Viitorul L 5

DeletedUser4920

Jocul greseala asteapta :) , cand se produce se actioneaza si se castiga un avantaj , jocul asta va ramane intodeauna unul de sah :D
 

DeletedUser

El care e hapsan....s-a gandit in felul urmator : daca prietenii lui i s-au plans luni bune ca au prea multe conturi si ca jocul le ocupa prea mult timp....si ca vor sa se lase din cauza asta.....de ce sa le mai dea pe cap alte sate de aparat....Ca doar vorba aia prietenul la nevoie se cunoste....... Dar prietenii hapsanului...intre timp probabil s-au razgandit si au zis....ca, cateva milioane in plus nu le-ar strica.... Vezi tu aikon...niciodata nu mi-a placut sa incerce lumea sa ma prosteasca in fata....desi pe la spate am mai inchis ochii.....cand cineva vine si mi se plange timp de 1-2 luni ca se cearta cu prietena din cauza jocului...si ca vor sa se lase......iar dupa 1 luna vin si imi cer un cont de 9 milioane....eu ce sa cred? ca prietenii m-au mintit nu? sau ca brusc au facut rost de timp?

Nu ma implosc cu rahat cu tine. daca vrei sa te bagi in rahat n-ai decat CEAU
p.s nimeni nu ti-a cerut nimik tu ai fost un milog si te-ai dus repede dupa ce ai aflat la proprietar sa zici ca mai bine noua decat tie...
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32590

mai bine va ganditi la viitorul vostru in RL decat al lumi5:)

e doar un sfat;)
 

DeletedUser3919

Nu ma implosc cu rahat cu tine. daca vrei sa te bagi in rahat n-ai decat CEAU
p.s nimeni nu ti-a cerut nimik tu ai fost un milog si te-ai dus repede dupa ce ai aflat la proprietar sa zici ca mai bine noua decat tie...
:D :D :D
In loc sa te bucuri ca te-a apreciat... :p
Vad ca tot dai apa la soareci dupa contul ala. Ai plans la mine in PM, ai mai plans inca pe la cativa pe care ii mai stiu. Incep sa cred ca de prea multe lacrimi varsate de tine contul ala e si atacat :rolleyes:

Tu oricum mereu ai fost cu fundul in doua luntrii.... crucile tale se invart mereu dupa cum bate vantul.
 

DeletedUser

:D :D :D
In loc sa te bucuri ca te-a apreciat... :p
Vad ca tot dai apa la soareci dupa contul ala. Ai plans la mine in PM, ai mai plans inca pe la cativa pe care ii mai stiu. Incep sa cred ca de prea multe lacrimi varsate de tine contul ala e si atacat :rolleyes:

Tu oricum mereu ai fost cu fundul in doua luntrii.... crucile tale se invart mereu dupa cum bate vantul.

Eu zic sa taci, ca si asa te-ai dat mare si tare si te-a facut florina:)).
Si nu inteleg dc te bagi tu ? eu am ** cu el la telefon si i-am explicat NOI NU VREM SATELE.
Vrem aparare intelegi !? Sper sa intelegi ce am scris ca tu esti mai inteligenta si scrii foarte corect romana si eu nah... dar totusi mai bine scrie florina ca tine :)))
Am pus discutia la mesaje amuzante... :)) ca si asa esti amuzanta:))
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

Am pus discutia la mesaje amuzante... :)) ca si asa esti amuzanta:))

Te deranjeaza daca pun si eu discutia cu tatal tau (vio60... sau tot un multicont de-al tau e) si comentariile lui vizavi de ceea ce ati scris si tu si barbata? :D

Cu ce m-a facut? Cu vulgaritatea ei? Pai la asa ceva o las sa ma faca de cate ori vrea ca spre deosebire de mine am inteles ca are experienta pe maidane.
Citeste semnatura ungurului si poate vei intelege mai bine. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doamnelor ne indepartam de subiect ,problemele personale in alta emisiune :))
 

DeletedUser

Te deranjeaza daca pun si eu discutia cu tatal tau (vio60... sau tot un multicont de-al tau e) si comentariile lui vizavi de ceea ce ati scris si tu si barbata? :D

Cu ce m-a facut? Cu vulgaritatea ei? Pai la asa ceva o las sa ma faca de cate ori vrea ca spre deosebire de mine am inteles ca are experienta pe maidane.
Citeste semnatura ungurului si poate vei intelege mai bine. ;)

da multi account ... :))))
 
Sus