Viitorul L 5

DeletedUser

mai vedem noi cine rade la urma:)) sa stii ceva pot fi chiar langa tine in spatele tau coleg cu tine nu se stie:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12398

mai vedem noi cine rade la urma:)) sa stii ceva pot fi chiar langa tine in spatele tau coleg cu tine nu se stie:)

foarte bine ca in ultima vreme prea putin m-am aparat prin k76 pe un sat...in rest doar ama atacat si atat...nu am avut parte de nimic actiune sa sparg nobili :(
 

DeletedUser

cine a vorbit de k76 ? oricum e valabil si pt thor :)) sasa va dati voi tare cocosi in magic ... aveti mult noroc cu "tradatori" ce au plecat de la noi la voi ca in rest nu ati fi avansat atata
 

DeletedUser12398

mda :)) ce sa va fac daca nu ati stiu sa ii respecatati pe cei care sunt langa satele voastre si sa le ascultati parerile...nu cred ca au plecat aiurea din UNIQUE :)
 

DeletedUser

hmmm vom vedea noi :)nu de azi de maine poate de poimaine ce se va intampla:) dupa cum ai vazut chiar si rainn21 intemeietorul a parasit uniqueul :| asa ca puteti sa radeti cat puteti
 

DeletedUser12398

bine cum zici tu
oricum deocamdata conducem si acest razboi va dura inca mult timp de acum incolo :)
 

DeletedUser

thor tu nu ai fost atacat inca:)) si deaia scrii si tu pe extern :p intru eu in voi vedeti atunci viitoru l5 :))

cat despre viitorul l5 zic ca o sa fie


Unique 1 , newage si ufo unu dintre ele pe locu 2 si celalalt pe 3 iar magic si cu w3st vor incepe sa scada in punctaj ... crazy si cu live se vor pastra pe pozitii si r~w va intra ori in newage ori in w3st

hai ca deja exagerezi
numai sa sufle thor spre tine si ai zburat de pe harta...zmeule
 

DeletedUser

cine a vorbit de k76 ? oricum e valabil si pt thor :)) sasa va dati voi tare cocosi in magic ... aveti mult noroc cu "tradatori" ce au plecat de la noi la voi ca in rest nu ati fi avansat atata

tradatori? erau cumva waroom? erau ai vostri? parca se abolise sclavia

aikon - T.T.
mafiabuzau - T.T.
sir adx75 - NOI
galacticulrazvan - SAS
MCI - SAS
silentassassin - NOI

si lista poate continua
care erau ai vostri????????? ce-au tradat ei?
 

DeletedUser4920

tradatori? erau cumva waroom? erau ai vostri? parca se abolise sclavia

aikon - T.T.
mafiabuzau - T.T.
sir adx75 - NOI
galacticulrazvan - SAS
MCI - SAS
silentassassin - NOI

si lista poate continua
care erau ai vostri????????? ce-au tradat ei?



Ce imi place cand te agiti prea mult, n-au tradat pe nimeni si nimic , e un joc in care limitele bunului simt is doar legende , fiecare poate sa faca ce vrea cand vrea atat timp cat e acoperit si ramane pe harta
 

DeletedUser

nu ma agit ca si asa ma doare capul
lumineaza-l pe renzo ala al tau cum este treaba cu tradarea si tradatorii...ca eu sunt lamurita.
 

DeletedUser

tradatori? erau cumva waroom? erau ai vostri? parca se abolise sclavia

aikon - T.T.
mafiabuzau - T.T.
sir adx75 - NOI
galacticulrazvan - SAS
MCI - SAS
silentassassin - NOI

si lista poate continua
care erau ai vostri????????? ce-au tradat ei?

Eu tradator ??? cand un jucator pleca ca nu isi simte tribul in spate ? sau conducatoru il face pe la spate se numeste tradare????
 

DeletedUser14300

aikon...tu chiar stai prost la capitolul "perspicacitate" de pavone si "oratoria" ce sa mai spun:|
 

DeletedUser

revin la ce am spus despre L5 ...

viitorul acestei lumi va fi pe o alta lume :)
 

DeletedUser14300

pai de ce crezi ca stau departe de tine...sa nu ma apuce alergiile de la atata praf:p
 
Sus