Viitorul L3

  • Autor subiect DeletedUser574
  • Data de început

DeletedUser574

Vã rog frumos nu mai faceþi offtopic ºi în primul rând nu vã certaþi. E am pus o simplã intrebare. Cine vrea sã.ºi dea cu pãrerea sã o facã.
Respectaþi pãrerile fiecãruia. Vom vedea cine are dreptate si cine nu.:D
Mulþumesc.
 

DeletedUser6

Buna ziua every body,

L3 o sa fie dominata de un trib de elita din max 100 de oameni , cu 3-4 aliante . Momentan este prea devreme sa se vada ce trib poate fi in top 5. Pana in acest moment s-au facut recrutari cu nemiluita neavand la baza nici macar un criteriu de selectie. Triburile care sunt acum in top 10 o sa pice dupa prima luna. Parerea mea e ca triburile care o sa fie in top 3 peste 3 luni nici macar nu s-au format.

Distractie placuta pe lumea asta tuturor si sa vedem poate o sa fie o revenire TLD :D
 

DeletedUser6

bine te-am regasit,talibanule,desi am fost pe pozitii opuse adeseori

Multumesc , si mie imi pare bine sa te revad. Sa speram ca acum o sa fim pe aceasi parte. Sa vad ce zice si vali ca poate facem ceve frumos ca pe L1:rolleyes: Multa bafta
 

DeletedUser

Multumesc , si mie imi pare bine sa te revad. Sa speram ca acum o sa fim pe aceasi parte. Sa vad ce zice si vali ca poate facem ceve frumos ca pe L1:rolleyes: Multa bafta

Nu trebuia sa dai drumul la informatie mah :D ca se apuca astia si recruteaza si sate parasite numai sa nu aveti oameni cu care sa jucati :rolleyes: :D:eek:
 

DeletedUser6

Nu trebuia sa dai drumul la informatie mah :D ca se apuca astia si recruteaza si sate parasite numai sa nu aveti oameni cu care sa jucati :rolleyes: :D:eek:

:mad: Hei eu vroiam sa fac un trib numai cu sate parasite !!!! Vreu satele mele inapoi... P.S. cine e pe k 46 si nu vor sa fie intr-un trib mamut sa ma anunte in game( Sorry de off, stiu ca acum o sa urmeze un replay de la un moderator sa imi spuna ca aici nu se face recrutare... da stiu si imi pare rau:p )
 

DeletedUser

Parerea mea e ca triburile care o sa fie in top 3 peste 3 luni nici macar nu s-au format.
nici leadery calumea nu exista... la mine in trib e deviza "sa recrutam sa recrutam sa recrutam" chiar dc suntem grupati f.f.bine pe k54... si am putea domina continentul leaderul vrea sa domine vre-o 3 continente, tine jucatori unde tribul nu prea are jucatori...
mai intai sa apara leaderi destepti
 

DeletedUser

nu prea învaþã lumea din tribal wars. acolo jucãtorii buni se rãsfirã ca sã aibã spaþiu de desfãºurare. ºi apoi încet dar sigur înnobileazã spaþiul dintre ei.
 

DeletedUser1647

nici leadery calumea nu exista... la mine in trib e deviza "sa recrutam sa recrutam sa recrutam" chiar dc suntem grupati f.f.bine pe k54... si am putea domina continentul leaderul vrea sa domine vre-o 3 continente, tine jucatori unde tribul nu prea are jucatori...
mai intai sa apara leaderi destepti

Ma destepule de ce nu ti-ai facut tu trib...dak te crezi asa destept. Ce cauti la noi in trib daca nu iti convinte? Usa iti e deschisa, cum am mai zis si la altii... suntem 300 si ceva pe K54...mai avem nevoie si de ferme...deci go go go... :rolleyes:
 

DeletedUser523

Ma destepule de ce nu ti-ai facut tu trib...dak te crezi asa destept. Ce cauti la noi in trib daca nu iti convinte? Usa iti e deschisa, cum am mai zis si la altii... suntem 300 si ceva pe K54...mai avem nevoie si de ferme...deci go go go... :rolleyes:

:D Nu-i frumos sa va spalati rufele in public!:D
 

DeletedUser574

Ma destepule de ce nu ti-ai facut tu trib...dak te crezi asa destept. Ce cauti la noi in trib daca nu iti convinte? Usa iti e deschisa, cum am mai zis si la altii... suntem 300 si ceva pe K54...mai avem nevoie si de ferme...deci go go go... :rolleyes:

Vai dar ºi ce diplomat este.:rolleyes:
Din cei 300 ºi ceva 99% o sa deveniþi ferme. Aºa cã stai liniºtit. Nu te agita.
 

DeletedUser574

Ferme a tribului tau de 33 de membrii categoric.... :eek:

In primul rând nu este tribul meu.
Nu am terminat nici noi recrutãrile insã nu primim pe oricine ca voi. Doar cunoscuþi.
Oricum prin postul ãsta ai spus multe.
33 de inºi...so???
Pe L2 nu suntem in nicio familie, suntem puþini peste 60 ºi avem 3 aliaþi.
Apropo uitã-te pe L1 sã vezi de cine e dominatã.
 

DeletedUser1959

death nu vezi ca astia sunt adeptii zicalei "unde-s multi puterea creste"?
Sa ii lasam pe ei sa fie 1000 si noi sa fim cate 100 sa fie mai echilibrat...sa le acopere numarul defectele
 

DeletedUser574

De mult am vrut sa zic asta insa am zis totusi sa nu jignesc pe nimeni..:)
 
Sus