce s-a gandit upS? ia sa ne luam noi de astia mai mici si fraieri (Getica), din coltul hartii, sa ne eliberam dosul. problema e ca toate triburile astea, aveau deff trimis la fratele al mare (DBD) care se lupta cu N-E ca aveau un copil in comun, pe Ghimes...si niciunul nu vroia sa renunte la custodie. Si atuuuunci upS, deja certat cu Ew, intr-o noapte, asa pe la ora 00:00 a inceput sa atace Getica, EW-ul a luat apararea fratelui mai mic si a inceput razboiul cu upS, dar asa, mai pe ocolite...si numai cu nepotii facuti cu N-E si adoptati de upS... si azi asa, maine, asa... intr-o zi, EW a zis sljr'a^P*^*%&%wjqorj (ceva foarte urat) si a zis ca nu se mai joaca ca nu suporta aceasta situatie. DBD-ului ii era frica sa se intoarca impotriva upS-ului ca era amenintat cu dezvaluirea de informatii periculoase care i-ar fi cauzat avortul spontan al Ghimesului si ii trebuia pampersul din upS, EW si Getica... da era nasol, foarte nasol pentru el. S-a abtinut el pana la urma, dar din cauza ca MP*%O*%O&$I&^$u8 (ceva urat) intr-un final vad ca a gasit o solutie de conciliere cu N-E-ul si tare mi-e ca neavand pe cine sa mai atace... or sa faca o nebuniiiiiiiieeeeeeee!!
Mai, mult am scris... mai detaliez cu ce ghicesc in viitor?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

alea is cuvinte frumoase dar au inteles urat.... in familia aia de 4 frati nu s-a vorbit niciodata vulgar! :D:D:D:D

guest,esti din ups ?comunica cu noi

pana nu primeste un nume si odata cu ea o fata si o voce, e mut ca lebada...100% spion
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
noi suntem 7 frati acasa!!!! si ne batem continuu!!! de-aia zic ca imi doresc &^gdfg%djas=(0)"*fsdad.... nu de alta dar sunt tabacit!
si aia din getica ce-au facut??? continua povestea! si-au luat-o in freza????
 

DeletedUser

si imagini din viitor ai ???

are fetita :))

[YOUTUBE]tON0E1Zp9LQ[/YOUTUBE]

noi suntem 7 frati acasa!!!! si ne batem continuu!!! de-aia zic ca imi doresc &^gdfg%djas=(0)"*fsdad.... nu de alta dar sunt tabacit!
si aia din getica ce-au facut??? continua povestea! si-au luat-o in freza????

deci dupa ce EW-ul a sljr'a^P*^*%&%wjqorj (ceva foarte urat), getica a ramas copil orfan, al nimanui :(....fratele mai mare, DBD-ul, s-a spalat pe maini, upS-ul ii storcea zilnic cosurile...si-l chinuia....si nu stiu.... e nasol de ei, saracii! da nu tradeaza mai!! ma tot mir! inca is in vana!:))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus