W~A Vs Empire

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Catau

member
Scor reacție
1
un razboi inceput de mult din incapatinarea persiei de a nu deveni academie..trebuia pus de mult pe forum sa rada lumea de noi ca nu vom avea sanse,,dar nici acuma la cateva luni de la primele conflicte nu e tarziu sa aud pareri
 
Ultima editare:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Persia Per.2 Per.3 Per.4
Players:

Side 2:
Tribes: ~W.A~ ~W.A~2 ~W.A~3 ~W.A~5 ~W.A~6
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,326
Tabăra 2: 4,142
Diferență: 1,816

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 198
Diferență: 116

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,204,184
Tabăra 2: 15,974,429
Diferență: 6,770,245

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 637,626
Tabăra 2: 1,415,127
Diferență: 777,501

image.php


Cam in defavoarea voastra dupa parerea mea :p
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
pai avand in vedere ca noi avem de o saptamana alea 2 academii nu mi se pare a fi in dezavantaj..5 triburi impotriva a doua:)
 

DeletedUser

Diferență: 116 Totusi e de admirat efortul vostru,Bafta in continuare!
 

DeletedUser20869

aaa

daca tot faci o statistica fa din ultima saptamana :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Side 1:
Tribes: ~W.A~ ~W.A~2 ~W.A~3 ~W.A~5
Players:

Side 2:
Tribes: Persia Per.1 Per.2 Per.4
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 285
Tabăra 2: 217
Diferență: 68

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 4
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,469,921
Tabăra 2: 1,386,320
Diferență: 83,601

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188,953
Tabăra 2: 27,445
Diferență: 161,508

image.php




lord catau, nu mai pui nimic aici ?
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
sefu..razboiul nu e terminat...eu unul ma pregatesc anubis god e tot al meu..stiu ca tipa dusperat dupa ajutor..a avut mare noroc ca nu sa asteptat putin. dar oricum il voi lua zii sa invete sa isi faca aparare nu sa cerseasca de la altii
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
:) hai ca esti aproape de mine..ne luam laptopurile si merem la o terasa si vorbim intre timp..ce zici ?:D
 

DeletedUser

mergeti la terasa dar beti ceauri sau cafele..fara alcool sa nu dati sprijin in loc de atacuri:).
Bafta la razboi, asteptam statistici pe viitor:D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
or sa vina..cineva trebuie sa castige si cineva sa piarda..deci nici statisticile nu vor intarzia sa apara
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Foarte interesant ... bravo persia =))

Djramses, jucator activ atacat de noi. Dovada activitatii :
22 djramses 224,306 32 7,010 +2,628 +2,800 +415 +858 +1,908 +1,936 +1,391
(Loc in trib, nume jucator, punctaj total, nr. sate, media/sat, punctaj plus - de la stanga la dreapta, de miercurea trecuta pana astazi)

Anunta ca este atacat masiv, da sitter unui conducator (supranumit the best). Acesta, in calitate de sitter, da mesaj catre intemeietorul Persia :

djramses astăzi la ora 12:56
Nu poate fi aparat fara biserica niciunde.Daca il dam afara din trib astia poate nu il mai ataca.Asa or sa se laude ca au pus persia la pamant

Care intemeietor raspunde :

eva222 astăzi la ora 13:09
Si nu e adevarat?
Nu ne-au pus? Suntem praf. Ne dam oamenii afasra pe rand ba ca-i vrea wrATH ba ca-i vrea WA. Pt ce mai jucam noi?Sa-i crestem si sa-i dam la altii?
I-am zis si lui CATA, faceti ce vreti. Mai intru maine sa vad ce mai e.

Nota : CATA = Lord Catau

Decizie : concediere

red.png
djramses Left 15th September 2009 - 13:00 220,431

Intrebare : Persia, ca sa nu mai apara statistici defavorabile, veti concedia pe toti pe care ii atacam noi ???




Ah, sa nu uit, a inceput razboiul :)

Side 1:
Tribes: ~W.A~ ~W.A~2 ~W.A~3 ~W.A~5
Players:

Side 2:
Tribes: Persia Per.1 Per.2 Per.4
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 92
Tabăra 2: 50
Diferență: 42

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 433,646
Tabăra 2: 294,342
Diferență: 139,304

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77,806
Tabăra 2: 0
Diferență: 77,806

image.php
 
Ultima editare:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@Crazyyesco eu zic sa nu te bagi unde nu cunosti
@lord adex nu cred ca trebuie sa dau explicatii despre el..singura care pot sa ti-o ofer este sa te uiti cand anume a intrat in trib daca esti asa bun la cautat statistici.iar al doilea motiv poate aisa il afli nu am sa il expun pe extern.razboiul nu e terminat.:) dar sunt curios sa incepeti razboiul cum ai zis ieri
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
iar cu statisticile tale ma disperi serios:))) eu nu stiu de unde scoti.eu nu a auzit sa pierdem macar un sat..nu a auzit cerere de sprijin..sau ataci inactivii din academie?si acolo ai spioni?
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
eva222 astăzi la ora 09:04
Cata, posteaza te rog mesajul meu pe forumul extern, ca adex a avut grija ca eu sa nu pot posta acolo. Relatia lui cu administratorii forumului si nu numai cred, si frica lui de Persia si de eva, l-au facut sa faca miscari parsive.
Lord Adex, statistici mincinoase, mesaje contrafacute, spioni, la orice tactici subversive apelezi ca sa distrugi un trib de rang 15. Sunt onorata de atentia acordata, dar sincer as fi preferat sa te vad la masa de joc si nu in spatele cortinei contrafacand rezultatele meciului.
Fara comentarii in rest. Aveam pretentii mai mari de la tine, George. Dar se pare ca repetatele contestatii din propriul trib si alianta, propria neputinta in a organiza un trib cu playeri mai buni si normal cu pretentii, creaza scenarii superfantastice.
Din punctul meu de vedere, imi convine sa se subevalueze valoarea unui trib ca Persia, mereu ai facut asa lord adex si.....e bine pentru noi. Am crescut, iar WA.....a scazut destul de mult. Deci.....mergi inainte ca strategia ta, o fi paguboasa pentru WA, dar e perfecta pentru Persia. Aroganta o sa va omoare. Dar na, acum e razboi. Nu pot sa-mi compatinesc "dusmanul".
Incearca sa manipulezi mai putin lord adex, poate vei invata sa apreciezi oamenii care-ti sunt in jur. Si atunci vei avea si rezultatele pe care ti le doresti si nu va mai fi nevoie sa contrafaci statistici sau mesaje.
Aceeasi, dintotdeauna,Eva.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
1. Sa-i explice cineva intemeietorului Persia ca pentru a afisa pe extern trebuie sa se inregistreze. Nu vad cum sa nu poata posta aici, este o afirmatie complet aiurea.
2. Statistici mincinoase (luate de pe twstats, se pot verifica), mesaje contrafacute (cine contesta veridicitatea mesajului il dau in-game), spioni (nu e nevoie, singuri colegii vostrii ma informeaza) ... tactici subversive (inobilarea satelor lor) ... ce mai, esti credibila.
3. Nu uitati cine a deschis tema. Eu nu ma laud, cum spuneam nu aveam razboi cu voi. Acum avem. (Ma voi rezuma numai la statistici, eventual cu satele luate exact, daca numarul lor imi va permite.)
 

DeletedUser

1. Sa-i explice cineva intemeietorului Persia ca pentru a afisa pe extern trebuie sa se inregistreze. Nu vad cum sa nu poata posta aici, este o afirmatie complet aiurea.
2. Statistici mincinoase (luate de pe twstats, se pot verifica), mesaje contrafacute (cine contesta veridicitatea mesajului il dau in-game), spioni (nu e nevoie, singuri colegii vostrii ma informeaza) ... tactici subversive (inobilarea satelor lor) ... ce mai, esti credibila.
3. Nu uitati cine a deschis tema. Eu nu ma laud, cum spuneam nu aveam razboi cu voi. Acum avem. (Ma voi rezuma numai la statistici, eventual cu satele luate exact, daca numarul lor imi va permite.)



unii viseaza adevarat :D:D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
pai adex am facut topicul sa mai animam putin externul asta nu sa ma injectez cu tine:) oricum razboiul asta nu se va termina niciodata..decat daca vom fi vreodata aliati si sa cucerim ce este intre noi..dar mi se pare cam imposibil:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
In ultima saptamana (am mai variat perioada)

Side 1:
Tribes: ~W.A~ ~W.A~2 ~W.A~3 ~W.A~5
Players:

Side 2:
Tribes: Persia Per.1 Per.2 Per.4
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 283
Tabăra 2: 187
Diferență: 96

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 2
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,360,176
Tabăra 2: 1,124,264
Diferență: 235,912

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 164,727
Tabăra 2: 13,963
Diferență: 150,764

image.php




Catau, cu un astfel de intemeietor ca al vostru nu va mai dura mult razboiul, vei vedea ... eu zic sa iti cauti un trib bun din zona. Trebuie musai sa se introduca cumva o conditie pentru cei ce vor sa intemeieze. Este hilar modul cum niste jucatori buni ajung sa fie condusi de niste copii fantezisti care confunda triburile cu sotronul si oracolul cu forumul intern (ca pe extern sunt impiedicati sa afiseze).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus