Viitorul L 5

DeletedUser

pai de ce crezi ca stau departe de tine...sa nu ma apuce alergiile de la atata praf:p

pai nu prea vad ca stai departe de mine...te afunzi in praf la fiecare postare

recomdand claritin sau aerius...sunt scumpe dar merita banii...antihistaminice care nu dau somnolenta deci nu risti sa-ti cada capul pe tastatura
 

DeletedUser14300

vad ca deja iti face praful probleme, din moment ce esti asa documentata...ce tragic...sa nu te poti suporta nici chiar tu fara antialergice:(...mai bine stau la distantza...nu e un moment potrivit sa contactez vreun virus sau mai stiu eu ce germeni de praf...
 

DeletedUser

doamnelor, iar o luam pe aratura, pe langa subiect
sa revenim la viitorul lumii 5 :)
..
..sa nu se mai vorbesca de tradare, am mai spus undeva
...fiecare sta sau nu sta in ce trib ii place (sau nu ii place)
 

DeletedUser

doamnelor, iar o luam pe aratura, pe langa subiect
sa revenim la viitorul lumii 5 :)
..
..sa nu se mai vorbesca de tradare, am mai spus undeva
...fiecare sta sau nu sta in ce trib ii place (sau nu ii place)

foarte corect ,...dar cred ca ar fi foarte greu sa stai intre.... femei ..nervoase ..vad ca se lasa cu praf :p :eek:

Intrebarea ramane ..nerezolvata cum va fi L5 ??? care ii va fi viitorul
acesta cu: tradari ,dizolvari, stergeri sau va fi curajul de a merge pana la capat !
 

DeletedUser

vad ca deja iti face praful probleme, din moment ce esti asa documentata...ce tragic...sa nu te poti suporta nici chiar tu fara antialergice:(...mai bine stau la distantza...nu e un moment potrivit sa contactez vreun virus sau mai stiu eu ce germeni de praf...

hai rugayah, fa un efort si raspunde-mi mai bine de atat...este jalnica replica ta...uneori chiar ai replici amuzante
iti scad actiunile la public cu raspunsul asta de toata jena


si totusi vad ca nu pastrezi distanta ci continui sa te invalui intr-un nor de praf :)

intr-un final doar praful se va alege de tine rugayah...asta-i viitorul tau pe l5
 

DeletedUser

foarte corect ,...dar cred ca ar fi foarte greu sa stai intre.... femei ..nervoase ..vad ca se lasa cu praf :p :eek:

Intrebarea ramane ..nerezolvata cum va fi L5 ??? care ii va fi viitorul
acesta cu: tradari ,dizolvari, stergeri sau va fi curajul de a merge pana la capat !


haide thor asa ma stii tu pe mine? doar ma distrez din enervarea altora:) si recunosc, in special a lui rugayah si megara

viitorul lumii 5? o sa mai fie tradari, o sa mai fie cate un micut kosarom care sa dea dizolvare trib, putini vor mai avea rabdarea sau timpul necesar sa ajunga la final...cat s-o mai lungesti si-n jocul asta.
 

DeletedUser14300

hai rugayah, fa un efort si raspunde-mi mai bine de atat...este jalnica replica ta...uneori chiar ai replici amuzante
iti scad actiunile la public cu raspunsul asta de toata jena

nu am de ce sa ma straduiesc mai mult... nu vreau sa fiu acuzata ca ma folosesc de nivelul interlocutorului ca sa ies in evidentza...

si totusi vad ca nu pastrezi distanta ci continui sa te invalui intr-un nor de praf

ar trebui sa fiu in urma ta pentru a ma umple de praf...deci nici o sansa:p

intr-un final doar praful se va alege de tine rugayah...asta-i viitorul tau pe l5

cred ca ai incurcat globul de cristal cu oglinda:|

haide thor asa ma stii tu pe mine? doar ma distrez din enervarea altora si recunosc, in special a lui rugayah si megara

de asta iei atatea energizante si calmante?...ca ne enervezi pe noi?
avea megara o replica mai buna la asta dar nu pot sa reproduc ce zice ea in PM ca imi iau ban...oricum invoca semnatura lui Unguru:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rugayah, chiar esti in urma, nu ca "ar trebui" si chiar iti place vad sa te invalui in praful "pavone"

nu-mi dau seama daca esti dezinformata sau efectiv nu stii ce sa mai scoti pe gura sa ma improsti...de unde naiba ai scos-o tu cu energizantele si calmantele?
ei bine, dna. "stie tot", afla ca una dintre alergiile mele este la medicamente...
 

DeletedUser14300

draga...a improsca = conform dex-ului nu cartii de bucate...
1. A împrăştia apă sau noroi stropind în toate părţile; (adesea fig.) a stropi pe cineva cu apă, cu noroi etc. ** Spec. (Tehn.) A împrăştia sub presiune un lichid sau o pulbere pe suprafaţa unui obiect. 2. A arunca întruna, a zvârli fără încetare în toate părţile proiectile, pietre etc.; a arunca cu ceva asupra cuiva

deci nu prea merge afirmatia ta ....
nu-mi dau seama daca esti dezinformata sau efectiv nu stii ce sa mai scoti pe gura sa ma improsti...de unde naiba ai scos-o tu cu energizantele si calmantele?
ei bine, dna. "stie tot", afla ca una dintre alergiile mele este la medicamente...
pt ca realitatea e ca te cam scufunzi singura...fara ajutorul nimanui...si nu prea miroase a noroi:|

cat despre "praful pavone"...mai bine l-ai matura si te-ai duce cu el in alta parte ca poluezi forumul:(
 

DeletedUser

uffff sa tot stai cu ele ! dar mai bine sa fugi !nene ! sunt periculoase :)),(intre ele):))
 

DeletedUser

draga...a improsca = conform dex-ului nu cartii de bucate...

deci nu prea merge afirmatia ta ....
pt ca realitatea e ca te cam scufunzi singura...fara ajutorul nimanui...si nu prea miroase a noroi:|

cat despre "praful pavone"...mai bine l-ai matura si te-ai duce cu el in alta parte ca poluezi forumul:(

rugayah ..daca citesti bine o s gasesti si rezolvarea ! a improsca este posibil si cu orice altceva decat cu noroi ex; cu vorbe urate !:))
 

DeletedUser14300

poti improsca cu ce vrei tu...eu insa nu improsc cu nimic...mai ales in "praful pavone"...daca nu esti de acord cu mine...mai citeste tu odata ce am scris:) sau cauta explicatia pentru "vorbe urate"
 

DeletedUser

off, rugayah, nu te dezici iar incepi circul ieftin..macar tai si tu bilete la intrare ca sa scotii un ban?
iar m-am bagat in troaca ta si mi-e ca ma mananca porcii asa ca mai bine ma retrag

sperasem sa ma poti contracara inteligent sau macar amuzant insa se pare ca nu poti...tot stilul mahala iti place cel mai mult.

vezi ca din praful pavone si ploaia21 poate iesi o combinatie de materie pe care poti aluneca...niciodata nu se stie...ai grija sa nu dai cu funduletul de pamant...ca atunci chiar ca viitorul lumii 5 o sa fie fara tine
 

DeletedUser14300

off, rugayah, nu te dezici iar incepi circul ieftin..macar tai si tu bilete la intrare ca sa scotii un ban?
nu ma aplec dupa maruntis...strange-i tu sa poti onora pariurile si sa nu fii nevoita sa-ti vinzi contul:)
iar m-am bagat in troaca ta si mi-e ca ma mananca porcii asa ca mai bine ma retrag
offf...iar tre schimbata troaca la porci...ai reusit s-o spurci din nou...si eu nu stiam de ce se plang porcii:(
sperasem sa ma poti contracara inteligent sau macar amuzant insa se pare ca nu poti...tot stilul mahala iti place cel mai mult.
imi cer scuze dar nu am reusit sa ma cobor chiar pana la nivelul tau...scarile sunt mai greu de coborat in timpul sarcinii...nu imi prieste efortul:D
vezi ca din praful pavone si ploaia21 poate iesi o combinatie de materie pe care poti aluneca...niciodata nu se stie...ai grija sa nu dai cu funduletul de pamant...ca atunci chiar ca viitorul lumii 5 o sa fie fara tine
locuiesc ultracentral...pe aici praful se aspira zilnic!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

off, rugayah, nu te dezici iar incepi circul ieftin..macar tai si tu bilete la intrare ca sa scotii un ban?
iar m-am bagat in troaca ta si mi-e ca ma mananca porcii asa ca mai bine ma retrag

sperasem sa ma poti contracara inteligent sau macar amuzant insa se pare ca nu poti...tot stilul mahala iti place cel mai mult.

vezi ca din praful pavone si ploaia21 poate iesi o combinatie de materie pe care poti aluneca...niciodata nu se stie...ai grija sa nu dai cu funduletul de pamant...ca atunci chiar ca viitorul lumii 5 o sa fie fara tine




Scuze ca intervin dar trebuie sa te intreb inca odata poate nu te-ai gandit cand ai scris


ESTI SIGURA?
 

DeletedUser14300

lasa mai fata sa viseze...nu o sa ii spulberam noi toate sperantele...sa stea sa astepte ploaia ca poate se alege cu o furtuna care spala asfaltul de praf!

si acum dilema zilei: "oare rainn vrea noroi cu pavone :)? :)))"
 

DeletedUser

Rugah, te rog frumos, sper ca nu ai de gand sa te iei cu mine la cearta !? Am un mare respect fata de tine.
Eu mi-am explicat simpla mea plecare din unique, daca cineva crede ca sunt tradator, parerea mea e ca se inseala.
Nu cred ca tu ai putea sa stai intr-un trib in care "SEFUL" si "PRIETENUL" cu care iesi ti-o trage, cand de la inceput eu i-am dovedit loialitate cand am ajutat la distrugerea lui aliat pe care sincer, o regret. Macar aliat daca avea el o gura mai mare si mai bogata totusi facea oarecum diferenta dintre viata reala si joc. As vrea sa ii cer si scuze dar asta este viata am gresit tre sa traiesc cu ideea greselii.
Dar totusi, dupa ce faci un lucru pentru un trib, tribu ar trebui sa te ajute macar putin mai mult.
TRADATOR in conceptia mea de agramat si cum mai vrei tu sau megara, tradatorul e acela care pleaca la dusman si profita de aceasta plecare prin atacarea fostilor colegi, dar eu, poate confirma si pavone nu am suflat nimic. Doar nu am putut sta intr-un trib in care "EL" e hapsan.
Stiu ca poate gresesc sunt persoane care le apregiez enorm in unique. dapromar, setzel(e genial), deghede(cel adevarat), rugah si multi multi altii.
 

DeletedUser4553

mai bine discutati despre ce atzi vrea sa deveniti dupa ce cresteti mari sau dupa ce va lasati de triburile... :))

mi se pare prea plictisitor... lumea 5 a fost si va fi a unui singur trib... care va dat mereu clasa in ceea ce inseamna acest joc si mai ales cum se joaca...

as ruga lumea si`n special unii conducatori sa nu mai viseze... cat despre cei ce au plecat si cuvintele aiurea aduse la unii conducatori din unique precum "nu ati stiut sa`i tzineti langa voi... sau... nu ati stiut sa le dati atentie..." ori nu mai stiu eu ce aberatie sunt niste vorbe aiurea spuse de cei din magic... "astea au fost spuse mai in spate" cum au fugit de aici e posbil sa fuga si de la voi... :))

sper sa ne simtzim prezentza cat mai curand posibil unii altora...

Respect 4 ALL.. ;)
 

DeletedUser

Rugah, te rog frumos, sper ca nu ai de gand sa te iei cu mine la cearta !? Am un mare respect fata de tine.
Eu mi-am explicat simpla mea plecare din unique, daca cineva crede ca sunt tradator, parerea mea e ca se inseala.
Nu cred ca tu ai putea sa stai intr-un trib in care "SEFUL" si "PRIETENUL" cu care iesi ti-o trage, cand de la inceput eu i-am dovedit loialitate cand am ajutat la distrugerea lui aliat pe care sincer, o regret. Macar aliat daca avea el o gura mai mare si mai bogata totusi facea oarecum diferenta dintre viata reala si joc. As vrea sa ii cer si scuze dar asta este viata am gresit tre sa traiesc cu ideea greselii.
Dar totusi, dupa ce faci un lucru pentru un trib, tribu ar trebui sa te ajute macar putin mai mult.
TRADATOR in conceptia mea de agramat si cum mai vrei tu sau megara, tradatorul e acela care pleaca la dusman si profita de aceasta plecare prin atacarea fostilor colegi, dar eu, poate confirma si pavone nu am suflat nimic. Doar nu am putut sta intr-un trib in care "EL" e hapsan.
Stiu ca poate gresesc sunt persoane care le apregiez enorm in unique. dapromar, setzel(e genial), deghede(cel adevarat), rugah si multi multi altii.


El care e hapsan....s-a gandit in felul urmator : daca prietenii lui i s-au plans luni bune ca au prea multe conturi si ca jocul le ocupa prea mult timp....si ca vor sa se lase din cauza asta.....de ce sa le mai dea pe cap alte sate de aparat....Ca doar vorba aia prietenul la nevoie se cunoste....... Dar prietenii hapsanului...intre timp probabil s-au razgandit si au zis....ca, cateva milioane in plus nu le-ar strica.... Vezi tu aikon...niciodata nu mi-a placut sa incerce lumea sa ma prosteasca in fata....desi pe la spate am mai inchis ochii.....cand cineva vine si mi se plange timp de 1-2 luni ca se cearta cu prietena din cauza jocului...si ca vor sa se lase......iar dupa 1 luna vin si imi cer un cont de 9 milioane....eu ce sa cred? ca prietenii m-au mintit nu? sau ca brusc au facut rost de timp?
 

DeletedUser14300

@ aikon...nu stiu ce ai tu de impartit cu rainn sau cu unique...si nici nu ma intereseaza...relica mea a fost cat se poate de obiectiva si nu avea treaba nici cu prieteniile si nici cu discutiile voaste...ci doar cu concluziile nelasubiect trase de tine...pt ca despre una se vorbea si alta intelegeai tu:p...ca si acum:)
despre plecare at adin trib...si problemele, cel putin cele legate de 3sla si recrutarile lor in zona ta...sa zicem ca el inteleg perfect si chiar acuz conducerea unique pt ca s-a lasat atunci calcata in picioare in loc sa ia atitudine si a preferat sa piarda teren (si jucatori) in loc sa riste! dar fiecare cu strategia lui :) dar se pare ca asta nu e principalul motiv pt care ai plecat tu...asa ca nu are rost sa intram in mai multe detalii:)
 
Sus