Viitorul L2

DeletedUser574

KBD nu stiu cine sunt si nici nu ma intereseaza (ba am vazut ceva penibil cu niste cranii, cum e la moda pe net, dar cam atat.)

C11 inca sunt modesti, desi sunt jucatori tari acolo.


uita.te la diplomatie in =CRUX= si poate ca ai auzit de KBD...
este penibil doar ca nu.ti place tie?
nu s.a vrut a copia pe nimeni si sincer nici nu cred ca am facut.o...
 

DeletedUser762

uita.te la diplomatie in =CRUX= si poate ca ai auzit de KBD...
este penibil doar ca nu.ti place tie?
nu s.a vrut a copia pe nimeni si sincer nici nu cred ca am facut.o...

Da, ai dreptate, suntem aliati. :) Imi cer scuze pentru scapare si va doresc succes.

In ce priveste craniile imi pastrez opinia. Tribalwars parca ar fi groapa comuna, osuar, tot felul de morti cu coase, oscioare, ciolane, toate sortimentele. Bleah..

Sau asa o fi cool, ca si prezentarea in engleza. Apropo, stii ca pe tribalwars s-a interzis prezentarea in limba romana?
 

DeletedUser574

Da, ai dreptate, suntem aliati. :) Imi cer scuze pentru scapare si va doresc succes.

In ce priveste craniile imi pastrez opinia. Tribalwars parca ar fi groapa comuna, osuar, tot felul de morti cu coase, oscioare, ciolane, toate sortimentele. Bleah..

Sau asa o fi cool, ca si prezentarea in engleza. Apropo, stii ca pe tribalwars s-a interzis prezentarea in limba romana?


nush sincer mie imi place emblema in asamblu..nu ma uit neaparat la craniu (e unul singur:p) sau al alt ceva in special...in fine..e doar o biata emblema pana la urma.
nu stiam ca s.a interzis prezentarea in lb romana pe .net...daca e asa e foarte bine...trebuie ca toata lumea sa inteleaga.
 

DeletedUser

faptul ca suntem putini (si in curand o sa fim si mai putini) nu ne da eticheta de modesti :)
 

DeletedUser

100000000000 de triburi GD, dac, tl care fac parte din marea familie. Ati stricat tot farmecul jocului, parerea mea. Si apoi vezi diplomatia triburilor, luuuuuuunggaaaa la toti de juma de paginaaaaaa.
Parca fiecare trib trebuia sa aiba 80 de membrii, nu sa faceti 15 triburi cu 80 de membrii si sa faca parte din marea familie.
Dar in fine, e doar parerea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

L2 nu se stie niciodata de cine va fi condusa, doar nu sunt Nostradamus si nici nu sunt un urmas de al lui, garantez lucrul asta, dar totusi presimt k si [M~K] va avea un cuvant greu de spus in aceasta lume.

Bafta la toti! :cool:
 

DeletedUser

yo nu cred ca [M~k] va iesii invingatoar.. nush de ce.. asa cred eu..:confused:
 

DeletedUser

gata

nu mai faceti discutii pe tema asta?
si tocmai cand devenise interesant...:(
 

DeletedUser1647

Pai nush.... eu zic sa fiti pe faza la R[M~K].... cand au inceput erau pe locul 200 si ceva.... acum sunt pe locul 48 park in 30 de membrii..... si NOa au scauzt urat de knd au inceput astia sa joace pe langa ei :p
 

DeletedUser2943

;))

Sigur cine va domina lumea asta nu va fi unul din marile triburi de pe L1 asta e clar ...
Am vazut destule exemple de glume bune propuse pentru "world domination" dar nu e cazul .
Va castiga cel mai perves trib asta e clar :)

Poate intr-o zi o sa am si eu pretentia asta dar nu momentan ! Succes in continuare
 

DeletedUser

Adevarat.. Cei care vor ataca peste toate aliantele /pna-urile si alte chestii.. :|
 

DeletedUser

Sper sa nu primesc warn ..ca fac double post .. Dar daca mai stau cateva zile fac o luna de cand nu am postat... Sa stiti ca imi place aceasta lume.. Viitorul ca viitorul lumii 2 ... dar nush care e viitorul forumului lumii noastre.. :| ... Prea putine discutii prea putine informatii... Stim ca noi romanii suntem o natie de dezinteresati si naivi.. Asa ca pace pe aceste topicuri ale lumii noastre.. ;)
 
Sus