Viitorul L3

  • Autor subiect DeletedUser574
  • Data de început

DeletedUser

Wrath are votul meu!Din punctul meu de vedere au dovedit cat de bine se pot adapta , recrutand 600 de oameni in 12 h .Sper sa faca o faza frumoasa in aceasta lume!:rolleyes:
 

DeletedUser

:))... o parte din triburi nici nu s-au format, asteapta ora indicata de marele comandant... mai stim noi cazuri:mad:
 

DeletedUser

Wrath are votul meu!Din punctul meu de vedere au dovedit cat de bine se pot adapta , recrutand 600 de oameni in 12 h .Sper sa faca o faza frumoasa in aceasta lume!:rolleyes:

conducatorul wrath a dat circulara in w9 de pe .net, "toata lumea sa intre la ora 11" :))
 

DeletedUser

imi place tribul, doar baieti de calitate, singura problema e, ca ai mei sunt mai buni:))
 

DeletedUser

tribul WRATH anunta ca nu va fi ca tribul GD.

nu o sa mai fim 600 o sa fim maxim 200 cred
 

DeletedUser

deci repet am fost in GD si stiu cum e, noi nu vom face aceeasi greseala
 

DeletedUser

deci repet am fost in GD si stiu cum e, noi nu vom face aceeasi greseala

pfff tot repeti asta .. Adik cum a fost in GD de tot iti este frica de aceeasi greseala?GD a avut si are inamic bun , sa inteleg ca voi vreti chiar toata harta?Asta ca sa nu aveti inamic bun ... :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser

Pfff...

unii chiar nu pricep un mesaj. Mane, scrie si ala in romana..., intelege ce vrea sa spuna. Ufff!!??
 

DeletedUser

Tocmai...

ca nu vezi....Duhhh!!! Sa mai am curajul sa fac o fata mirata?:eek:
 

DeletedUser

Eu ma retrag din discutie , observ ca atingem un subiect foarte indepartat de topicul discutiei initiale.
 
Sus