Utopic

  • Autor subiect DeletedUser4195
  • Data de început

DeletedUser4195

credeti ca e posibil ca un grup format din cei mai buni 200 de playeri jucind pe 100 de conturi sa inchida o lume in mai putin de un an???


eu cred ca da si as vrea sa vad o incercare pe urmatoarele lumii
ar fi o realizare incredibila
iata de ce ar merita sa joci un an de zile cite 12 ore pe zi triburile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33163

Nu se poate,nefiind o colaborare dinaintea deschiderii lumii,ar fi extrem de greu sa se realizeze ceva...Iar fara colaborare,un trib de jucatori buni se poate desfiinta usor
 

DeletedUser4195

nu ai inteles
eu ** de toti playeri care au jucat sau joaca pe punct ro
cei mai buni dintre toti indiferent de lume sau trib sa intre in secunda x pe o lume noua si sa o inchida in maxim un an
 

DeletedUser35749

Si ma rog de unde stii tu care sunt cei mai bunii 200 de playeri? Mai mult ca sigur nu e posibil asa ceva, sigur vor mai interveni certuri pe parcurs, multi vor renunta si multe alte chestii.

"iata de ce ar merita sa joci un an de zile cite 12 ore pe zi triburile"
De ce ar merrita ca nu inteleg? Nu mai mananci, nu mai iesi afara, stai lipit de calculator si dai atacuri ca sa ce? Sa se termine o lume? Ce castigi dupa aia?
 

DeletedUser

"iata de ce ar merita sa joci un an de zile cite 12 ore pe zi triburile"
De ce ar merrita ca nu inteleg? Nu mai mananci, nu mai iesi afara, stai lipit de calculator si dai atacuri ca sa ce? Sa se termine o lume? Ce castigi dupa aia?

Corect, pe primul loc este viata reala, pe locul doi ... trei ... etc., pe locul X lumea virtuala. Nu uitati ca acesta este doar un joc, deci un mijloc de destindere. Din pacate din ce in ce mai multi uita lucrul asta. Citeam la un moment dat o descriere de profil care suna cam asa "daca macar 50% dintre frustrati ar renunta la triburile, am avea cu totii jocul pe care il dorim cu totii" (citez din memorie). Cata dreptate avea omul ala... Nu mai exista in primul rand fair play. Celelalte probleme decurg din asta...
 

DeletedUser33163

nu ai inteles
eu ** de toti playeri care au jucat sau joaca pe punct ro
cei mai buni dintre toti indiferent de lume sau trib sa intre in secunda x pe o lume noua si sa o inchida in maxim un an

Tiind sa cred ca am inteles,fara comunicare nu se poate inchide o lume,iar daca nu se stiu intre ei,e greu sa se lege rapid o relatie de prietenie care sa reziste...+ ca e nevoie de un timp mult prea mare+n motive
 

DeletedUser4195

Si ma rog de unde stii tu care sunt cei mai bunii 200 de playeri? Mai mult ca sigur nu e posibil asa ceva, sigur vor mai interveni certuri pe parcurs, multi vor renunta si multe alte chestii.

"iata de ce ar merita sa joci un an de zile cite 12 ore pe zi triburile"
De ce ar merrita ca nu inteleg? Nu mai mananci, nu mai iesi afara, stai lipit de calculator si dai atacuri ca sa ce? Sa se termine o lume? Ce castigi dupa aia?

esti atent???/
intreaba de citi ani joaca anumiti playeri triburile,mai intreaba cam cite ore stateau la comp in primul an de joc,e usor sa gasesti 200 de playeri de exceptie aici imi cer scz am formulat gresit,corect, nu ai cum sa identifici cei mai buni 200 de playeri si la intrebarea de ce se merita iti raspund cu alta intrebare ,de ce te joci????? la intrebarea asta raspund si eu
am jucat ca sa ajung cel mai bun
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

esti atent???/
intreaba de citi ani joaca anumiti playeri triburile,mai intreaba cam cite ore stateau la comp in primul an de joc,e usor sa gasesti 200 de playeri de exceptie aici imi cer scz am formulat gresit,corect, nu ai cum sa identifici cei mai buni 200 de playeri si la intrebarea de ce se merita iti raspund cu alta intrebare ,de ce te joci?????


Ma joc ca sa ma "distrez" in timpul liber, prefer sa stau cat mai mult pe afara cu prietenii din viata reala decat cu cei de pe cea virtuala.
 

DeletedUser4195

prea multe caractere , prea multe orgolii
nu vreau sa intru in polemica ,orgoliul ii caracterizeaza pe un anumit tip de oamenii ei nu pot fi playeri exceptionali ,de ex cine face distinctie intre satele lui si satele tribului nui player de triburile,trebuie sa joci f mult timp ca sa pricepi asta ,eu cred ca poti aduna 200 de caractere sa faca ceva de neinchipuit
un proiect maret!!nu!!??ceva care sa ramina si dupa ani, o istorie cu oameni si fapte care au realizat imposibilul iata motivul pt care merita sa joci

daca va incinta o asa grazavie nu ezitati sa va spuneti parerea
modestia e pt prostii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33163

Totusi,eu vad ca toata lumea considera ca nu...Cineva cu da ?
 

DeletedUser4195

eu astept playeri de talia lui piciri ,doieion yattisor,ina hgk dianagal,cutiapandorei,ariciuec cosminion,si multi altii pe care nu ii cunosc sa isi dea cu parerea
 

DeletedUser4195

stiu ce poate face un singur player inmultesc asta cu 100 si nu pot intrevedea rezultatul asa ca,nu cred ca trebe f mult noroc
 

DeletedUser4195

Pauleta, ti-a scapat vre-un topic? :D :D

orice post indiferent de continutul lui pe un forum care cu mult timp in urma era mult mai animat este binevenit
sa stiti ca si forumul extern are un rol in economia jocului unui trib,insa se pare ca pe triburile sa asternut monotonia
paruielile pe forum aveau si ele un farmec anume
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
credeti ca e posibil ca un grup format din cei mai buni 200 de playeri jucind pe 100 de conturi sa inchida o lume in mai putin de un an???

Ti-ai raspuns singur chiar prin numele thread-ului : "Utopic" :D
 

DeletedUser38023

credeti ca e posibil ca un grup format din cei mai buni 200 de playeri jucind pe 100 de conturi sa inchida o lume in mai putin de un an???


eu cred ca da si as vrea sa vad o incercare pe urmatoarele lumii
ar fi o realizare incredibila
iata de ce ar merita sa joci un an de zile cite 12 ore pe zi triburile

Da, este posibil..
In conditiile in care la 5 luni ii furi de la masa, ii tii nemancati si ii convingi ca satele si farmul le pot linisti foamea, ii biciuiesti cand nu le intra nobilii bine si le implementezi ideea ca succesul in viata coincide cu succesul contului de pe triburile.

p.s. cand pe un forum comun cineva va deschide un topic idiot "cu ce va ocupati", cand membrii triburilor de acolo vor spune cu jumate de gura "frizer, doctor, inginer", ai tai vor striga de se va cutremura threadul: "razboinici!!!!!!!! hau hau hauuuuu!!!!"
 
Sus